Alkenowe nieznośne fifioły

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: alken »

Lileczka i subtelność ::) chyba właśnie jak śpi :P
mniej subtelnego zwierza od niej nie znałam i nie znam ;D to jest mały taran wypełniony radioaktywnym moczem ;D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: odmienna »

alken pisze:Lileczka ... jest mały taran wypełniony radioaktywnym moczem ;D
mały taran- od biedy przyswajam (choć z trudem w kontekście słodkiego wizerunku) ale ten radioaktywny mocz??? - koniecznie rozwiń ten temat by mi tematykę przybliżyć... to może być nawet lepsze, niż toksyczne siuśki moich łapserdaków 8)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: alken »

mówiąc krótko- nawet minikropelka na ubraniu dokonuje masowego skażenia i śmierdzi ;D i tak od dziecka ma, mój pierwszy kontakt z Lileczką skończył się praniem ubrań. całe szczęście zachowuje to na specjalne okazje :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: unipaks »

alken pisze:Lileczka i subtelność ::) chyba właśnie jak śpi :P
mniej subtelnego zwierza od niej nie znałam i nie znam ;D to jest mały taran wypełniony radioaktywnym moczem ;D
no co znowu z tym nadawaniem na Lileczkę, hę? ::) ;) Kochana jest , wspaniała i tyle! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: *Delilah* »

alken napisał(a):Lileczka i subtelność ::) chyba właśnie jak śpi :P
mniej subtelnego zwierza od niej nie znałam i nie znam ;D to jest mały taran wypełniony radioaktywnym moczem ;D


no co znowu z tym nadawaniem na Lileczkę, hę? ::) ;) Kochana jest , wspaniała i tyle! :)
Alken chce nam ją obrzydzić i odpędzić potencjalnych złodziei :D
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: alken »

Dziś rano Ziuta w szale miłości i iskania próbowała wyrwać Karmelkowi oko z oczodołu. o.O Pozostawię bez komentarza :P ale przyznam się że nie mogłam nie interweniować bo wyglądało niebezpiecznie ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: IHime »

:o Dantejskie sceny! Albo szekspirowskie, skoro z namiętności. ;)
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: Nue »

mówiąc krótko- nawet minikropelka na ubraniu dokonuje masowego skażenia i śmierdzi ;D
Bo to jest nowa odmiana - szczur masowego rażenia ;D Uważaj, żeby się nie z :P wiedziały obce wywiady, bo w końcu rzeczywiście ktoś Ci szczura uprowadzi!
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
Sysa
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 30, 2009 1:45 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: Sysa »

alken pisze:Dziś rano Ziuta w szale miłości i iskania próbowała wyrwać Karmelkowi oko z oczodołu. o.O
Strach się bać, co ona robi jak kogoś nie lubi... :P
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: alken »

Sysa pisze: Strach się bać, co ona robi jak kogoś nie lubi... :P
hm, coś o tym wiem. wbija zęby. i to boli ;)
ale od kiedy się oswoiła lubi wszystkich. a szczury lubiła zawsze, tyle że jej sposób iskania jest z rodzaju trudnej miłości :P . z resztą swego czasu siebie też nieźle maltretowała podczas mycia i ciągle jakieś strupy miała. typ nadgorliwy.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: *Delilah* »

Dziś rano Ziuta w szale miłości i iskania próbowała wyrwać Karmelkowi oko z oczodołu.
No nie powiem, mogło to być interesujące...;)
typ nadgorliwy.

raczej typ sado-maso :D
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Sysa
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 30, 2009 1:45 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: Sysa »

*Delilah* pisze: raczej typ sado-maso :D
Lub raczej sado-sado :P
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: unipaks »

Nue pisze: Bo to jest nowa odmiana - szczur masowego rażenia ;D
O, tak! Dokładnie to mogłaby mówić o ogoniastych nasza córka , ilekroć wchodzi do pokoju ze szczurami ; rozległość masowego rażenia potwierdzają poziomy jej IGE :P ::)
Co do iskania , to nierzadko słychać , z jakim uczuciem panny służą sobie wzajemnie , rzecz dziwna, ja doświadczyłam dotąd jedynie nadzwyczajnej delikatności :) Ataków na plaster nie uwzględniam , bo owe raczej nie odnoszą się do zabiegów kosmetycznych :-\
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: denewa »

Wreszcie udało mi się obejrzeć filmik - po skoku zrobiłam z oczami dosłownie to :o
Tak sobie myślę, że fenomen pożądania tego kąska, który aktualnie jest w posiadaniu kogoś innego, kończy się wraz z ewakuacją z miejsca zagrożenia lub zakończeniem pościgu... bo wyobrażenie o takim kąsku zwykle przerasta jego rzeczywistą wartość rynkową... i gdy znika konkurencja to znika też motywacja ;D
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: alken »

Żeby u nas nie było zbyt różowo i radośnie to dziś nad ranem Ziuta miała dwa ataki. Nie było mnie przy tym bo byłam w Wałbrzychu, TŻ to widział, zaraz wsiadłam w pociąg i przyjechałam. Myśleliśmy że to duszności ale po wizycie u doktor Strugały mamy stwierdzone podejrzenie padaczki i trzeba czekać na następne ataki, jeśli się pojawią to dostanie leki, a jeśli nie to znaczy, że to jednorazowe spięcie w mózgu, może związane z mikrowylewem. Jak wróciłam z Ziutką z podróży do weta Lilka z Makumbą się na nią zaraz rzuciły, wyiskały i wytuliły ^-^ trochę protestowała bo po takich ekscesach nie chce żeby ktokolwiek ją dotykał, ale zadowolona że już bezpiecznie w klatce.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”