maluszki lilo juz sa! :D

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Mycha »

No właśnie... Osobliwe...
Bo one są wszystkie większe od niej. Wpuściłam do klatki, obwącchują ją , a ona zaczęła biegać i ehm...
Tiaaa... :lol:
Dzisiaj ich nie przyłapałam, ale nawet Orvok nie ma nic przeciwko temu :wink:
P.S. Aż sprawdzałam czy to na pewno samiczka! :lol:
Ostatnio zmieniony pn wrz 26, 2005 12:42 pm przez Mycha, łącznie zmieniany 1 raz.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: sopocianka »

Ta jasna to Aithe??! :shock: Zadziwiające jak urosło to maleństwo!
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Mycha »

No mówię- może to samiec w samiczej skórze? :twisted:
Fizycznie 100% samiczka, ale psychicznie... :lol: Tylko nie znaczy jeszcze teren :wink:

A właśnie teraz trwa pierwszy wspólny, wolny spacer. Chyba mają dużo frajdy. Na biurku Aithe kombinowała naśladować Orvoka (zrzyły się) i też chciała wyjadać roślinki z akwarium... Ja jej dam! :x

Kochane maleństwo :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

ADA, Monika wczoraj potwierdzila, ze chce przygarnac
saraphe... bardzo sie ciesze, bo to juz najwyzszy czas na przeprowadzke, a rzeczywiscie wyglada na to, ze mala bedzie szczesliwa w nowym domu... skoro faktycznie mialas w tej sprawie udzial, to goraco dziekuje! :D

[quote="Mycha"]Nie wiem co jest, ale wyleczyła Łezkę... Może nie jest lekarzem, ale z pewnością jej wpływ sprawił że guzek (?) zginął prawie całkiem! W każdym razie rano był jeszcze duży (wielkości groszku) a teraz już mniejszy o połowę.[/quote]
a ja tak sobie mysle, ze moze naprawde lezka wbila sobie w pyszczek jakas drzazge albo ukasil ja jakis owad... ciesze sie, ze to nic powaznego... :)

[quote="Mycha"]Dla tych którzy nie wiedzą to Aithe wykorzystała seksualnie wszystkie dziewczyny... Na samym początku, zero zmęczenia[/quote]
sluchajcie, ja nie mam z tym nic wspolnego! :lol: moze mefiki z kidusia sie naogladaly? ;) :lol: bo u mnie naprawde byly grzeczne i nic takiego nie odstawialy... ale fakt, ze pomiatac nigdy soba nie daly... podejrzewam, ze w ten sposob chca podniesc swoja pozycje w hierarchii stada... :)

w ogole strasznie sie ciesze, ze mama aithe tak dobrze dogaduje sie z dziewczynami i juz czuje sie jak w domu... :D Mycha, co z jej imieniem? zostaje, czy masz jakas inny pomysl? :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Mycha »

Imię bardzo mi się podoba w związku z czym zostaje :)
Jestem osobą, która imię uważa za coś naprawdę ważnego i jesli nazwa pasuje do zwierzaka to jest tym zwierzakiem i nie da się jej zmienić. Aithe mi się podoba i zostanie... Fabian mi się nie podoba, ale... też zostaje. Utoższamiłam sobie imię ze szczurem :roll:

Wszystkie samice śpią w jednym rogu, na parterze, a wczoraj wieczorem zmieniłam żwirek na trociny żeby mogły się trochę pokąpać. Aithe dość nieśmiało wchodziła do wody, ale za to bawiła się w trocinach :wink:

[ Dodano: 09 Paź 2005 12:51 pm ]
Wzięli szczury i siedzą cicho :roll:
Już mi dodawać zdjęcia!
http://szczury.org/album_page.php?pic_id=2293
http://szczury.org/album_page.php?pic_id=2294
http://szczury.org/album_page.php?pic_id=2295
http://szczury.org/album_page.php?pic_id=2296
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: limba »

Temacik podzielilam. >>TUTAJ<<
Czyli ten mozna zamknac?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”