Moja włochata heroina. Trzymaj się, Berciku!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
pauliska
Posty: 373
Rejestracja: ndz sty 23, 2011 1:21 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Dulci's eleven - szczurze smuteczki :(

Post autor: pauliska »

Pan strachliwy to Marlo czyli teraz Straszek :D mały histeryk, włożyłam go do klatki dziewczyn i otrzymałam reakcje (ooo nie zabierz mnie proszę już grzeczny będę) co prawda dziewczyny dopiero zobaczyły, że w klatce ktoś nowy jest, jednak nie mają ochoty zjeść go na obiad :D a on i tak panikuje ::)
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dulci's eleven - szczurze smuteczki :(

Post autor: madziastan »

Oj tam. Ja Majtki nie zmienię imię :P Jutro zacznę łączyć Majtki z moim stadem pierw w wannie a potem w pustej perfect :) Oj tak od razu do klatki go wrzucilas? :P
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
pauliska
Posty: 373
Rejestracja: ndz sty 23, 2011 1:21 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Dulci's eleven - szczurze smuteczki :(

Post autor: pauliska »

Tak ;) trochę pobiegały razem znaczy się wypuściłam dziewczyny, a one jak zawsze trochę prowokowały nowego potworka :D :D Zresztą do mojego stada w sobotę zeszłą trafiło 6 dziewczyn nowych i po 2 dniach już było dobrze :D myślę, że jak tylko Straszek przestanie się bać to się przekona, że kobitki nie są takie straszne :) dzisiaj dziewczyną posprzątałam, wszystko umyłam, powiesiłam czyste hamaki, mnóstwo rur, i półeczkę oraz huśtawki :) Straszek od razu przywłaszczył sobie najdłuższą rurę i siedzi w niej wystawiając nos co chwile ;) sprawdza czy otoczenie jest bezpieczne 8)
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dulci's eleven - szczurze smuteczki :(

Post autor: madziastan »

To fajnie :)
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
pauliska
Posty: 373
Rejestracja: ndz sty 23, 2011 1:21 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Dulci's eleven - szczurze smuteczki :(

Post autor: pauliska »

Mój sposób łączenia może wydawać się dosyć drastyczny, jednak jeszcze nigdy mnie nie zawiódł :) obiadek jadł sam na łóżku, ale mam nadzieje, że kolacje ładnie zje z dziewczynami :)
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dulci's eleven - szczurze smuteczki :(

Post autor: madziastan »

Luuuzik :) Ja bym nie wrzucała nowego do klatki stad brrr.... :D Ale dobrze że jest ok. Ja miałam problemy z łączeniem z tą Cherry, teraz siedzi u koleżanki z jej siostrami i lepiej by było jak podrośnie. A z Majtki na pewno nie będzie problemów :)
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Dulci's eleven - szczurze smuteczki :(

Post autor: Paul_Julian »

pauliska pisze:Mój sposób łączenia może wydawać się dosyć drastyczny, jednak jeszcze nigdy mnie nie zawiódł :) obiadek jadł sam na łóżku, ale mam nadzieje, że kolacje ładnie zje z dziewczynami :)
Ja bym też nie polecał tego sposobu. Nic się nei stanie jak trochę poczekasz, a na forum juz były przypadki nawet nieumyslnego ataku na nowo przybylego. Zwykły atak ze strachu i nieszczęscie gotowe. A nie jesteś na forum od dziś, więc po co ryzykować :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
pauliska
Posty: 373
Rejestracja: ndz sty 23, 2011 1:21 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Dulci's eleven - szczurze smuteczki :(

Post autor: pauliska »

Straszek śpi sobie z Kaśką w rurze :D zaraz otworzę im klatkę zobaczymy co się będzie działo na wybiegu :)a za jakieś 2 godzinki podam kolacje ogoniastym :) nigdy nie miałam przypadku, żeby szczury starły się i zrobiły sobie krzywdę przy łączeniu jednak druga klatka na wszelki wypadek stoi w gotowości ;)
Awatar użytkownika
Dulcissima
Posty: 906
Rejestracja: sob mar 28, 2009 12:04 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Dulci's eleven - szczurze smuteczki :(

Post autor: Dulcissima »

To i jeszcze ja zaktualizuję... Wieczorem odwiedzili mnie IHime z Małżem i zabrali na DT Muszelkę i Chanelkę. Dziewczyny przed wyjazdem zostały wybiegane, obie zaczęły rujkować jak szalone ::)

Straszek, czyli Marlo ma się dobrze. Wiem, że akurat paulisce mogę zaufać w kwestii łączenia.
Info z naszej rozmowy na gg:
pauliska pisze: Straszek siedział przy misce najdłużej ponieważ tylko on na obiad dostał troszkę makaronu, to i dziewczynom się należało tak więc na kolacje był makaron z nutridrinkiem na wzmocnienie, co bardzo mu smakowało i chętnie wcinał wracając po jeszcze ^^
Drobne piski z jego strony jak tylko zbliża się jakiś potwór olbrzymi do niego to na szczęście tylko wynik jego przewrażliwienia o dziwo dziewczyny obchodzą się z nim jak z jajkiem uważając, aby tylko mu nie zrobić krzywdy ;D
W klatce stoi duża doniczka jako domek co bardzo mu przypasowało i z rury ucieka do doniczki, a z doniczki jak nieproszeni goście wchodzą do rury.
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Dulci's eleven - szczurze smuteczki :(

Post autor: IHime »

Dziewczęta integrują się z moimi potworkami. Cóż mogę powiedzieć, oprócz tego, że panuje miłość wzajemna? Chyba tyle, że jest głośna.
Chanelka jest spokojna, nie boi się, wąchała i była obwąchiwana, a teraz siedzi w sputniku, do którego przyniosła sobie z miski kilka chrupek i zajada. Muszelka trochę popiskiwała podczas obwąchiwania, niedawno urządzała dzikie rujkowe gonitwy z młodziakami, a teraz odpoczywa. Trochę nie spodobała się Misiowi, może dlatego, że nie mógł dogonić jej apetycznych zapachów, ale krzywdy jej nie zrobi. :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Dulci's eleven - szczurze smuteczki :(

Post autor: IHime »

Misiek już zaakceptował Muszelkę, siedzą razem i chrupią żarełko.
Awatar użytkownika
Dulcissima
Posty: 906
Rejestracja: sob mar 28, 2009 12:04 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Dulci's eleven - szczurze smuteczki :(

Post autor: Dulcissima »

Fantastyczna nowina :)
Awatar użytkownika
Dulcissima
Posty: 906
Rejestracja: sob mar 28, 2009 12:04 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Dulci's eleven - szczurze smuteczki :(

Post autor: Dulcissima »

Tym razem smutne wieści... Dziś w nocy odeszła Pączunia, która od dłuższego czasu zmagała się z rakiem. Pół roku temu wycięto jej guz jajnika, który wykryty został niemal w ostatniej chwili - dzięki jej tuszy, którą skutecznie maskowała wszelkie wypukłości. Jakiś czas temu okazało się, że ma przerzuty właściwie na wszystkie narządy wewnętrzne. Niestety guzy były nieoperacyjne.

Śpij, ogonku.. :(

<*>
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dulci's eleven - szczurze smuteczki :(

Post autor: madziastan »

[*] :(
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Dulci's eleven - szczurze smuteczki :(

Post autor: IHime »

:'( Jeszcze wczoraj ją głaskałam... Śpij, maleńka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”