Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Smutnik :(

Post autor: nausicaa »

gruszka1990 pisze:Muszę oddać moje szczury... :'( ROZPACZ

Moje życie to pasmo porażek, dopiero co zaczęłam sobie układać życie na mieszkaniu a już wykwaterowali moje szczury ;(
To chyba najbardziej dołująca wiadomość od x czasu :(
czemu musisz oddać? ja bym zmieniła mieszkanie. w ciągu ostatniego roku przeprowadzałam się z 4 razy, ja wiem, że to upierdliwe, ale nigdy bym nie zrezygnowała ze szczurów, szczególnie, jesli problemem nie byłaby rodzina, tylko współlokatorzy, których zawsze można zmienić
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: Ivcia »

Sissel pisze:Ehh... Ivcia, to chyba czeka cię rycie :-[ 3mam kciuki za Twoje zaliczenie i czekam na info jak ci poszło :)
Mam remont i panieński siostry... Ja nie mam kiedy się uczyć. Jeśli obleję - rzucam szkołę.
valhalla pisze:
Ivcia pisze:On chce do mnie wrócić. Dlaczego dopiero teraz, kiedy to już po prostu nie może się wydarzyć.
Wiedziałam, że "zostańmy przyjaciółmi", to błąd. Jak można zostać przyjaciółmi po 4latach związku i zerwanych zaręczynach!
Jestem totalną idiotką... Pogrążam się w beznadziei :( I jeszcze ten cholerny okres! Dlaczego nie jestem facetem?! Życie byłoby prostsze.
Oj, może za 10-20 lat, kiedy oboje ułożycie sobie życie... a może i wtedy nie. W każdym razie za wcześnie na przyjaźń chyba...
Chcesz do niego wracać?
Nie chcę. Tęsknie, ale to nie ma sensu. On się nie zmieni. A ja nie zamierzam za rok się rozwodzić.
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
Sissel
Posty: 238
Rejestracja: czw lut 10, 2011 12:18 am
Lokalizacja: Zielona Góra/Szprotawa/Żagań

Re: Smutnik :(

Post autor: Sissel »

Ivcia, do związku masz dobre podejście.
Kochana, jak nie ta poprawka to jeszcze na bank jakiś termin dadzą do poprawy :) Przecież tak jest zawsze :)
Ze mną: Bianka vel. Janeczka[*]
Awatar użytkownika
gruszka1990
Posty: 355
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 6:38 pm
Lokalizacja: Poznań / Białystok

Re: Smutnik :(

Post autor: gruszka1990 »

Nausicaa nie ma mowy o przeprowadzce, w ciagu paru miesięcy juz 3 razy się przenosiłam, rodzice by mnie obdarli ze skóry. Z drugiej strony muszę się przyznać sama przed sobą, że cierpię na alergię m.in. na psy i ostatnio zauważyłam u siebie też alergie kiedy przebywałam z ogonami... W sumie cały czas powtarzałam sobie że może to nie od tego, że wezmę leki itp ale za każdym razem kiedy dotykam szczurów mam wysypkę na dłoniach, do tego zatkane zatoki. Może będzie lepiej jak znajdę im dobry dom, nie wiem czy kolejny raz nie trafię na beznadziejnych ludzi na mieszkaniu, mam kompletną awersję do przeprowadzek :( Ciężko mi strasznie, bardzo kocham ogony, ale chyba dla dobra swego i otoczenia muszę się "odszczurzyć", nie wiem czy nie na zawsze :(
Obrazek

Obecnie przy mnie trzy dzielne siostrzyczki: Wiki, Gruba, i Lejla <3 oraz kot o imieniu Kot =)
Za TM: Maciuś, Wojtuś i Grysia[']
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Smutnik :(

Post autor: Kluska123 »

gruszka, ja bym sobie nie pozwoliła naprawdę. Przed chwilą przeczytałam cały wątek adopcyjny Twojego stadka i muszę Ci powiedzieć, że jestem zszokowana, jak jesteś traktowana. Nie pozwalaj sobie na takie coś! Gdzie jest właścicielka mieszkania? Porozmawiaj z nią o tym, współlokatorka powinna dostać po twarzy (użyłabym innego słowa) i to porządnie. Co ona sobie wyobraża?
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Smutnik :(

Post autor: mini »

Pomyślałam dokładnie to samo co Kluska.
Masz talkie same prawa co do mieszkania i szacunku jak te ...! Nie pozwalaj sobie na takie traktowanie! :)
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Smutnik :(

Post autor: Kluska123 »

Mną aż potrzęsło, ja bym im tam pokazała, chodziliby jak zegarki, jak można być takim chamidłem?!
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: emi2410 »

Mam rękę w szynie. :( I to prawą. Głupi WF...
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Smutnik :(

Post autor: Kluska123 »

Co się stało? :(
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: emi2410 »

Mam skręconego palca i naderwany staw. A przez to dziadostwo mnie cała ręka boli. :(
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Smutnik :(

Post autor: Kluska123 »

Oj :( współczuję... musi być straszny ból
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: emi2410 »

Boli okropnie. A szczurki biedne muszą w klatce siedzieć, bo nie poradzę sobie z taką gromadą. Dzięki Kluska, za zainteresowanie :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Smutnik :(

Post autor: mini »

Może to okrutnie i nieczułe z mojej strony, ale.. Ja się pytam: Jak!? :o
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: emi2410 »

Koleżanka rzuciła do mnie piłkę, druga mnie popchnęła i piłka trafiła mi w rękę jeśli o to pytasz.
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Smutnik :(

Post autor: mini »

Ała :-X Nie zazdroszczę..
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”