Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka - RENIA :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinko, czuwaj nad dziewczynk

Post autor: IHime »

Ach, obłoczki białe i błękitne! Obie wyglądają na słodko zadowolone i spokojne. Piękną chwilę uchwyciłaś. :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinko, czuwaj nad dziewczynk

Post autor: unipaks »

No niestety u nas znowu szczur do nebulizacji - Puma zaczęła wydawać dźwięki i mocniej falować boczkami. :-\
Po wczorajszej wizycie w lecznicy (choć długą kolejkę przesiedziała w aucie, u pana za pazuchą) oczywiście obrażona, nie zjawiła się w nocy u nas w łóżku; na rzeczy jest też zapewne smarowanie parę razy dziennie pod noskiem maścią majerankową, za czym nie przepada :P

Prosimy o kciuki, żeby brzydkie świsty prędko ucichły, dając Pumce oddychać lekko i bez lęku...
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinko, czuwaj nad dziewczynk

Post autor: ol. »

Trzymam kciuki żeby choróbsko szybko odstąpiło i pozwoliło Pumie na szeroki i lekki oddech.
Niech dziewczynka dzielna będzie, żeby i ją i Was jak najmniej te zabiegi kosztowały, ale przede wszystkim - niech zdrowieje !
Głaski i ciepłe myśli przesyłamy :-*
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinko, czuwaj nad dziewczynk

Post autor: Megi_82 »

Ech no...:(
A co to właściwie jest?
Oczywiście trzymam kciuki mocno. Nie mogę zdzierżyć, jak zwierzaki chorują :( Po co, na co, za co...:(
Przytul swoje panny ode mnie (może Pumka pozwoli, jak szepniesz, że to ode mnie, w końcu na mnie focha nie ma :P )
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinko, czuwaj nad dziewczynk

Post autor: unipaks »

Megi, tym razem słychać w badaniu świsty i chrobocze Puma jak dotąd jeszcze nie było. :-\

Znów się denerwuje podczas nebulizacji i zostawia stresokupki, choć to urządzenie jest ciut cichsze niż poprzedni nebulizator; kicha też nadal, ale je ładnie i energię ma. czekamy na efekty biodacyny.
Mały tworek włókniakowaty nie zniknął i ciut większy jest niestety. Fajnie by było, jakby sczezł jak to coś u Miki ::)
Dziewczynki pozdrawiają! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinko, czuwaj nad dziewczynk

Post autor: zocha »

Ech, te choróbska :(

Mam nadzieję, że leki pomogą i Pumce lepiej się będzie oddychało.
ucałowania w ten słodki pychol http://s599.photobucket.com/user/unipak ... 8.jpg.html :-*

Trzymam mocno kciuki! Buziaki dla dziewczyn.
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinko, czuwaj nad dziewczynk

Post autor: Magdonald »

Ała, chwilę mnie tutaj nie było, wróciłam i znów widzę choróbska... :-\

Niech ta Pumcia już nie straszy mamuśki i wszystkich forumowych ciotek, niech zdrowieje! Trzymamy kciuki za nią bardzo mocno! :-*
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinko, czuwaj nad dziewczynk

Post autor: Megi_82 »

No i jak tam? Coś się poprawia?
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinko, czuwaj nad dziewczynk

Post autor: ol. »

Ech, utrapione choróbska;(

Szczęście, że Puma kondycyjnie i samopoczuciem ma się stosunkowo dobrze. Żeby jeszcze tylko lekkość i błoga cisza oddechu wróciły. Czekam wraz z Wami na poprawę i przesyłam ucałowania w ten kochany pyszczek :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinko, czuwaj nad dziewczynk

Post autor: unipaks »

Puma złamała nogę :(
Wczoraj wieczorem mąż wszedł do pokoju z nebulizatorem w rękach, a ona wtedy zeskoczyła ze stołu na podłogę tak nieszczęśliwie. Nie, dość, że dwa razy dziennie stresuje się w zamknięciu podczas nebulizacji, to jeszcze teraz musi siedzieć w chorobówce :-\ ; biedna jest, i smutna... Smutna jest także Mika

Parę dni temu dostaliśmy wiadomość, że nasz przesympatyczny tymczas Hubert garażowiec, którego przywieźliśmy rok temu z Jawora, jest poważnie chory, walczy o życie. :(
Ściśnijcie proszę kciuki za tych potrzebujących, przyda się pozytywna energia
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinko, czuwaj nad dziewczynk

Post autor: ol. »

Jejku biedactwo, nie dość jednej niedoli :(

Moc energii od nas wysyłamy na szczęśliwą rekonwalescencję Pumki i dalej - dla Huberta.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinko, czuwaj nad dziewczynk

Post autor: unipaks »

Trudno mi o tym napisać

Nóżki nie da się uratować, jutro amputacja. :'( Nie wiem, czy kiedykolwiek pozbędziemy się poczucia winy, że przy nas zaznała takiego nieszczęścia
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinko, czuwaj nad dziewczynk

Post autor: valhalla »

uni, bardzo mi przykro :(
W Warszawie był kiedyś szczurek, który prawdopodobnie wypadł przez okno, trzeba było mu amputować obie nóżki z tyłu. Ten szczurek świetnie sobie potem radził, dawał radę normalnie żyć. Wierzę, że Pumka też sobie poradzi.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinko, czuwaj nad dziewczynk

Post autor: Megi_82 »

Liczyłam na zupełnie inne wieści :'( Aż nie wiem, co Ci napisać :'( Przytulam mocno, poniekąd wiem, jak się czujecie :( Ale jak mogliście zapobiec...
Naprawdę nic się nie da zrobić? Macie RTG? Napisz coś więcej, jak będziesz mogła...
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinko, czuwaj nad dziewczynk

Post autor: Magdonald »

Ech, co za nieszczęście... :(

Biedna Pumcia, ale uni, to nie Wasza wina, nie da się zapobiec wszystkiemu. Można chuchać i dmuchać, a nieszczęścia i tak się zdarzają. Oby operacja przebiegła pomyślnie, a Puma niech szybko wraca do zdrowia.
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”