Sfora z Pokątnej

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Infanta
Posty: 37
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 11:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sfora z Pokątnej

Post autor: Infanta »

Wspaniała łapa na pierwszym planie!
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Sfora z Pokątnej

Post autor: Blanny »

Dziękujemy. :)

Obrazek
Jimini jest niezadowolony, że ciągle mu wkroplam coś do oczu i nakładam na nie żel. ;)

No i taka ciekawostka: Fabio, Zero, Nero i Dante mieszkają razem. 8) Jedzą z jednej miseczki serek, śpią razem, iskają się... Początkowo Dante miał obiekcję i ciągle piszczał, jak ktoś się do niego zbliżał... Teraz piszczy tylko czasem na Zero, bo Zero chciałby ich ciągle iskać. ::) Neruś też ma obiekcje, bo Zero to taki namolny jest. ;) Wczoraj wieczorem Fabiś gwałcił Nero, ale dzisiaj cały dzień siedzą przytuleni do siebie, Nero śpi z pyszczkiem na dzikusowych plecach... Chyba nie chowa urazy. :D :D

Nessiego trzymam osobno, bo i tak w czwartek ma mieć usuwane jajka, więc musiałby być osobno jak czy siak, a nie chcę go łączyć, dopóki mu hormony nie spadną, bo teraz nawet na Zero i Fabia rzuca się 24/24 z zębami, a jak na chwilę położyłam go z Nerem i Dante, to od razu z zębami, słupka stawał, Nera strasznie prześladował... A Nero to taka ciapa, on tylko chce się tulić i kochać.

Cieszę się, że generalnie czwórka jest już razem, nie mogę się doczekać, jak złożę z powrotem klatkę piętrową i dam im oba piętra do dyspozycji. 8) Muszę tylko drabinkę zrobić, bo oryginalną wyrzuciłam (drewniana była, a wtedy też walczyłam ze świerzbem).
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Sfora z Pokątnej

Post autor: Nietoperrr... »

Strasznie mocno trzymam kciuki za Nessiego... :-\ Poproś proszę o droższe,nieuczulające szwy...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Sfora z Pokątnej

Post autor: Blanny »

Zawsze proszę o wszystko, co sprawi, że zabieg i leczenie przebiegnie bezproblemowo, bo ja się stresują gorzej niż szczury... :D Jak kastrowałam Dantego, to siedziałam nad nim tydzień i ryczałam. :D Ja taki stresor jestem, sama myśl, że coś może go boleć, że coś może być nie tak, sprawia, że ja się trzęsę. ;) I jeszcze ten cały kołnierz... ::) Ile ja Dantego na rękach nosiłam, bo się bałam, że go kołnierz uwiera i ciągle sprawdzałam, czy go nie uwiera lub nie obciera... ::) Ale jest konieczny, wolę to, niż jakby mieli sobie szew wygrzebać...
Także nie martw się, Nietoperku, zapewnię mu maksymalne bezpieczeństwo, jakie się da. :) Ja nienawidzę zbędnych takich zabiegów,co mogą mieć powikłania, a dla mnie kastracja jest względnie zbędna, dlatego tyle czasu zawsze jej unikam... Ale niestety u Nessiego stała się konieczna, dr Rzepka powiedziała to, jak tylko go zaczęłam wyjmować... Wystarczy, że objęłam go dłońmi, a on zasyczał, zapiszczał wojowniczo i rzucił się na mnie. ::) Wystarczy, że któryś szczur się do niego zbliży, a on od razu się na niego rzuca i go dominuje... Jak ja zbliżam do niego dłoń, jak jest w klatce (którą uważa za tylko swoją), to od razu robi słupka, a potem kładzie się na plecach sztywny, jakbym chciała go zdominować albo co. Poprzekręcało mu się w tym łebku, muszę go po prostu wykastrować. Miałam nadzieję, że mu to minie, ale nic z tego... A ja chcę powrotu mojej lizawki miziastej, co mi w kieszeni przesiadywała i pierwsza się na dłonie pchała. :(
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sfora z Pokątnej

Post autor: zocha »

To zdjęcie Zero jest kapitalne ;D świetnie wyszedł na nim.


Trzymam kciuki za Nessiego i wycałuj ten http://imageshack.us/photo/my-images/23/dscn1108d.jpg/ piękny pysio.
Biedaczek, że też Pańcia musi go tak męczyć.

Zdrówka dla chłopaków :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Sfora z Pokątnej

Post autor: Blanny »

Zosiu, dziękujemy. :)

Właściwie to Jimi się już chyba trochę przyzwyczaił i podobają mu się nasze wspólne chwile, kiedy leży rozciągnięty jak naleśnik na moich kolanach, ja go iskam po łopatkach, on mnie po brzuszku. :)

Od kiedy Nessie siedzi sam w pustek klatce bez domku, z samymi tylko szmatkami i polarkami, to trochę mniej jest okropny. ::) Ale jak tylko widzi innego szczura, to od razu się na niego rzuca i chce go dominować. ::) Dlatego póki co ma osobne wybiegi pod moim czujnym okiem. ::) Zrobiłam mu dziś małą sesję zdjęciową. Zapewne ostatnia z jajkami. 8)
Ze specjalną dedykacją dla (pra)babci Gosi. :D
(Na pierwszej fotce Nessie - pies myśliwski 8) )

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Sfora z Pokątnej

Post autor: Eve »

No proszę jaki gentelmen! A już na pewno zmyślasz , z tym ze jest "okropny", to NIEMOŻLIWE żeby taki śliczny pysio był zbójem .. Taki niewinne oczyska, taki pysio słodki :-* :-*
Blanny , przyznaj się - trochę zabarwiłeś rzeczywistość dla fabuły literackiej ... nie martw się - wybaczamy CI :D ;D

pogłaskaj przystojniaków :)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Sfora z Pokątnej

Post autor: Blanny »

Hahahaha :D
Sama jak patrzę w te oczka, to się zastanawiam, jak w jednej sekundzie może być aniołkiem, a w drugiej diabłem wcielonym... ;) Zrobi te maślane oczka, spojrzy na mnie i sama siebie pytam "Naprawdę jest taki niegrzeczny?", a potem patrzę na moje dłonie, które tak mi zmasakrował u Rzepki, że mi zakładała opatrunek (!) i zalałam jej cały zlew krwią, i przypomina mi się, że niestety jest małym koszmarem. :( Ale utniemy jajka, przetrzymamy go troszkę do ostygnięcia sytuacji, będę go wówczas często dominowała i wróci moje urocze misiątko, które jest tym aniołkiem ze zdjęć. :)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sfora z Pokątnej

Post autor: zocha »

Ślicznie na tych zdjęciach wyszedł. Trudno nawet wybrać te naj bo na każdym jest słodki. Rzeczywiście te oczka i ten pysio - wygląda tak grzecznie :) Ale nasz Plastek też wygląda na najgrzeczniejszego szczura, ale to tylko pozory :P

A w jakim wieku jest Nessie? Pewnie ta informacja gdzieś jest, ale powiem szczerze w tej chwili nie chce mi się szukać ::)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sfora z Pokątnej

Post autor: zocha »

I chyba już znalazłam ::) 13 miesięcy około?
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Sfora z Pokątnej

Post autor: Blanny »

Tak. Prawie 13 miesięcy, brakuje mu trzech dni. :D

A bo w ogóle szczury to umieją takie aniołki udawać. ::) To przez ten wrodzony spryt... Poza tym, nasi to mężczyźni, to kłamstwo we krwi mają... :P (Żart oczywiście. :D )
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sfora z Pokątnej

Post autor: StasiMalgosia »

Dziękuje za zdjęcia drania :)
Oj udawać to potrafi, taki był z nigo aniołek jak go bralam na ręce w medicavecie. Dał się wymiętolić i wymiziać i nawet nie pisnął, a zdązyłam wyjść i taką akcję odwalił ;D Oby po kastracji jak najszybciej mu przeszło. Trzymamy kciuki w czwartek.
No i wiem że mówiłam to już 1000 razy ale uwielbiam Fabia ucałuj go w ten okrągły nosek odemnie, resztę chłopaków ztresztą też.
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sfora z Pokątnej

Post autor: unipaks »

Wielbiciele pestek dyni przepiękni! Ale show i tak skradła fotka Zero ;D
Głaski dla przystojniaków! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Sfora z Pokątnej

Post autor: Blanny »

Gosiu, wiedziałam, że odwali szoł, kiedy przed nim wyjęłam Fabia, który był spokojny, a kiedy Rzepka się przysunęła... Zaczął się wyrywać, próbować uciec! A Rzepka tylko: "Niebywałe, nie próbuje nawet ugryźć" (ona wie, że to wędrowny). Była szczerze zdziwiona, że tylko próbował uciec... Musiałam go mocno trzymać. Być może Rzepka pachniała czymś, co im nie przypasowało... A skoro Fabio spanikował, to byłam pewna, że Nessie spanikuje 2 razy gorzej. No i nie myliłam się. :(
Strasznie się stresuję, mam nadzieję, że wszystko pójdzie gładko jutro... :( Oczywiście napiszę Wam smsa od razu, jak już go odbiorę. :)
unipaks, Zero to w ogóle jest agent. ;D On śpi w takich pozach, że nie rozumiem, jak może mu być wygodnie... :D Albo robi pozę na "jestem martwy, nie dotykać, nic żywego tu nie ma", leży wtedy taki rozpłaszczony albo dziwnie na boku, jakiś poskręcany i ani drgnie. ::) Moja mama, która nienawidzi ogonów i w ogóle się nimi nie interesuje, to jak akurat przypadkiem go zobaczy w takim stanie, to staje nad klatką i pstryka palcami, puka... W końcu mówi do mnie "Blanka, z nim jest coś nie tak, on wygląda na martwego". ::) A ja wtedy podchodzę, cmokam i trząsam opakowaniem dyni. Zero w trzy sekundy wisi na prętach. ::)

A Fabiś to taka kulka do miętoszenia się zrobiła. ::) Trochę Nera teraz morduje (ale to z miłości, bo ciągle chciałby z nim spółkować :P, a Neroś się nie daje), a poza tym ciągle widzę, jak leży rozpłaszczony, a obok z łebkiem na nim Dante lub Zero. Bardzo szybko generalnie chłopaków zaakceptował, aż zdziwiona byłam. Bałam się, że będzie walczył o teren, że poleje się krew... A tu Dante bardziej szaleje niż on. ::)
W ogóle co do Dante, to ciekawa sprawa, bo on się wyżywa generalnie na Nerośku teraz... Z którym przecież mieszkał cały czas. ::) Ale zauważyłam, że jest o niego mega zazdrosny. :D :D Sam śpi z Fabiem czy Zerem, ale jak któryś zbliża się do Nerośka, to Dante ich odgania. ::) I sam się koło niego układa. ::)
A jak pierwszy dzień byli razem, Dante był tak przerażony, że zaganiał ciągle Nero w róg i kładł się tak, żeby go zasłonić. :D Jak Fabio lub Zero się zbliżali, to piszczał i szczekał na nich, czasem odganiał, po czym wracał i znowu otulał Nero. ::)

Co do Dantego i Nero... :)
Pierwsza fotka to mega uroczy Danteś. :-* Na drugiej widać właśnie tę jego opiekuńczość. Nero śpi, Dante pilnuje przyjaciela. :) A na trzeciej... Nero - Chińczyk. :D :D :D
Obrazek Obrazek
Obrazek
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
Ewenek
Posty: 116
Rejestracja: wt lis 01, 2011 12:31 pm
Lokalizacja: Racibórz

Re: Sfora z Pokątnej

Post autor: Ewenek »

Ale fajne chłopaki :) Nero jak śnieżynka wygląda :) upodabnia się do śniegu ;)
Za to Fabio chyba uwielbia słońce, fajnie się wygrzewa:D opala się ;)
pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”