Wiewióra z ogonami

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: dorloc »

Ale łapki ma chyba białe ?
Pomaluj mu paznokcie na je...tnie żółty :)
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
Awatar użytkownika
handzia600
Posty: 636
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 6:58 pm
Numer GG: 12805114
Lokalizacja: Białystok

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: handzia600 »

niezwykłe jest to serducho ;O Przekochany ( mam słabość do czarnuszków ) :)
Awatar użytkownika
Daciuniaa
Posty: 151
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 1:57 pm
Lokalizacja: Starogard Gd.

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: Daciuniaa »

śliczności! A jak ładnie rosną ;D wymiziać :)
Tequila, Mojito i Martini ;*
Nasz wątek: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=37891
Za TM: Kajtusia, Sammy [*]
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: wiewi »

Chłopcy rosną w ekspresowym tempie :)I jedzą jak szaleni:)
Dean w przeciągu 2 tygodni urósł tak, że już nie mieści się pomiędzy szczebelkami dużej klatki , a dwa tygodnie wychodził pomiędzy prętami bez jakiejkolwiek trudności, ot jak przed drzwi ;)
Chłopcy cały czas przedkładają bieganie ponad wszystko, ale w czasie biegania podbiegają co chwila na krótkie głasku głask ;)
Dean i Maniek są ostatnio nierozłączni, chociaż śpią razem we trójkę najczęściej to w czasie aktywności Maniu i Dean są niemal nierozłączni. Iskają się wzajemnie, ganiają, bawią , przewracają na plecy. Nawet jedzą i piją razem w tym samym czasie ;)
Jedynie na wybiegach każdy bawi się z każdym i widać, że Dean najmłodszy i najdłużej biega. Edziu i Maniu ostatnio położyli mi się za plecami, ja ich głaskałam a oni sobie zasnęli :)
To, że chłopcy tymczasowicze znaleźli domek pewnie większość wie :) Pięknie połączyli się z nowym stadem, dostałam zdjęcie przytulonej czwórki :)

A teraz porcja zdjęć , dziś klatkowe bo na wybiegu zapomniałam o istnieniu aparatu :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazekbrat ma lepsze ;)
Obrazek to pozostawię bez komentarza ;)
Obrazek
Obrazek
I najnowszy design klatki ;) na żywo wydawała mi się pełna a jak patrzę na zdjęcia to bym coś jeszcze dodała ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: saszenka »

Fajowa klata :D Durszlak rządzi ;D Czy panowie też znaleźli upodobanie w sikaniu przez oczka? :P
Buziaki w sam środek serducha :D :D :D
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: wiewi »

heheh , durszlak to nowy nabytek, dopiero od dwóch dni go mają, więc jeszcze nie wpadli na ten genialny pomysł ;)
Liczę na to, że ni wpadną, mają tam polarki, naznosili dziś jeszcze ręczników papierowych, więc i tak nie będzie fajnie bryzgało :P

Za ta muszę kupić porządną kuwetę, wcześniej służyła mi taka plastikowa tacka miękka (po lasagne z lidla ;P ) i dopóki była ze żwirkiem to sprawdzała się super, ale teraz jak mają tam tylko ręczniki papierowe to ją wywalają, zawartość wala się po całym dole klatki, mija się to z celem.
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: spinka2430 »

Klatka bomba ! :) chłopaki przecudni. Muszę zgapić patent z durszlakiem ;) super pomysł :) zielone zestawienie bardzo mi się podoba, mają gdzie biegać chłopaki :) a co do Kuwety to faktyczne lepsza porządna taka przytwierdzana do prętów klatki, ja jestem z nej zadowolona :)
Obrazek
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: saszenka »

Durszlak się sprawdza. U mnie dziewczyny tak go ukochały, że nigdzie indziej nie chcą spać :) Ja zawiesiłam specjalnie hamak pod nim, żeby siki nie leciały wprost na podłogę i nie rozbryzgiwały się, już wolę codziennie wymienić polar niż domywać warstwę błota z narożników. Tylko fatalnie się czyści te oczka przeklęte ::)
Z prawdziwej kuwety ręczniki też będą wyciągać ;) w dodatku fajnie się ją nagryza ;) Ale grunt, że dzieciarnia zadowolona :D
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: dorloc »

w dodatku fajnie się ją nagryza
Właśnie. Za chwilę nie będę miała, gdzie drutu przyczepić, bo z tej strony najlepiej plastik smakuje...
Klaciocha super. A o durszlaku też już kiedyś myślałam, ale nie mam tyle miejsca i mam więcej gałęzi, które przeszkadzają nawet w zawieszeniu domku, czy nawet hamaka...
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: wiewi »

spinka2430 pisze:Klatka bomba ! :) chłopaki przecudni. Muszę zgapić patent z durszlakiem ;) super pomysł :) zielone zestawienie bardzo mi się podoba, mają gdzie biegać chłopaki :) a co do Kuwety to faktyczne lepsza porządna taka przytwierdzana do prętów klatki, ja jestem z nej zadowolona :)
No durszlak się sprawdza :)
A jak się tą kuwetę przytwierdza do prętów? ja widziałam tylko takie zwykłe miski trójkątne kuwety, nie wypatrzyłam, żeby się je jakoś przyczepiało ???
saszenka pisze:Durszlak się sprawdza. U mnie dziewczyny tak go ukochały, że nigdzie indziej nie chcą spać :) Ja zawiesiłam specjalnie hamak pod nim, żeby siki nie leciały wprost na podłogę i nie rozbryzgiwały się, już wolę codziennie wymienić polar niż domywać warstwę błota z narożników. Tylko fatalnie się czyści te oczka przeklęte ::)
Z prawdziwej kuwety ręczniki też będą wyciągać ;) w dodatku fajnie się ją nagryza ;) Ale grunt, że dzieciarnia zadowolona :D
no i dlatego myślę, że polarki się sprawdzają w środku, wtedy nawet oczka nie powinny być tak usyfione, bo większość wsiąka od razu w szmatki :) aczkolwiek, odpukać, oni tam w te szmatki nie sikają. A chłopcy dzisiaj większość dnia właśnie w nim przesiedzieli :)
no i co do kuwety, to chyba muszę przemyśleć powrót do żwirku jednak, przynajmniej robią w jednym miejscu a i zapachy pochłania lepiej.
dorloc pisze:
w dodatku fajnie się ją nagryza
Właśnie. Za chwilę nie będę miała, gdzie drutu przyczepić, bo z tej strony najlepiej plastik smakuje...
Klaciocha super. A o durszlaku też już kiedyś myślałam, ale nie mam tyle miejsca i mam więcej gałęzi, które przeszkadzają nawet w zawieszeniu domku, czy nawet hamaka...
No ja jeszcze poluję na fajne gałęzie, na działkę się wybieram jak sójka nad morze... ja tam jeszcze zmieszczę kilka rzeczy w klatce ;)
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: dorloc »

A jak się tą kuwetę przytwierdza do prętów? ja widziałam tylko takie zwykłe miski trójkątne kuwety, nie wypatrzyłam, żeby się je jakoś przyczepiało
W narożniku kuwet są dwie dziurki i przez nie przeciągnięty drut do przymocowania o pręty (a przynajmniej ja taką mam). Ja sobie jeszcze z boku zrobiła dodatkowe, żeby mi w razie czego woda z poidła nie spływała na dno klatki, tylko na żwirek w kuwecie.
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: wiewi »

aaa no popatrz, nawet nie wiedziałam :) to na bank muszę w taką dla moich rozrabiaków zainwestować.
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: saszenka »

W kuwetce narożnej są takie małe zaczepy/haczyki i drucik. Jak dla mnie to dosyć słabe montowanie, ale kuweta jeszcze nie jeździ po klatce, więc się póki co sprawdza ;)
Co do polarów w sitku, to moje część wyrzucają (ale najpierw znoszą ile się da ::) ) i często bywa, że śpią na gołym a polary tylko pod buźką ;) A sikają na potęgę, więc ile by tego nie było, durszlak codziennie myty... Kiedyś jeszcze robiły tam kupy i obsikane wciskały się między oczka - masakra. Teraz zmądrzały, bo kupy od razu wyrzucają z sitka. Kolejna zaleta hamaczka - kupy spadają w jedno miejsce ::)
A żwirek zdecydowanie lepszy niż papierowe ręczniki. Czemu z niego zrezygnowałaś?
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: dorloc »

Na zdjęciach pewnie tego nie widać, bo to taki cienki drucik :)
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: dorloc »

saszenka pisze: Jak dla mnie to dosyć słabe montowanie, ale kuweta jeszcze nie jeździ po klatce, więc się póki co sprawdza ;)
Dopóki drut wytrzymuje jest OK, po przegryzieniu trzeba nowy drut przełożyć i będzie dobrze. Chyba, że wygryzą plastik w miejscu, gdzie drut. To już gorzej, a u mnie się zapowiada...

Kiedyś jeszcze robiły tam kupy i obsikane wciskały się między oczka - masakra.

No faktycznie, musiało być fuj
A żwirek zdecydowanie lepszy niż papierowe ręczniki.
Też tak myślę. Kiedyś kładłam na żwirek papierowe ręczniki, ale zrezygnowałam z tego, bo potem je wciągały do hamaczków do środka, potem w to sikały i musiałam to wyciągać takie zlane z tych hamaków, żeby nie wyprać z tym papierem i sobie pralki nie zasyfić. Nie było to przyjemne...
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”