[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
nancy1989
Posty: 298
Rejestracja: wt cze 12, 2012 8:21 am

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: nancy1989 »

Ja klatkę Perfect polecam całym serce, z casitą miałam styczność,ale Perfect tysiąc razy lepszy- pręty nie są pokryte farbą więc ząbki jej nie zedrą. Wygląda naprawdę ładnie, tak eleancko :) dobrze się ją sprząta, ma wielkie drzwiczki (nawet głowę można włożyć by bez zdejmowania hamaka sprawdzić czy już zasmrodzony:P). A i szczuraki jakie z niej zadowolone ;)
Jednak maluch jak będzie chciał z łatwością wyjdzie, moje szczurki (chłopcy)mieszkały w niej jak miały ok 4 msc i nie wychodzili,ale pewnie jakby chcieli to by się jeszcze mogli przecisnąć. Na dobrą sprawę jak kupisz klatkę perfect możesz półkami zamknąć przestrzeń i będą wówczas na początek mieszkały w jednej części klatki i te część wtedy można już mniejszym kosztem osiatkować :). Ja polecam Perfecta :) moim zdaniem dla niego warto się pomęczyć z osiatkować.
Moje ogoniaste: JUVEK, JJ i RUFUS <-- nasz wątek
Szczurki na straganie - nasz bazarek --> KLIK
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: emi2410 »

osiken - witamy! :D Szczurki adoptuj od razu dwa, to zwierzaki silnie stadne. ;)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
osiken
Posty: 31
Rejestracja: śr lis 07, 2012 10:34 pm
Lokalizacja: Chorzów

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: osiken »

Perfect już do mnie jedzie, tymczasem Heinrich pomieszkuje sobie w tymczasowej klatce. Będę musiał pomyśleć nad adopcją drugiego szczurka, bo w tak ogromnej klatce faktycznie będzie mu smutno. Wzięliśmy małego od rodziny zastępczej, która odebrała go razem z jego bratem jakimś zwyrodnialcom, którym zabrano zwierzęta za złe traktowanie. Problem w tym, że strasznie gryźli się z bratem i trzeba było ich rozdzielić. Heinrich jak przyjechał do nas kilka dni temu był już dość duży (chyba) jak na swoje 2-3 miesiące, a ja spodziewając się mniejszego zwierzaka wziąłem mu tymczasową klatkę zamiast od razu zakupić tego Perfecta ;D
triss
Posty: 29
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 11:28 am
Lokalizacja: Poznań

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: triss »

No wiec znalazlam klatke w necie i chcialam zapytac czy wymiary sa wystarczajace dla jednego, ewentualnie dwoch. wysokosc - 60cm szerokość - 48cm, długość - 80cm
to byla bodajze najwieksza z mozliwych...
Awatar użytkownika
Klaudiaaa
Posty: 424
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 6:25 pm
Numer GG: 42964707
Lokalizacja: Barlinek

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Klaudiaaa »

Trzeba mieć dwa szczury więc jeśli decydujesz się na jednego muszą być dwa .Szczury są silnie stadne .Myślę ,że klatkę starczy na dwie samiczki. ::)
Obrazek
Za Tm:
Bera(*) Siwa(*) Całusek(*) Zawsze zostaniesz w mym serduszku Nana (*) Milek (*)

Nasz wątek : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38292
https://www.facebook.com/mini.zoo.92?ref=tn_tnmn
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Malachit »

triss pisze:No wiec znalazlam klatke w necie i chcialam zapytac czy wymiary sa wystarczajace dla jednego, ewentualnie dwoch. wysokosc - 60cm szerokość - 48cm, długość - 80cm
to byla bodajze najwieksza z mozliwych...
To klatka 3 szczurowa, sama mam taką o tych wymiarach ;)
Wyszukiwarka nie gryzie
triss
Posty: 29
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 11:28 am
Lokalizacja: Poznań

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: triss »

Jest! Wielkie dzieki za odpowiedz, potrzebowalam szybkiej decyzji :)
Amski
Posty: 3
Rejestracja: pt lis 16, 2012 11:01 pm

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Amski »

Witam jestem tu nowy :) od wczoraj posiadam ślicznego młodego szczurka russian blue :) i chciałbym znaleźć jakąś miła klatke stosunkowo nie drogą.Możecie coś doradzić ? Jak na razie planuje mieć tylko jednego szczurka.Czekam na wasze propozycje i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: emi2410 »

Zasada jest taka - albo dwa szczury, albo wcale. To zwierzaki silnie stadne, adoptuj mu kolegę tu na forum.
Klatkę możesz znaleźć na allegro na przykład w dobrej cenie. Minimalne wymiary na dwa szczury to 60x40x70
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
mania85
Posty: 932
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 6:25 pm
Numer GG: 1473173
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: mania85 »

Amski ja mam 3 malutkich chłopców do adopcji ;)
Ze mną: Stefan, Filip, Kajtek, Edek i ManiekObrazek
Awatar użytkownika
karolaina
Posty: 74
Rejestracja: czw lip 26, 2012 4:38 pm
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: karolaina »

Dziewczyny, ja mam pytanie apropo perfecta - starsznie mi się podoba ta klatka, ale chwilowo nie za bardzo mi po drodze taki wydatek no i muszę jeszcze przekonać moją drugą połówkę, że wcale nie będzie zagracać pokoju ::) czy ona tylko teraz jest w takiej promocji czy od czasu do czasu jednak pojawia się w podobnej cenie?
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: ssylvusia »

karolaina, przed tym jak zniknęła na jakiś czas z zooplusa, była jeszcze tańsza... kosztowała 279zł. Ja teraz też na nią poluję, ale chcę wyczekać, czy czasem przed świętami nie zrobia prezentu i nie zejdą do takiego poziomu ;) Zooplus promocje robi często, tylko że stopniowo schodzi z ceny. Jeszcze 2 tygodnie temu kosztowała 499zł :)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
karolaina
Posty: 74
Rejestracja: czw lip 26, 2012 4:38 pm
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: karolaina »

oooo, to super:) w takim razie zapoluję sobie na nią za jakiś czas:)

w sumie moja klatka jest ok, mam dwa szczury i jest na 4-5, poza tym kupiłam ją 4 miesiące temu, tyle, że jest mało stabilna, przydałoby się coś co nie będzie się trzęsło w nocy >:D

tylko czy dwa szczury nie będą się w takiej klatce czuly przytłoczone przestrzenią?
i ona jest składana prawda?
osiken
Posty: 31
Rejestracja: śr lis 07, 2012 10:34 pm
Lokalizacja: Chorzów

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: osiken »

Przed chwilą przyjechała, już poskładana, całość trwa jakieś pół godzinki. Póki co bez półek, bo muszę do roboty gnać, ale prezentuje się świetnie.
A co do zagracania pokoju - stanowi świetne uzupełnienie wyposażenia salonu ;D
Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Szczur_Albinos »

Czy klatka dla czterech szczurzych samców 80cm będzie dobra.? Pytam z ciekawości.
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”