Klimatyczna Szajka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: gosja1 »

Wszystkiego najlepszego dla dziadzia! :) I jak najwięcej sił i chęci do życia!
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Bratka.a10 »

Ojeej wszystkiego najlepszego, 100lat! :-*
Obrazek
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

dziękuję w imieniu Fluffka wszystkim za życzenia :-* :-* :-*
Fluffek ma się dobrze, tylko guzior jest już spory i zaczęłam się zastanawiać czy nie wysłać go na zabieg, teraz, póki jest ogólnie w dobrej kondycji, czy jednak jeszcze poczekać? nie wiem, nie mam pojęcia co zrobić. z jednej strony chętnie zawiozłabym go nawet jutro, a z drugiej strasznie się boję :(

reszta stadka ma się dobrze, Abu coś łapki chyba zaczynają słabnąć, bo nimi szura po półkach. Sznycel dalej na wybiegi nie wychodzi, Comet z Cosmo się biją... czyli po staremu :)

a bonusem ogony, większe i mniejsze, z dzisiaj :)
Obrazek


Fluffy:
Obrazek
tu jego guzior:
Obrazek

Abu:
Obrazek

Cosmo:
Obrazek

Sznycel:
Obrazek
zdjęcie ucięte, reszta stada miała nacykane masę zdjęć, Sznycel 3... bo kolanka ludzkie gryzą, trzeba uciekać i krzyczeć przy tym wniebogłosy :P

Comet:
Obrazek

i mysie, stan obecny, niestety w stadku samiczek zostały tylko dwie panienki :(

Feltharis i Festris:
Obrazek
Obrazek

Leoś:
Obrazek

Pinky i Mózg:
Obrazek
Obrazek
wreszcie ich bez problemu odróżniam :D

a reszta mysiego stadka.. Feltharis (najstarsza mysia) coś nam pokichuje, Leoś sobie coś zrobił w ogonek, ma lekkie zgrubienie w jednym miejscu, ale go nie boli.
czeka nas wizyta u weta, chyba już z całym zwierzyńcem, żeby się nie rozdrabniać ::)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: xiao-he »

klimejszyn pisze: Obrazek
MÓZG ;D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: gosja1 »

W kwestii guza ja nie potrafię nic doradzić, bo mam zerowe doświadczenie ze szczurzymi guzami. Ale trzymam kciuki za to, aby niezależnie jaką decyzję podejmiesz - okazała się dobra ;)

http://imageshack.us/photo/my-images/59 ... wfqwf.jpg/ - przyczajony tygrys ;D
http://imageshack.us/photo/my-images/844/3rf23f.jpg/ - urzekają mnie te pokręcone futra ;)

Myszki są fantastyczne, nieustannie podziwiam te maleńkie łapki, uszka, ogonki ... i ich miny są rozkoszne :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: madziastan »

Widzę na zdjęciu Leosia te zgrubienie na ogonku, mam nadzieję że to nic i tak zostanie :) Ogon wygląda tak jakby Leoś zjadł kulę i wydalał ogonem :P
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
przypadkowa
Posty: 142
Rejestracja: śr kwie 10, 2013 3:38 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: przypadkowa »

Pozdro od Sznycla dla Sznycla :D
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Bratka.a10 »

Hmm no nie wiem co z tym Fluffkiem... W każdym razie trzymam kciuki, będzie dobrze - musi być. ;)
A jaki Ty masz wieeeelki zwierzyniec! Mizianko dla wszystkich kluch.
PS. Fajne spodenki klim :D
Obrazek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: IHime »

Uff, nadgoniłam z czytaniem, ostatnio się nie mogłam wyrobić z niczym. :)
Spóźnione sto lat dla Fluffka, żeby guzior sam sobie poszedł precz. :-*
Myszaki-łysaki! :D
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

dziękujemy ślicznie wszystkim za odwiedziny :-*

co do Fluffka - jednak nie operuję. bo on schudł mocno, czasem sobie ciężej oddycha (płucka ma czyste), ale ogólnie ma się bardzo dobrze - nie ryzykujemy. guz jest spory, ale jeszcze daje radę sobie foczka człapać.
wczoraj prawie zawału przez niego dostałam... szukam go po klatce, a jego nie ma... chcialam podnieść legowisko, bo było przekręcone na drugą stronę i pomyślałam, że się tam schował. podnoszę, a tam ciężko, kuka Fluff, który wygryzł dziurę, wlazł do środka i się zaklinował... chciał wyjsć, ale dziurę wygryzł zbyt małą i zatrzymał się na guzie. mocno go ścisnęło. chciałam go uwolnić, to zaczął się szamotać, straszyć zębami i wydawać dziwne odgłosy. byłam przerażona, więc zawołałam tatę, on raz dwa rozciął legowisko i Fluffa wydostaliśmy.
na szczęście wszystko z nim ok.

reszta stadka ma się dobrze.
Abusiowi siadają tylne łapki też, ma problem z wspinaniem się na półki, choć jeszcze daje radę. ale ma też problem z porządnym umyciem się, więc muszę przecierać mu podwozie co jakiś czas.
Cosmo, Comet i Sznycel bez zmian :)

ze względu na Abu i ogólnie coraz starsze stado zdecydowałam się zamienić perfecta na toddy rolla 150, ale to dopiero za jakieś 2-3 tygodnie (muszę sobie na klatkę zarobić :P ). mam nadzieję, że im się spodoba, bo mierzyłam pokój i wychodzi na to, że będę musiała zrobić dziurę w ścianie żeby tego kolosa zmieścić :D
albo wywali się trochę mebli, a ja zamieszkam w przedpokoju :P

no i... doszczurzamy się :)
nie mogę przegapić takiej okazji na wplecienie do stadka nowych kolegów, jak nowa klatka - pomocna przy łączeniu :)
póki co zbyt dużo nie zdradzę, tylko tyle, że są to dwaj bracia, mają 9 miesięcy i mam nadzieję, że za jakie 2-3 tygodnie będą z nami :) no i, że łączenie przebiegnie pomyślnie! :D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: xiao-he »

klimejszyn pisze:mam nadzieję, że im się spodoba, bo mierzyłam pokój i wychodzi na to, że będę musiała zrobić dziurę w ścianie żeby tego kolosa zmieścić :D
albo wywali się trochę mebli, a ja zamieszkam w przedpokoju :P
No to z psami w legowisku będziesz spać na to wychodzi... no cóż czego sie dla szczurów nie robi, nie? :P
klimejszyn pisze:no i... doszczurzamy się :)
nie mogę przegapić takiej okazji na wplecienie do stadka nowych kolegów, jak nowa klatka - pomocna przy łączeniu :)
póki co zbyt dużo nie zdradzę, tylko tyle, że są to dwaj bracia, mają 9 miesięcy i mam nadzieję, że za jakie 2-3 tygodnie będą z nami :) no i, że łączenie przebiegnie pomyślnie! :D
:-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

do aktualizacji słownej stadka dorzucam jeszcze zdjęciową :P
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

mysie:
Obrazek Obrazek Obrazek
śpiące królewny :D :
Obrazek Obrazek

i kolacyjkę jemy:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: gosja1 »

Co do Fluffka - szok! Myślałam, że starsze szczury mają więcej rozumu w kwestii tego upartego wciskania się w różne dziury, ale widzę, że nie. Dobrze, że wszystko w porządku ;)

Super, że się doszczurzasz, jestem ciekawa przyszłych sprawozdań z łączenia i mam nadzieję, że doczekamy się szybko wieści, że już są chłopcy u Ciebie ;)

Myszki mnie jak zawsze rozbrajają.
http://imageshack.us/photo/my-images/11/werfcwref.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/51/wedqwd.jpg/ te miny! :-* Pysie cudowne... I te łatki mają obłędne :) No ale musiałabym się powtarzać przy każdych fotkach...

http://imageshack.us/photo/my-images/547/wregf2r4t.jpg/ szczuractwo też rozbrajające ;)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

trochę się zaktualizujemy.
niestety bez zdjęć, bo pogryziony kabel przestał współpracować :P wliczam szczurom w dług kolejną rzecz. niedługo je zaciągnę do pracy, będą sprzedawać frytki albo w magazynie im pracę znajdą, długi trzeba spłacać :D

u stadka ok, Abusiowi dość szybko łapki słabną, więc idziemy na dniach do weta. Fluff ma coraz większego guza, ale ogólnie daje radę, biję się z myślami, czy to już, czy nie... nie boli go, ale na pewno męczy, bo ciężko mu się chodzi.
Cosmo, Comet i Sznycel w porządku, zaczęli mi się znowu tłuc ::)

doszczurzamy się dwoma panami - Alucard i Po. są już po kastracji, niestety obaj mają ropnie pokastracyjne, więc się goją.. a my nie możemy się ich doczekać :)

po ciężkich bojach zamówiłam nową klatkę, wygodną dla chłopaków, mam nadzieję, że szybciutko do nas dotrze i będziemy się łączyć i przeprowadzać :)

w sobotę odbieram 3 starsze myszki, bo Feltharis została sama. czyli ciągle coś nowego do nas dołącza :D

a ogólnie mi się też super układa, nowa praca wspaniała, zarobki bez porównania do poprzedniej... aż chce się pracować. ale robiła do tej pory 6 dni w tygodniu, więc też męczy. teraz mam kilka dni wolnego, w weekend egzaminy... trzeba się wziąć w garść :D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: IHime »

Jak miło czytać, że u Was się dobrze układa. :D Kciukam za egzaminy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”