o wlosach i fryzurach ;)

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: yss »

nie lubię dwukolorowych włosów, w sensie takich jak magda napisała :P
ja nadal twardo zapuszczam. napinam się co wieczór, żeby szybciej rosły :D
a kto wie, jak zagęścić brwi?? poza smarowaniem naftą, co robię - i działa, ale jeszcze mi mało. bo ja lubię takie krzaczaste :) a mam normalne :>
ten się nie myli, kto nic nie robi
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: magda18 »

yss pomogłabym CI, ale mam niestety na podorędziu metodę bardzo drastyczną....ogolenie brwi maszynką. Odrastają dłuższe, grubsze i gęstsze, ale chodzenie 3 tygodnie bez brwi jest stricto wkurzające;)

No, jeszcze myślałam o wiśniowym balejażu...
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: yss »

muhehehe bez brwi :D naprawdę 3 tygodnie? robiłaś to??
mój szwagier kiedyś obejrzał "the wall" i zgolił sobie brwi, a że jest podobny do geldoffa [który w filmie zgolił brwi] zrobił krzywdę w głowę mojemu mężowi, który myślał, że zwariował - idzie na plażę wieczorem a tam bob geldoff :P

wiesz co. ten pomysł wcale nie jest taki zły. szkoda, że nie powiedziałaś zimą, teraz częściej wychodzę |:-) a może pomaga strzyżenie? :D na włosy niby pomaga.
ten się nie myli, kto nic nie robi
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: magda18 »

byłam młoda i głupia...i bardzo mi się nudziłoXD obcinanie nie pomaga....zgolenie, jak najbardziej:D
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Nina »

Ja mam zwyczajnie włosy opitolone, mocno ścieniowane, grzywka na bok, zafarbowane na ciemny brąz wpadający w czerń.
Wymyśliłam sobie fryz ale chyba sie nie odważe tak ściąć choć jeśli o fryzury chodzi to zmieniam je często i zmian raczej sie nie boje :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: magda18 »

Czarna+ Do odważnych świat należy:D a co:D Jaki to pomysł?
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: yss »

będę odświeżać kolorek :) czyli czekoladowy brąz, bo ładniejszy niż ten mój nijaki brąz... od pewnego czasu lecę na czekoladzie. idzie wiosna i aż się prosi o jakieś zmiany. ale tylko dredy przychodzą mi do głowy :)

qrna, magda: a propos brwi, widziałam dziś młodą cygankę z wypasionymi brwiami :D miała po prostu moje wymarzone brwi. no i dlaczego? dlaczego? [wali głową w biurko]
ten się nie myli, kto nic nie robi
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: magda18 »

nie chcę Cię dołować, więc nie powiem, jakie ja mam brwi:P
Ja też mam się ochotę farbnąć, ale nie wiem, czy iść w czerwień czy w śliwkę, a może biel..?
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Nina »

[quote="magda18"]
Czarna+ Do odważnych świat należy:D a co:D Jaki to pomysł?
[/quote]

Przedziałek bardziej po lewej stronie, grzywka z lewej strony na prawą, lewa strona obcięta na 2-3 cm, zostawiony tylko dłuższy kosmyk z przodu. Prawa strona długa, mooocno wycieniowana. Z tyłu kilka dredów a między nimi wygolone na jakieś 1-1,5 cm, a na dole głowy troche dłuższe kosmyki. Ciężko to opisać, wyobrazić jeszcze ciężej :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: yss »

czarna: ouooooo bardzo indianerskie. jestem za. :)

magda: w czerwień. i jakie to niby brwi? :)
i jak się robi te emoty lulu.....?
ten się nie myli, kto nic nie robi
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: magda18 »

Czarna+ na ile sobie wyobrażam, na tyle mi się podoba:mykrat: dlaczego nie?

yss no co do tych moich brewek, to chyba im to golenie pomogło;) do tego 'odziedziczyłam' je w spadku po tacie;) więc są to czarne, grube, bardzo wyraźne i kształtne brewki:smykrat: No, a jak z tym goleniem było to się muszę przyznać: to nie było celowe, ale nie lubiła się 'pencetkować' bo to bolało jak diabli...no to wziełam od taty maszynkę do golenia i sobie....wygoliłam tak, że zostały mi dwa kłaczki na krzyż...:D ale odrosły bujne i piękneXD
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Telimenka »

ja tez chce sie sciac:D tak do ramion miec wlosy ale nie mam pomyslu :P ma ktos jakies ciekawe fruzurki.moco pocieniowane moze byc grzyweczka.zupelnie nie wiem...:p
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: yss »

magda fajny pomysł, idę się zgolić! :D
muhehehe, a propos fryzur... śniło mi się, że mój mąż tak się intensywnie czesał rano, że poodrywały mu się włosy w połowie długości, ale tylko z jednej strony.....:) [ma za tyłek]. i wkurzał się, że trzeba obciąć tez pozostałe i liczył na to, że tak go pozaplatam że nie będzie widać, że tamte urwane....

telimenka: a jakie masz teraz? w sensie długość i konsystencja - proste, kręcone, falujące, suche, normalne ...? :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Telimenka »

geste,za ramiona, duzo nie chce scinac tylko zmienic wyglad rozumiesz mniej wiecej?,proste druty :D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: magda18 »

Telimenko, wszystko zależy od tego, jaką masz buzie:PP Bo to co jednemu pasuje, u drugiego wygląda fatalnie;) ot, np taka grzywka...można ją obciąć na tyle różnych sposobów, ale w nie każdej wyglądamy fajnie:)Ja też mam gęste druty:) kiedyś poszłam do salonu, natrafiłam na praktykantkę, która na mój widok od razu zawołałą sowjego mistrza, nawet nie próbowała się brać za ścięcieXD
yss teraz się boję:D u mnie zadziałało ale co jak to zgolenie odniesie skutek przeciwny?? (jednak trzeba brać wszystkie możliwości pod uwagę;) nie udusisz mnie...?
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”