[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Anita »

Ja to bym szczurka dorzuciła :jezor2:
Klatka super, może daj jakieś sitko na górze... i szmatki na najwyższej półce, moje szczury często śpią tam, gdzie najwyżej
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Sileas »

Hah, w końcu kupiłam baterie do aparatu.. Więc pokazuje kolejne zmiany w klatce.. chyba tak będzie najlepiej - mam do dyspozycji jeszcze jedną półeczkę, ale moze innym razem. Póki co takie rozstawienie nam wszystkim odpowiadało - choć dziewczyny chciałyby bym wyrzuciła pewnie te wiszące straszydła - sznurowadła z klatki.. :D
Obrazek
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
luiza
Posty: 26
Rejestracja: śr sie 30, 2006 6:39 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: luiza »

No to teraz ja. Moja klatka jest łączona z drugą , po tym jak przybyła mi Mała, stwierdziłam że czas powiększyć lokum. Szukam jakiejś bardzo dużej klateczki, ale te naprawdę spore mają za duże odstępy między prętami, no więc na razie jest taka Klatka,
zbliżenie

Vella, chyba mamy takie same, ta moja to INTER-ZOO
Ostatnio zmieniony wt wrz 19, 2006 9:18 pm przez luiza, łącznie zmieniany 1 raz.
Szemrane disco, pełza po chodnikach.
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Vella »

[quote="luiza"]Vella, chyba mamy takie same, ta moja to INTER-ZOO[/quote]
Chyba jednak nie takie same ;)
Może i ta sama firma (nie wiem, kupiłam używaną, bez "metki"), ale moja jest zdecydowanie większa. 80 cm wysokości. Chyba nieprędko będzie potrzeba powiększania klatki czy robienia "dostawki" bo nie zamiarzam trzymać pięciu czy więcej szczurzyc (tyle wykazuje kalkulator) :D
Zresztą ja nie będe dostawiać drugiej klatki, podwyższę tę, którą mam, za pomocą siatki. Pisałam o tym tutaj: http://szczury.org/viewtopic.php?t=12821 Wydaje się to takie proste.


Bardzo ładnie urządziłaś klateczki, podoba mi się ta rura z kolankiem :thumbleft:
Ostatnio zmieniony śr wrz 20, 2006 7:32 am przez Vella, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
luiza
Posty: 26
Rejestracja: śr sie 30, 2006 6:39 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: luiza »

Oj, rzeczywiście nie doczytałam dokładnie, Twoja jest o wiele większa :oops: . Ta moja wymniary 50cm. i 60cm, dlatego zrobiłam dostawkę. Super ta twoja klateczka tylko gdzie taką dostac??
Szemrane disco, pełza po chodnikach.
violet
Posty: 279
Rejestracja: pt kwie 21, 2006 7:07 am

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: violet »

hehe nowa odslona :)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/071 ... a8dd0.html

luiza, z tego co widze, to klatka Velli jest taka jak moja - czyli szynszylowka 80x70x40, ja swoja kupilam na allegro za 110 zl.. :)
Ostatnio zmieniony czw wrz 21, 2006 8:45 am przez violet, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
standard black hooded i blue berkshire oraz dumbo cocoa spotted :)

"Let go of complicated feelings, than there's no price to pay "
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Vella »

ja za 95 zł. Ale z kosztami przesyłki wyszło 119.

Ale warto, oj warto :)

A materiał na półki i rury dostałam gratis :D
Podoba mi się, że ma dużo powierzchni do biegania.


PS. violet nie wypadają Ci te drewniane półeczki? u mnie ledwie się trzymały, musiałam zabezpieczyć drucikiem bo bałam się, by szczurcia nie poleciała z deską (ani by spadająca deska jej nie przygniotła).
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
violet
Posty: 279
Rejestracja: pt kwie 21, 2006 7:07 am

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: violet »

hmm no faktycznie, ledwo ie to wszystko trzyma kupy, jeszcze mi nigdy nie spadly pod ciezarem szczura, nie mialam pomyslu na zabezpieczenie.. moze zgapie od ciebie? ;)
Obrazek
standard black hooded i blue berkshire oraz dumbo cocoa spotted :)

"Let go of complicated feelings, than there's no price to pay "
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Vella »

Mnie też nie spadły pod ciężarem szczura (ale i Canalie niedawno jeszcze była tak leciutka, ze biegając mi po klawiaturze nie wciskała klawiszy) – ale wystarczył coś w klatce robić, dotknąć, potrącić, a wszystko leciało.
Dziurka i odrobina drucika i jestem spokojna :)
Polecam.
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Elly »

A my mamy taką samą klatkę jak Wy - Vella i Violet. Poleczki nie wypadają :> One są takie bardziej 'rozporowe' i dosc szerokie wiec nie mają chyba nawet prawa wypasc :D Caly czas jeszcze urządzam klate i dokupuje rozne rzeczy. Ostatnio kupilam plasitkowe sitko i teraz musze je jeszcze zamontowac w klatce ;]
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Nina »

Moja ciurka ma klatke o wymiarach:wys.56,szer.55,gł.42
Aktualnej foty brak a aparat jest u brata :P
Planuje zrobienie jej/im klatki ze starej szafki :jezor2: Miałaby wymiary 80x55x50 a do tego mogłabym dostawić tą obecną klatke ;)
Ile według was (nie kalkulatora) w tej przebudowanej szfce mogłoby mieszkać szczurków??
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Dory »

Tyle ile wg kalkulatora, to naprawdę dobra rzecz ;) .
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Patha »

http://i89.photobucket.com/albums/k213/ ... 040205.jpg
A to moja klatka. wiem marne tam rzeczy ale nie miałam pomysłu co w środku miało być.
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Vella »

hmm, Patha, tę rurę huśtawkę to ja bym raczej powiesiła trochę wyżej, i pod innym kątem. Tak by łączyła pięterka.
A na dół może jakieś gałęzie? Albo tekturowe pudełka (często wymieniane) - jako domki kryjówki.
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Patha »

Vella, dzięki że mo przypomniałaś o gałęziach :) mam taką małą co się wietrzy na dworzu. teraz klatka wygląda troszke inaczej bo na górze jest plastikowa rura ze starej klatki co łączy niebieski domek z hamakiem :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”