Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Agata »

Fatty, Maugos` - też tak miałam. ;) Ale z czasem juz się przyzwyczaiłam, chociaż brakuje mi kilku rzeczy, np. shoutbox'a albo poprawiania ortografii... Przeżyjecie jakoś. :)
[size=x-small](A propos ortografii. Czasami przgladając forum widzę takie błędy, że aż szok. Przecież słowa typu mój, który to takie, których się używa ciągle i nie są żadną nowością, a tu nic i tak dalej muj, ktury... Czasami się zastanawiam, czy ludzie to tak na serio, czy sobie żarty stroją. Ja rozumiem, że każdy się może mylić, no ale bez przesady.)[/size]
Ostatnio zmieniony ndz lut 11, 2007 3:56 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Livonia »

popieram- mi brak tego ze odrazu widac kto z jakiego miasta ile ma szczurów itp.... fajne to bylo a tak trzeba w kazdego "wlazic" zeby sie dowiedziec;P
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Czerwonaona »

Musze pomarudzić....poprostu musze bo nie mam się do kogo wygadać a ciśnienie mi skacze.Zmieniłam prace i żałuje tego jak niczego na świecie.Trafiły mi się w pracy dziewczyny po lat 20(nie krytykuje 20-latek bo to kwestia osoby)ale ja trafiłam na wyjątkowo eksponaty.Ich praca polega na tym,żeby powiedzieć mi co mam zrobić i na piciu browarów.Wczoraj ledwo doszłam do domu...dziś kolejny dzień przedemną.Jakby tego było mało wymyśliły sobie,że jestem nowa to moge pracować w weekend bo one chcą wolne tak więc w sobote i niedziele siedzie w pracy od 6 do 23.....nie mam pytań.
ps;szefowa nie jest lepsza i ładuje z nimi.Ja wiem wiem to sklep monopolowy ale coś mi tu nie pasuje.Chyba,że to normalne a mnie się tylko coś wydaje.:(Dziś na 14.....życ mi sie odechciewa jak sobie pomyśle,że znowu tam musze iść.
Za Tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart,Fuks,Spidi,Cofi.
Ze mną:Darkon,Frost,Rubin.Bez ogonowo:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

a ja mam zmartwienie z transportem szczurki :( może ktoś z wawy dowiezie po nocy na dworzec dziewczynkę od ajlii? :D tylko nie pchajcie się wszyscy naraz...

czerwonaona: ph. nie daj się. są sposoby. mogę podać, ale to się nazywa socjotechniki i są z gruntu nieetyczne. :>
ten się nie myli, kto nic nie robi
illu
Posty: 68
Rejestracja: wt gru 05, 2006 3:38 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: illu »

yss , takie same mam zmartwienie.
jak nie znajdę transportu , nie będę miała tyle kasy żeby jechac tami spowrotem do wroclawia... czyli szczurka nie będzie...
One big illusion.
A. S. Puszkin II Wielki , Lilak aka Czarny Bezz . = sweet destruction :]
gryzaj
Posty: 461
Rejestracja: czw lis 11, 2004 8:23 pm
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: gryzaj »

kto sie zrzuci dla nas na mieszkanie?
Obrazek Obrazek
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: tygrys1985 »

hahaha gryzaj mam taką samą prośbę :P
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

..dołączam się....;) może załóżmy jakąś organizację ot np "Niedofinansowani";)
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

aha. i wszyscy się tam znajdziemy :(
ten się nie myli, kto nic nie robi
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

i oto kolejna rzecz nas połączy;)) a teraz pomarudzę: jak mi się nic nie chce....a powinnam kuć, kuć, kuć i może się do czegoś dokuć, ot np do 90% z matury z matmy:)) a mi się tak nie chceeee, to takie nudne jest, trygonometria, 30 wzorów, nie wiadomo do końca o co w tym chodzi, a po co to komu do życia potrzebne też ni'wiem...
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Fatty »

Ale się gratisa w ziarnie dla szczurów dokopałam!
Nabyłam nowe ziarno, przesypałam do wiaderka aby tradycyjnie sporządzić własną mieszankę i co znalazłam przy przesypywaniu?

Kurzego palca.
Ususzonego.
Z pazurkiem.
Chooooolera .. -.-
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

eh....a ja usłyszałam, od kochanej znajomej, że przytyłam...wrrrr, a myslałam, że mi ta pizza bezkarnie ujdzie..ech. Dostałam laczka z deutscha:] supper, noooooo..i doskwiera mi brak mężczyzny. Jacyś chętni?;)
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Fatty »

Po kilku dniach diety, które były dla mnie męczarnią, ale męczarnią udaną...zaczynam zapominać,że jestem na diecie. Niedobrze. Już dziś beztrosko wtrążeliłam cukierków 10... a potem sobie przypomniałam,że mi nie wolno. Ajć, fatty sklerotyczko.
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

Fatty, trzymam kciuki za Twoją dietkę;) wiem jak to fajnie się odchudzać..;) Już 10 miesięcy mija od chwili, gdy postanowiłam wziąć sie za siebie. No, zmotywował mnie brak fajnych ubrań w rozmiarxe....no nieco za dużym:D Schudłam 14 kg i jakimś cudem się jeszcze trzymam;)
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Livonia »

lal madzia jaka dietka? sluchajcie babeczki ja to juz sie katowałam roznymi dietami itp ale ostatnio postanowilam to zmienic i stawiam na ruch... 2/3 razy w tygodniu areobik i podobno jak sie jakas diete do tego stusuje jakas reducyjna? obcina sie weglowodany? nie wiem nie doczytałam to sie zamiast tluszczu pienkie cialko rzezbi :) postanowilam to wyporbowac
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”