Paint it Black

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paint it Black

Post autor: valhalla »

Nie strasz mnie tak więcej :P Co tu się martwić? Rozmiział się z wiekiem. U moich samców to częste zjawisko ;)
Np. Człap, który kiedyś był szczurem typu "nie rusz, nie miziaj, mam ważne sprawy", jest teraz przytulanką.

Możesz oczywiście sprawdzić u weta, czy wszystko jest ok, ale nie wydaje mi się, by było czym się martwić :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Arau »

Niby taaaak... Ale to dziwne. Przecież to gó*** jeszcze, co, raptem rok i 2 miesiące. Jeszcze nie dziadziejemy przecież. Może mamy gorsze dni, zima wróciła i w ogóle...
Znaczy, ja nie mam nic przeciwko przytulance. Ale tak z dnia na dzień? :P
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paint it Black

Post autor: valhalla »

Człapu też zmienił się z dnia na dzień. Teraz łazi za nami po domu, zamiast ze szczurami hasać na wybiegu. Łasi się do człowieka jak żaden inny szczur ;)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: saszenka »

Hihihi, zagapił się, myślał, że nie widzicie i teraz wstydzi się przyznać, że zawsze lubił mizianie po brzuchu, bo przecież taki z niego macho miał być :P
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Paint it Black

Post autor: gosja1 »

To już ten wiek, że czasem priorytety się zmieniają 8)
Mizianie po brzuszku to jest przecież przyjemność nad przyjemnościami, a dom wszak już szczurowi znany, więc czas zaznać nowych przyjemności ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Arau »

Jutro wrzucę jakieś zdjęcia, bo widzę, że temat umiera ;x

Bubuś mnie dzisiaj wpienił. Kupiłam nowe, duże poidło - jako, że zapasowe zostało już dawno obgryzione. Założyłam i co? Bubuś radośnie wygryzł dziurę od góry, przez co ciśnienie w poidle powoduje natychmiastowe wylewanie się wody dołem. Niczego, gnoje, nie szanują!
U nas dobrze, bardziej leniwie. Czochranie brzuszka się nie powtórzyło, ale godzinne leżenie przy mnie na łóżku i dawanie się głaskać - już tak. Za to Alek chyba drugą młodość przeżywa, robi się niedobry, szcza na wszystko strumieniem, zęby swędzą, żaden kabelek się nie uchowa... Wszędzie wskoczy, wszędzie wlezie i chodzi napuszony jak paw, jaśnie książę się znalazł!

A wczoraj zamordowałam rybkę :(
Akwarium wymagało gruntownego czyszczenia (TŻ przekarmił robakami), a że brzanki rekinie wpadają w panikę przy najmniejszej ingerencji ręki ludzkiej i regularnie wyskakują z akwarium, to je wpakowałam do słoika z wodą akwariową na 15 minut. Niestety po powrocie do akwarium, po godzinie jedna zrezygnowała i odpłynęła w tęczowe wody. Druga ma się dobrze. Nie chce ktoś brzanki rekiniej? :P
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Paint it Black

Post autor: xiao-he »

Arau pisze:A wczoraj zamordowałam rybkę :(
Akwarium wymagało gruntownego czyszczenia (TŻ przekarmił robakami), a że brzanki rekinie wpadają w panikę przy najmniejszej ingerencji ręki ludzkiej i regularnie wyskakują z akwarium, to je wpakowałam do słoika z wodą akwariową na 15 minut. Niestety po powrocie do akwarium, po godzinie jedna zrezygnowała i odpłynęła w tęczowe wody. Druga ma się dobrze. Nie chce ktoś brzanki rekiniej? :P
Brawo ;D ;D ;D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Paint it Black

Post autor: Eve »

A tam od razu temat umiera ;D Ja tam czytam i jestem prawie na bieżąco tyle że już czasem za mało sił żeby coś skrobnąć.
Takie czasy zalatane a pogoda odbiera resztki sił tą niekończącą się zimą ::)

Pokiziaj chłopaków :-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Paint it Black

Post autor: gosja1 »

I dziwisz się, że szczury przejmują władzę nad domem? Jak tutaj tak podporządkować się zabijace rybek biednych? ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Paint it Black

Post autor: gosja1 »

Aaa, miałam dopisać, że ja ostatnio kupiłam poidło http://amido.pl/products/ferplast-pojni ... dium-300ml
Co prawda moje krówki nie gryzą poidełek, ale to jest takie otwierane od góry, twarde, nie wiem, czy szczurze zęby by lubiły :P Choć moi na początku mieli problem, aby przestawić się z kulkowego na to, i próbowali urypać tę część w klace, ale w końcu zaniechali prób.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: IHime »

My mamy szklane poidło mocowane metalową sprężyną. Daje radę od grudnia, wydaje się solidne, chociaż jest głośne.
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Arau »

Eh, aparat w moim telefonie jest koszmarny...

Obrazek
Cały zwierzyniec...

Obrazek
Moje śpioszki :)

Obrazek
Bubuś - Obserwuję Cię kobieto...

Obrazek
Alek - Jest mi wygodnie. Naprawdę.

Obrazek
Bubuś. Ległem sobie. Życie szczura jest taaakie męczące.

Niestety uchwycenie ich w ruchu jest niewykonalne :P
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paint it Black

Post autor: valhalla »

Świetni są :) Ale ja bym ich nie odróżniła od siebie :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Paint it Black

Post autor: unipaks »

Arau pisze: Bubuś. Ległem sobie. Życie szczura jest taaakie męczące.
:D ;D :D
Pierwsza fotka: Strażnicy Zbiornika ;) :D
Głaski dla przystojniaków! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Arau »

http://www.youtube.com/watch?v=eLBuUNsM ... e=youtu.be - A to mój nabuzowany testosteronem szczur - morderca... Głasku, głasku, lizu, lizu...
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”