Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka - RENIA :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: IHime »

Kazimierz pozuje jak model. Całkiem słusznie domaga się publicznego uznania swojej urody. :D
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: unipaks »

On właściwie nie znosi obiektywu i czasem na mnie i na aparat tupie, ale państwo się mało przejmują. :P Najpiękniejszy jest, jak się rozpłaszcza pod rękami córki, kiedy ta go głaszcze - cały jest jej :D
Nabrał nam z czasem nie wiedzieć skąd szczurkowych zachowań nawyków: zarzuciłam nieduży kocyk na postawione na sztorc na wersalce poduchy, jak miałam w zwyczaju zostawiać dla ogonów - okazało się, że zając chętnie za nimi znika i wyleguje się tam z wyraźnym upodobaniem. :)
Poza tym łasuch się z niego zrobił i jak szczury, gdy tylko usłyszy szelest, galopem przybiega i nic a nic się nie wstydzi własnej nachalności ::)
A kiedy został raz na weeken z córą i ona pomyliła torby z karma, okazało się że Selektive dla szczurów jest tą najsmaczniejszą :-X
Kazimierz kłania się wam wszystkim z wielką wytwornością :) ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: ol. »

unipaks pisze:(...) i nic a nic się nie wstydzi własnej nachalności
a to jest przeszczurze zachowanie :D

Ciekawa jestem czy Kazimierz się mieści za tymi poduszkami czy spoza poduch nie wystaje czasem ogonek albo łapka, które aż się proszą o pogilganie ;)
Pogilgałabym ::)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: unipaks »

ol. pisze:
unipaks pisze:(...) Ciekawa jestem czy Kazimierz się mieści za tymi poduszkami czy spoza poduch nie wystaje czasem ogonek albo łapka, które aż się proszą o pogilganie ;)
Pogilgałabym ::)
A myślisz że ja co robię? ;D

Ostatnio porównywaliśmy Szaraka Kazimierza do naszego pierwszego zająca - ten jak jadł natkę, z miną mędrca wciągał zielone listowie pietruchy, a kiedy dochodził do łodyżki - ta odpadała jak za dotknięciem zaczarowanej różdżki :P
Kazimierzowi obojętne który koniec podłożyć, i tak ładnie zje do końca :)

Śnią się nam wszystkim w domu szczurki, coraz częściej...
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: ol. »

Śnią się, mówisz ?.. Te co też nie jedzą łodyżek.. pietruszki ;)
Mizaki dla Szaraka, ja tam lubię schludność przy jedzeniu i żeby nic zielonego się nie zmarnowało :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: unipaks »

Jakiś czas temu nasz Kazimierz był niezdrów. Nie było nas w domu przez trzy noce i został z mężem, a kiedy późną nocą wróciłyśmy, królik zachowywał się jakby miał jakaś schizę - bał się pokoju, trzymał się jednego miejsca i tam tylko się załatwiał a nie była to bynajmniej jego otwarta klatka... Nieszczególnie nawet interesowało go jedzenie, wyglądał na zestresowanego i czymś mocno przestraszonego.
Nazajutrz nadal nie miał apetytu a ja musiałam do pracy i to na długo, po powrocie wyruszałam do dalszych obowiązków i czasu było tylko na ugotowanie marchewki oraz siemienia, bo brzuszek wyglądał na nieco twardawy. Noc Kazimierz cierpliwie zniósł masowany przez panią, pojony wodą i rozcieńczonym siemieniem, aż w końcu załatwił się i wyraźnie mu ulżyło. Wydaje nam się, że mogła zawinić nowa kolba podarowana przez pana i do tego chyba rzeczywiście stres - ponoć mocno się wystraszył nowego odkurzacza, choć ten cichy raczej jest. :-\ Czytałam, że u królików stres spowalnia perystaltykę jelit i zaczyna się błędne koło, niekiedy też może zaszkodzić kolba.
Teraz Szarak Kazimierz niepocieszony, że nikt mu już nie podstawia pod ruchliwy uroczy nos choć paru kawałków karmy granulacie - każą się pożywiać tylko sianem i na pociechę przeplatają je warzywami, owocami i natką. ::)
Za to jarzynki tak mu przypadły do gustu, że wręcz wymusza je na rodzince i od czasu do czasu ktoś mu gotuje marchew, seler i pietruszkę, a jemu aż skórka na dupce drga z rozkoszy. :D
Naprawdę, napędził nam solidnego stracha ::)

Fotek parę:

Obrazek Obrazek Obrazek

Ganianie wokół poduch:

Obrazek Obrazek Obrazek


Szarak pozdrawia:

Obrazek
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Paul_Julian »

Biedny zestresowany Kazimierz :( Dobrze, że już wrócił do formy. Pewnie bardziej niż siemię to mu pomogła Wasza obecnośc :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: ol. »

Napędził Wam stracha, ale dobrze, że wiedzieliście jak mu ulżyć i Szaraczek już wrócił do równowagi.
Niech wszystkie strachy i perypetie brzuszkowe pozostają przegnane, a utulony głaskami Kazimierz nabiera lekkości w wesołych podskokach :)
Buziaki dla kicajca http://s599.photobucket.com/user/unipak ... 3.jpg.html :-*
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: unipaks »

Filmik niedługi z Szarakiem Kazimierzem ;) Miłego oglądania, pozdrawiamy! :-*

https://www.youtube.com/watch?v=8HTljDTDxEs
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Malachit »

Oooo 0:51 :-*
Nic dodać, nic ująć!
Wyszukiwarka nie gryzie
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: ol. »

Oj tak, też na tym wymiękłam całkowicie ^-^
Ale jakie energetyczne było boksowanie poduszki :D I skoki !

Pozdrawiamy Szaraczka :)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: klimejszyn »

Uni :) widziałam, że pisałaś na kroliczym, jednak nie mam tam jak odpisać :(

Kazimierz jest przecudny, od dawna obserwuję po cichu ten temacik :)

My jutro odbieramy drugiego uszaka :D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: unipaks »

Dziękujemy! :)
Kazimierz faktycznie fajny jest:)

Ostatnio zadziwił mnie, kiedy z brzegu talerzyka zgarnął parę odłożonych na bok pasków szynki, na okrzyk zaszokowanej pani umknął z nimi za poduchy i tam skonsumował.
W głowie by mi nie postało, że królik zje wędlinę ::)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Paul_Julian »

Uni, kradzione nie tuczy :D
Kot nmojej znajomej lubi nor ( wodorosty) , więc czemu królik nie miałby zjeśc mięska :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: ol. »

No że zgarnął i umknął to ja rozumiem, bo gagatki tak mają ;) Ale że skonsumował ?!
To ci mięsojad przebrzydły :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”