Półdzikuski są na świecie :)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: merch »

Jako ,że dzień bez fotek to dzień stracony a dziś maluchy  skończyły 3 tydzień życia :
Obrazek Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: Telimenka »

hehhehe jakie slodkie..... :D z dnia na dzien sa coraz sliczniejsze :)!!!!!!!!!!! mniam mniam wielkie mizianie dla Ogonkow... :P
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: odmienna »

merch pisze: Obrazek
no nie! co mu z uszkiem zrobiłaś???  ;D a skrzydełka mu czasem nie rosną? bo wygląda, jakby to był zdolny uczeń szkoły latania  ;D
- cudne!!! - faktycznie, groził mi stracony dzień  :D




poprawiłam cytat
niezamaco ;)
V.
Ostatnio zmieniony czw wrz 13, 2007 5:37 pm przez Vella, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: merch »

Uszko mu przygniotłam łapskiem :P także nic mu nie jest, mogłabym jeszcze sprawdzić i zrobić zdjęcie na dowód - ale nie mogę- bo ich nie odróżniam. Co prawda różnią się kształtem znaczeń na brzusiu, ale za trudne to , żeby spamiętać . Przypominam ,że samcolki czekają na bardzo dobre domki - zdjęcia może uda mi się zrobić pózniej lub jutro bo dziś późno wróciłam z roboty - ale przez weekend obiecuje nadrobić.
Na fotce to samcolek i widać mu jajeczka ;P
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: Nina »

Gdyby dziewczynek było więcej to znosiłabym jajko, bo GMR sie nasila od patrzenia na takie cudeńka  ::) Ale że dziewczynek mało i pewnie wszystkie już zaklepane to moge spać spokojnie  :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: merch »

No niestety Czapeczka nie zrozumiała ,ze dziewczynek ma być więcej :( albo przynajmniej nie mniej niż chłopaków :)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
scorpio80
Posty: 8
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 12:46 am
Lokalizacja: Wawa

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: scorpio80 »

słodziuśkie ogonki:))))) az sie chce miec je wszystkie :)
scorpio 80
Awatar użytkownika
shy4
Posty: 331
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:34 am
Lokalizacja: Leeds
Kontakt:

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: shy4 »

śliczne szkraby:)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: merch »

Zgodnie z obietnica kolejne fotki :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A tu fotka co prawda bez wyglądu, ale nieźle ilustrująca stopień oswojenia czapeczki- o brązowe to moje spodnie - łapa to moja łapa , czyli weszliśmy na kolana i nie obchodzi nas ,ze nas głaszczą bo mamy inne ważniejsze sprawy……;) no ale nim sobie pójdziemy to jak nas już muszą głaskać to niech głaszczą ;)
Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz wrz 16, 2007 1:02 pm przez merch, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
jakcik
Posty: 3
Rejestracja: czw maja 04, 2006 11:59 am
Kontakt:

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: jakcik »

Czesc!:) chcialbym przygarnac jednego samczyka jezeli jestes z Warszawy...mam juz dwa roczne samczyki koloru agouti..niema do Ciebie zadnego kontaktu wiec prosilbym o odzew do mnie:)moge wyslac fotki moich szczuraskow i ich domu:)Pozdrawiam
Przemek
moj email jakcik85@interia.pl
fiona.22
Posty: 23
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 3:00 pm

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: fiona.22 »

Oj, przeurocze maleństwa...najbardziej podoba mi sie fotka nr 3 z tym zaszczurzonym transporterkiem ;)
Ale fotka z Czapeczką na kolanach to już mistrzostwo świata. Strasznie się cieszę, że mała robi postępy...
Mam nadzieję, że maluszkli trafią do najlepszych domków na świecie...ale skoro są pod opieką Merch nie ma się co martwić.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: merch »

DziS dodatkowo zdjęcia babci ze strony ojca :)Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: merch »

Ech jak ten czas szybko leci :(- chciałoby się zatrzymać tę chwile na dłużej , a tymczasem maluchy skonczyly w środę czwarty tydzień i już jutro , jeden z nich pojedzie w sina dal :(. Mam nadziej ,że będzie mu tam dobrze,ze szybko się dogada z towarzystwem , które nie będzie go gnębić. No i najwyższy czas wkleić trochę zdjęć być może ostatnich na których mogą być jeszcze wszystkie - czy są nie wiem - bo różnią się głownie układem plamek na brzuszkach a tych z góry nie widać.

No to fotki:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek  Obrazek

Tytuły  : 1 znecaja się nad nami 2myjemy sie 3 gdzie by tu się schować 4 i po co nas tak na siłe ustawia 5.tak mam sliczny pysio - masz inne zdanie to się nie znasz 6 woda w poidle jest dobra
nowy rząd : 1 . i po co ten hamak tu wisi? 2. Czapeczka po mamie jest dobra dla małych czapeczek 3. taki jestem dłuuuuugi 4 czy człowiekowa bluzka nadaje się do jedzenia?
Ostatnio zmieniony pt wrz 21, 2007 10:08 pm przez merch, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: Paweł69 »

O rajuśku, jakie cuda. GMR mnie dopada ;D

Rozstania są okropne, wiem coś o tym, bo 8 miesięcy temu tęż to przeżywałam (dzieciaki Cezara znajdowały nowy dom, a moje serce pękało z obawy jak im tam w obcym otoczeniu będzie)

Trzymam kciuki za wszystkie maleństwa.
Maluchy życzę wam długich lat życia u kochających Was opiekunów.
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: RattaAna »

ojojojjjjjj!!! trochę mnie na forum nie było, a tu się takie kluchy fajowe narodziły, na dodatek w tym samym dniu co ja!!!;-) tak więc do każdej z tych istot czuję wielki sentyment i będę śledzić wątek z zacięciem, gdyż żczę im jak najlepszych nowych domków a ich opiekunom wiele radości we wspólnym oswajaniu się;-)
merch, całusy dla wszystkich maluchów i drapanko w karczek dla mamusi! (mamusia niczym moja Layla, sama do pieszczot się nie garnie, ale jak juz siedzi na kolanach, to łaskawie pozwala na małe głaskanko)
powodznia!
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”