Spotkania Dolnoślązaków

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

Która godzina?

10:05 (przed 11 w Brzegu)
2
22%
11 (przed 12 w Brzegu)
2
22%
Wcześniejsza godzina (niż najwcześniejsza z wyżej podanych)
1
11%
Późniejsza godzina (niż najpóźniejsza z wyżej podanych)
4
44%
 
Liczba głosów: 9

ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Spotkania we Wrocławiu/Opolu .

Post autor: ogonowa »

No, bracia, ciepło ma się podobno już robić, to czas planować jakiś sensowny termin ;) Przypuszczam ,że w święta nie, po świętach mnie na pewno we Wro nie będzie. Może jakoś zrobić to w maju? Któryś z pierwszych wolnych weekendów?

Aktualna lista chętnych (z tego co widzę w temacie), to:
-ogon
-Nina
-pin3ska [?]
-strup
-tamiska
-malachit
-Mort
-AutumnWind
-Asiulec
-Mycha

Inni tacy jak oLciA91 i krolewna-sniezka, po dogadaniu, bo nie są we Wro ciągle. Ktoś jeszcze? Zgłaszać się, ludzie!
Ostatnio zmieniony ndz mar 29, 2009 9:24 pm przez ogonowa, łącznie zmieniany 1 raz.
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Re: Spotkania we Wrocławiu/Opolu .

Post autor: Mycha »

Hej, ja bym wpadła :D Ale do zoo jakoś nie chce mi się iść :P Może lepiej do Czeskiego na naleśniki? :)
Nie znajdziecie jakiegoś wolnego popołudnia w kwietniu?
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Mort
Posty: 88
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 6:01 pm

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: Mort »

Jak dla mnie to mozemy isc nawet do wagonu...zreszta to chyba mielismy isc w plener? :)
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: strup »

W kwietniu ja dopiero 26 mogę. A w maju to jeszcze do konca nie wiem, moze 10?
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: Nina »

Ja tak na dobrą sprawe w każdy weekend moge być we Wro :) No i obojętne mi gdzie idziemy ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: Malachit »

Do Czeskiego po poludniu w tyle osob? To chyba na podlodze bedziemy siedziec :D
Ja moge praktycznie kiedykolwiek (tylko wczesniej musze wiedziec :P) tylko od 18-25 maja wyjezdzam na badania. W sumie tez mi obojetne gdzie pojdziemy ;)
Wyszukiwarka nie gryzie
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: ogonowa »

Do miejsca spotkania to ja się nie będę wtryniać, bo ja jestem tak obeznana we Wro, jak nie wiem w czym ::). Dla mnie ważne żeby to nie bylo po drugiej stronie Wro.. tj. 'moja strona' to od Popowic, Kozanowa, Pilczyckiej i niedaleko Maślic do dworca PKP głównego ;) Taki mam zakres poruszania się bez zgubienia drogi :P
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: strup »

ogonowa Spokojnie z nami sie nie zgubisz. ;p

A może w Vega na rynku? Nie ma tam dużego ruchu to sie pomieścimy i coś dobrego zjemy. A potem moze do parku na trawkę? ;d
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Mort
Posty: 88
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 6:01 pm

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: Mort »

Ja jestem za najedzeniem sie w domku , jak juz gdzies isc to zeby sie napic,co zreszta mozna tez na trawce wiec cóz;p
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: ogonowa »

strup pisze:ogonowa Spokojnie z nami sie nie zgubisz. ;p
A przyjdziesz po mnie do domu, żeby mnie zaprowadzić w miejsce spotkania :P? Bo muszę tam trafić ::)
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: Malachit »

Ogon, spotkac sie mozemy na pkp :P
Ja osobiscie jesli juz jem na miescie - to w misiu, na inne szkoda mi kasy :P (coz, ciezkie zycie studenta...)
Co do trawki jestem za ;D
Wyszukiwarka nie gryzie
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: Mycha »

Hm, byłam na dwóch spotkaniach Wrocławian i zawsze nie ma więcej osób niż te 5-6, choć na początku chętnych jest 30 ;)
Vega rzeczywiście fajny pomysł. Myśmy raz byli w Pizzy-hut... ze szczurami ;D Jedyne miejsce, w którym nas nie wygonili to Bar Podróżnik przy pksie, ale tam to chyba szczur jest normalna sprawa :P
Ja na Wrocławskich plenerach się nie znam, też mnie musicie zaprowadzić ::) Ale piknik to także fajny pomysł.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: Nina »

Ogon, przecież jedziemy do Wro razem, postaram sie Ciebie nie zgubić :P

O właśnie, szczury bierzemy? ;>
Mi sie pomysł 'pikniku' podoba, ale na wrocławskich parkach to ja sie kompletnie nie znam ::)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: ogonowa »

Nina, ale nie wiem czy będę jechać z Opola, bo może mi się tak trafić ,że już tam będę, a jeśli nie, to mam nadzieję, że mnie jakoś tam nie zgubisz :D.

Możemy wziąć szczury, ale chyba nie wszystkie, bo gdzie ty je Nina wszystkie zapakujesz, możemy wziąć np. po dwa-trzy, te które najmniej się zestresują, bo jeśli będą miały się bać to nie ma sensu ich ciągać. Ja bym chętnie wzięła, ale musiałabym się namyślić czy wszystkie ;)

Malachit, możemy, możemy ;D


Ja myślę ,żeby pójść do jakiegoś parku, na jakąś trawkę czy co tam kto ma, ale to muszą typowi miejscowi powiedzieć gdzie taka 'łączka' się znajduję, bo widzę ,że tu się mało kto orientuje :D. Moglibyśmy wziąć, no nie wiem, jakieś koce, albo kto ma jakiś wielki, to taki duży i by wszyscy siedli, jeśli by ktoś nie chciał tyłkiem na trawie :P
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: Nina »

Nie no, nie myślałam przecież o wszystkich :D Tylko właśnie ze dwóch, trzech, coby im sie nie nudziło :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”