16 maluchow przy pierwszym porodzie!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: 16 maluchow przy pierwszym porodzie!

Post autor: Izabela »

Trzymam kciuki, żeby brzusio był tylko efektem dobrego karmienia
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Pattonite
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 16, 2010 11:39 am
Lokalizacja:

Re: 16 maluchow przy pierwszym porodzie!

Post autor: Pattonite »

Czesc kochani, przepraszam za niedotrzymanie słowa o umieszczeniu zdjęc, ale niefartownie wylądowałam w szpitalu, mam nadzieje ze do piątku wyjde, bo małe rosną w oczach, powinny byc juz w domkach tych, ktorym obiecałam,a co gorsza mam związane rece jesli chodzi o szukanie kolejnych domków dla maluszków,bo tu z internetem jest różnie. I co całkiem juz najgorsze, moja Ninja dzis urodziła prawdopodobnie 13 malców!!!! Także Iza, niestety ale ten brzuszek nie był od karmienia:( Załamka, nic, tylko strzelić sobie w łeb. Mam dość. Jedyne co mnie pociesza to informacja, że mamusia dobrze sie miewa. Ma apetyt, jest jak zwykle ruchliwa ( adhd jej zanikło chwilowo podczas ciaży:D), dzieci pilnuje,dba bo karmi, ale juz nie ma takich instynktow ze atakuje, musiala sie oswoic zapewne przy pierwszej ciąży. Ok, teraz możecie mnie odstrzelić:/
Zamykając ramiona wokół miłości - przekonasz się, że ściskasz samego siebie.
Awatar użytkownika
Pattonite
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 16, 2010 11:39 am
Lokalizacja:

Re: 16 maluchow przy pierwszym porodzie!

Post autor: Pattonite »

Ops,temat i dział -z tymi zdjęciami chciałam napisać w dziale Zwierzaki, gdzie mam osobny temat. Przepraszam;> Całe to szpitalne zakręcenie i sie człowiek traci w prostych czynnościach :[
Zamykając ramiona wokół miłości - przekonasz się, że ściskasz samego siebie.
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: 16 maluchow przy pierwszym porodzie!

Post autor: Izabela »

Ojej :( Chyba masz trochę dużo szczurów w domu... Trzymam kciuki za mamusię i maleństwa, dzielna jest. Wy zresztą też :-*
Tobie zdrówka życzę, współczuję, że tak wszystko Ci się nałożyło na siebie. I będę próbować znowu rozmawiać ze Zbyszkiem, ale, kurcze, on tym razem jest nieprzejednany :(
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: 16 maluchow przy pierwszym porodzie!

Post autor: Ogoniasta »

Maluchy skończyły roczek :)
Seventh Heaven jest rozmiarów chomika syryjskiego ::) ale poza tym zdrowiutka, radosna i bardzo kochana szczurzynka z niej :)

ObrazekObrazekObrazek
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”