Moje maleństwa

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
sheila.
Posty: 366
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 9:49 am
Lokalizacja: Kęty.

Re: Moje maleństwa

Post autor: sheila. »

cudowne , cudowne ... ;D
ehh... ::)
wymiaziaj tam ich i wycałuj ! :-*
sheila&mysia <3
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Moje maleństwa

Post autor: `naatka »

maleństwa :O!
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje maleństwa

Post autor: klauduska »

Nowa klatka, nowe fotki :)

Wiedziałam, że Furet XL ma być wielka, ale jakoś sobie nie wyobraziłam, że aż tak..! przynajmniej teraz to mają gdzie latać..
2 h mi zajęło składanie tego wszystkiego, bo ciężkie jak nie wiem, ale chyba było warto, bo szczurki wyglądają na zadowolone :).

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Moje maleństwa

Post autor: szczuruleczka »

klauduska pisze:Nowa klatka, nowe fotki :)

Wiedziałam, że Furet XL ma być wielka, ale jakoś sobie nie wyobraziłam, że aż tak..! przynajmniej teraz to mają gdzie latać..
2 h mi zajęło składanie tego wszystkiego, bo ciężkie jak nie wiem, ale chyba było warto, bo szczurki wyglądają na zadowolone :).

Obrazek
Obrazek
Obrazek

no pierwsza klasa, <zazdrocha klatki> ;D
No i ciuryny cudne ::)
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje maleństwa

Post autor: valhalla »

Śliczne szczurki. Ten czarny mnie szczególnie zachwycił. Widzę, że Tycik rośnie zdrowo i niedługo przestanie być taki tyci... szybko rosną te szczurki, ech. Fajnie, że nie będzie już sam :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Moje maleństwa

Post autor: lovekrove »

Urocze :D Czarnuszek to ten z Lublina, brat mojego malucha? ;>
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje maleństwa

Post autor: klauduska »

nie nie. Tie to w końcu z miotu efix jest :). przecudowny i ciekawski wariat z niego.
za to Dumbol to mega tchórz. ledwo się ruszę, coś zaszeleści to od razu zwiewa do klatki i to na najwyżyszą półkę od razu :). ale wchodzi na mnie i jak mu się zechce to da się pomiziać troszkę.
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje maleństwa

Post autor: klauduska »

Śpiochy :p
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Moje maleństwa

Post autor: `naatka »

nie no, zazdroszcze klatki :< ile dałaś?

ps; szczury soł słit
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: Moje maleństwa

Post autor: sasza&masza »

Moje kochane dumboszki. Zawsze siedział mi na ramieniu i bawił się we włosach razem z murzynkiem. Strasznie ciekawski rzucał się na jedzenie jakby nigdy nie jadł, a potem miał ogromny brzuch że ledwo co chodził;)

Piękne ogonki masz;)
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje maleństwa

Post autor: klauduska »

`naatka pisze:nie no, zazdroszcze klatki :< ile dałaś?

ps; szczury soł słit
razem z karmą dałam w zooplusie 400, bo miałam zniżkę 10% jako nowy klient i 2% za opłatę przelewem = jak na TAKĄ klatkę wcale nie dałam tak znowu dużo. w zooplusie jest najtańsza, bo kosztuje 439, w reszcie mocno ponad 600.

sasza:
dumbol się wyrywa jak nie wiem, kiedy się go na ręce bierze a już w ogóle wymyślił sobie najlepszą zabawę "jak dokuczać swojej pani" i ciągle mi wciąga kabel od laptopa do klatki! no koniecznie muszę mu tę głupotę wybić z głowy :P
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje maleństwa

Post autor: klauduska »

Wczoraj przyjechał do nas Julek dla giętejfredki na DT i zostanie z nami do środy.
Moje szczurki potwornie się go boją. Śpi/leży w rurze, więc one, żeby zejść coś zjeść schodzą po prętach klatki. Na razie jest cały czas osobno, moje maluchy nie bardzo chcą się zaprzyjaźnić po wczorajszych awanturach w klatce. No, ale zobaczymy jeszcze :)

Porcja nowych zdjęć:)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

a tutaj z największym przysmakiem:
Obrazek
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Moje maleństwa

Post autor: Newbie »

ah, cudeńka :D

no a klatki, nie ma co, pozazdrościć i to bardzo!
ja teraz coś próbuję wykombinować, znaleźć jakąś o połączyć z moją obecną, bo zamarzyła mi się huskulka... :D

wymiziaj przystojniaków :)
Obrazek
ilona1
Posty: 86
Rejestracja: pn sty 03, 2011 1:56 am
Lokalizacja: Bychawa - Lublin

Re: Moje maleństwa

Post autor: ilona1 »

Słodziaki przekochane.
Moje są bardzo podobne. Postaram się o te fotki dziś. No i żaden nie ma problemów z jedzeniem. To już raczej ja, bo karma znika jak świeże bułeczki. Chociaż dostają dużo różnych rzeczy, nie tylko suche mieszanki. Warzywa gotowane, świeże owoce, kluseczki chlebek pełnoziarnisty, gerberki a nawet kaszkę mojego Staśka - jak były mniejsze i Fifi jeszcze karmiła. Z dość sporych poidełek woda znika w ciągu kilku godzin. Trzeba naprawdę o nie dbać. Są już spore i dobrze odkarmione. Zresztą zobaczysz na zdjęciach.
Pozdrawiam twoje Szczuraski.
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje maleństwa

Post autor: klauduska »

No i stało się. Musiałam przenieść Julka do osobnej klatki, rzucał się na resztę szczurów i pozwalał im do siebie dojść tylko kiedy spał [i tylko Dumbolowie właściwie]. Dziabnął mnie parę razy jak mu dawałam jedzenie i próbowałam złapać.
Za to jak to określił jordan Tycik "znalazł sobie niunię" [;)] w roli Dumbola, który wydziera się w niebogłosy, jak Tycik go "dosiada" :). Dumbol też zaczął podgryzać moje nogi, a Tycik spędził ze strachu przez Julkiem pół dnia na moim ramieniu :).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”