Kluska i spółka :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Nakasha »

Nie no, jasne, jeśli spokojnie możesz dać mu czas na oswojenie się z nowymi warunkami, to warto zaczekać. ;) Kastracja w sumie to taka ostateczność - to prawda, zazwyczaj działa cuda, ale jeśli chcesz najpierw spróbować innych metod, to super. ;)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Nie należę do cierpliwych osób, ale przy szczurach mam taką anielską cierpliwość, że aż mój TŻ się dziwi ;)
Mamy czas, nie chcę go stresować, tylko mi jest go tak strasznie szkoda. Stoi w tej klatce bidoczek i się domaga mojej obecności, ale jak go dotykać, głaskać, jak ucieka i próbuje ugryźć :( ???
Jeśli po maks. dwóch miesiącach nic się zmieni to rozważymy kastrację, na szczęście chodzimy do idealnego weterynarza, więc nie będziemy mieli obaw.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: valhalla »

aneczkaa pisze:a stado bez kaptura to nie stado :P
True, true.
Najlepsze są grube, leniwe i wredne kaptury takie jak mój Czmyś ;D Ale w zasadzie każdy kaptur ma swój urok ;)

Szymuś cudny :D Wymiziaj!
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

valhalla wymiziam jak już trochę mnie zaakceptuje, no chyba, że mi zasponsorujesz plastry i bandaże :D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: valhalla »

W takiej rękawicy grubej może spróbuj :D
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: furburger »

valhalla pisze:Najlepsze są grube, leniwe i wredne kaptury
Piszesz o moim Bolesławie? haha ;D
Również się zgadzam z tym że stado bez kaptura to nie stado :P

Szymusia wycałować w pyszczek proszę :*
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Iguta87 »

Tak się cieszę (nie wiem ile razy już to pisałam) że Szymuś trafił do dobrego domu i tak wyrozumiałej i cierpliwej ;) osoby.
Jak go brałam byłam pełna obaw czy ktoś w ogóle go zechce a tu proszę- trafił do domu o jakim marze dla każdego DTciaka :)

Trzymam kciuki za Ciebie Kluska, musi Ci się udać okiełznać Szymusia- jak nie Tobie to komu? ;)
I bardzo Ci dziękuję że się tego podjełaś jesteś wspaniała :D
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

furburger ucałuję za jakiś czas jeśli pozwolisz :D Piercing chciałam dopiero za pół roku :P
Iguta nie dziękuj, jak można nie chcieć tak wspaniałego szczurka? :)
Dzisiaj już z rana Szymuś i reszta dostali groszek, biedny nie może znaleźć sobie miejsca w klatce, jak nas słyszy. Siedzi i czeka aż ktoś podejdzie, żeby miał na kogo fukać :D Jak zaczynam do niego mówić to po chwili się uspokaja, kładzie się i słucha co mu mam do powiedzenia ;) Ale cały czas próbuje dziabać.

Za to trójka moich starszaków - Iwan, Julek i i Filip są bardzo nieszczęśliwe. Od wczoraj mieszkają w Ferplascie i nie widzi im się to pod żadnym względem. Filip od wczoraj zwija przednią łapkę, wieczorem miał spuchniętą i robiłam mu okłady, nie wiem co mu jest, a zaraz jadę do rodzinki, bo mi się rozchorowała jedna osoba, więc na pół dnia ogonki są skazane na święty spokój ode mnie i mojego gadania :D W poniedziałek pójdę z nim do weterynarza, jeśli opuchlizna mu nie zejdzie, musiał sobie łapkę o pręty w klatce zahaczyć :-\

Dzisiaj mój TŻ stwierdził, że Szymek potrzebuje czasu ;D że zobaczy (uwaga, cytuję!), że ma zawsze pełną miskę, nikt mu nic nie zabiera, go nie drażni, nie bije i wszystko wróci do normy ;D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: furburger »

Kluska123 pisze:furburger ucałuję za jakiś czas jeśli pozwolisz :D Piercing chciałam dopiero za pół roku :P
haha się uśmiałam ;D
To może ja sama go ucałuję zawsze chciałam kolczyka w wardze ;D
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Agatow »

Hej! Dziś pierwszy raz zajrzałam do tematu o twoim stadku i co za miła niespodzianka :) Historia bardzo ciekawa, dramatyczna, ale za to ile emocji... Miło mi poznać Twoje stadko, widzę, że obietnice obietnicami a liczba szczurków powiększa się z miesiąca na miesiąc ale jak tu się oprzeć tym słodziakom! Wymiziaj wszystkich panów, szczególnie staruszków a zwłaszcza Iwana, który się sporo nacierpiał. Postaram się do Was zaglądać :)

ps: Imię Kluska dla szczurka jest idealne, szkoda tylko, że Twoja Kluseczka tyle się nacierpiała. Życzę żeby spółka miała więcej szczęścia :)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Bardzo mi miło Agatow :) Szczurki wymiziane za wyjątkiem Szymka, który przed chwilą zawisł na moim palcu (przez moją głupotę, włożyłam rękę do klatki w jego pobliżu), krew leciała przez dobre 5 minut, nawet nie wiem ile ml straciłam, mam szramę na pół opuszka palca i spuchł do sporych rozmiarów :D Ale nie poddajemy się, choć boli jak cholera.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Iguta87 »

Ach ten Szymuś.. :-\
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: valhalla »

Ojeju... nieźle Cię urządził. Niech się szybko goi :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Dziękuję ;)
Boli jak cholera ale co tam. Mam nauczkę, jak to mój TŻ stwierdził "wiesz, że dziabie, a pchasz rękę jak 5-cioletnie dziecko do klatki" . Nie dość, że mnie tu gryzie, to jeszcze własny partner ochrzania :P
Damy radę, jest u nas dopiero drugi dzień, jakby to był już trzeci, czwarty miesiąc, to bym myślała, że coś jest nie tak ;)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: mini »

Daje chłopak widzę popalić. A takie fajne imię ma, rozbójnik jeden no :P
Spróbuj go dominować - przejazdem palcem po nochalu np :) Ponoć daje niezłe efekty. Jeśli oczywiście zdążysz zanim chwyci :P
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”