Nasze Śliczne Paskudy :*

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: ol. »

fałdeczki - no wiesz ! ona ma tylko taki mały zapasik :D
śliczna moja mała ćwirilla :-* cieszę się, że trafiła do takiego młodego, pełnego energii stadka i że Kizia również znalazła tutaj swoją przystań :)

Kizia może jeszcze gabarytami nie może się pochwalić, ale ogonek ma naprawdę niczego sobie http://imageshack.us/photo/my-images/834/dsc0292gp.jpg/ !

a z Bajki - to masz super cudaka :D
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: klauduska »

Też zwróciłam szczególną uwagę na ten mega długi ogon. Niesamowity!
Ale Kizia przy ol.owej dziewczynce wygląda jak kruszynka zupełnie..
Niech rośnie duża !
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: unipaks »

Fajnie, że stadko tak ładnie się powiększa! :) Kizia jest śliczna i ma słodki pyszczek; na pewno pod Twoją opieką prędko nabierze ciałka i będzie miło wziąć do rąk taką nabitą kluseczkę. :D
Bójka to chyba urodzona modelka - tak pięknie spogląda w obiektyw; uwielbiam te szczurkowe spojrzenia skierowane prosto w nas :)
Wygłaszcz obie przepiękne dziewczynki, niech się ładnie zaaklimatyzują w stadku! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: mini »

ol. Oczywiście, że zapasik :D Mała dobrze się aklimatyzuje, już ma miejsce w stadzie - Jest Alfą ;D Bajka oddała rządy, a Brawurka przejęła rolę Bety, o które próbuje czasem wojować Bajka :P
Wiecie, że dopiero teraz też zwróciłam uwagę na ogon Kizi? I faktycznie jest długaśny! Porównałam go z ogonem reszty dziewczyn i jest odrobinę dłuższy! Coś czuje, że jak podrośnie i przybierze na wadze, pokarze reszcie kto tu rządzi :D
Ojjj tak...Baja to to mały, śmieszny cudaczek. Nie raz doprowadza nas do śmiechu :)
Paskudeczki są przecudne. Mimo różnego stopnia oswojenia, wszystkie garną się do nas i każda - prędzej czy później reaguje na wołanie. Czasem Bójka i Kizia reagują od razu, a czasem idą za przykładem Bajki i Brawurki. Ale wszystkie bez wyjątku, zasypiają nam na kolanach :)
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Pająk
Posty: 407
Rejestracja: wt lis 02, 2010 7:07 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: Pająk »

Zawsze mnie rozczula czytanie takich wiadomości. Szczurza gromadka śpiąca na kolanach, awww :)
Obrazek
Horda: Pestek [*], Eshin, Skyre, Szary prorok, Avalon, Merkury [*], Parszywek, Ćwirki dwa (Dunder i Piorun), Malygos HF
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: ol. »

mini pisze:ol. Oczywiście, że zapasik :D Mała dobrze się aklimatyzuje, już ma miejsce w stadzie - Jest Alfą ;D
;D duma mnie rozpiera ! :D

tak, tak, ten ogon Kizi dobrze wróży, jeśli wierzyć pewnej teorii ogon jest odzwierciedleniem potencjału szczurka jeśli chodzi o resztę ciała, tak więc - wszystko przed Kizią jeszcze :)
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: mini »

Dziewczyny roziwjają się dobrze.. Ba! Bardzo dobrze :D Rosną w oczach. Brawurka dostaje już dorosłego futerka, mogłabym to samo napisać o Bajce ale jej futerka brak :P I tu jest moje pytanie - czy podczas zmiany futra, trafia się, że szczur odrobine linieje? Bo Brawurka, podczas głaskania, gubi troszke sierści. Kizia przybiera na wadze i pokazuje charakterek :) Jednak nic to w porównaniu z Bójką, która rządzi i rządów nie ma zamiaru oddać :D
Jestem na etapie robienia fotek w 2 seriach: łapek i jęzorków. Większość już mam, jednak wyłapanie pewnych chwil i uchwycenie ich w obiektywnie jest sztuką samą w sobie..
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: ol. »

łapki i jęzorki ! dawaj, dawaj !
^-^
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: zocha »

Ja mam w domu takie sierściuchy, że sierść jest wszędzie. Czasami się dziwie, że szczury mogą tak linieć :).
Gdy któregoś mam na rękach i głaszczę to oczywiście sierść zostaje na mnie. Najdłuższą ma PJ, ale obaj linieją (wcześniej Norek chyba też), ale u nas to raczej zmiana sierści nie jest :)
W ogóle zauważyłam, że większość szczurów - jak oglądam zdjęcia na forum mają raczej krótką sierść, tylko te moje jakąś taką długą
;)

Łapki... uwielbiam :D
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: mini »

zocha, no w łaśnie jedyna z Paskud z dłuższym futerkiem to Kizia, jednak jej włoski nie wypadają :) Więc, wychodzi na to, że nie ma reguły.
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: zocha »

Dzisiaj w drodze do weterynarza jak miałam obu na kolanach/rękach to cała potem byłam w sierści. Od razu pomyślałam o Tobie, że szczury linieją, przynajmniej te moje ;) :)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: ol. »

i jak tam, dużo jeszcze tych łapek brakuje ? ;)
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: mini »

ol. :D Właściwie to łapeczki mam już wszystkich Panien, zostały jeszcze jęzorki :) No ale tak to jest, kiedy nie chcą aby focić przy pidle :P
Część fotek mam na karcie w aparacie, a część na dysku przenośnym, który zabrał mężczyzna. Wróci w niedziele, a ja mam nadzieje skończyć do tego czasu serię, więc wrzucę jak będę mieć wszystko razem ;)
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: ol. »

nie mogę się doczekać !

przy poidle, spryciarko ... aha :D
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: mini »

Dziś, dosłownie przed chwilą dołączyła do nas Mizia :D Jest to samiczka z adopcji od xxx i tu pragnę serdecznie jej podziękować :)
Śluczny hasaczek z niej, te szarości powalają :)
Oto zdjęcia z łączenia, które przebiegło zupełnie bezproblemowo:
Bajka, nie odpuści, wąchanie to zamało ::) :
Obrazek

Brawurka za to, iska, sprawdzając na ile może sobie pozwolić:
Obrazek

Tylko Bójka z jakąś kulturą normalnie wąchała:
Obrazek

Proszę, oto jakie "emocje" u niektórych budziło łączenie :P
Obrazek

No i sama Mizia :)
Obrazek
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”