Gwiazdkowa Ekipa - koniec szczurzej przygody

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: sylwiaj »

no ciekawa jestem jak wyglada;D wcczesnie zaczela:D
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

Strasznie wcześnie. :) Moja mama jak zobaczyła, że mała jest taka jasna to się nieźle wystraszyła. Nie wiedziała, że husky jaśnieją, a ja swoją drogą myślałam, że Lusia wyjaśnieje jak będzie starsza. Ona nawet dwóch miesięcy nie ma! :D
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: sylwiaj »

tez sie tego spodziewałam bo mi zazwyczaj jasniały jak miały pół roku do roku:) no to bedziesz miała sliczna wegielkowo oczną snierzynkę:)
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

Jakżeby inaczej! :D Maluchy zostaną w nocy same, ale są w miejscu, gdzie hałas nie będzie duży. Mam nadzieję, że jakoś to przecierpią. ;)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: sylwiaj »

Emi no i gdzie zdjęcia hę?
wiesz ze moje tez haszczeją nawet to czarne;D
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

Też? No coś podobnego... Coś z nimi nie tak! :D A fotki mam robione przed świętami, postaram się wrzucić. Może załatwię aparat to porobię nowe. :) Cierpliwości! ;)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

Dziś rano odeszła moja psinka, Lenka. ;-(

17.10.2002 - 12.01.2012

Przez ostatnie 8 miesięcy nie mieszkała u mnie, nawet jej przez ten czas nie widziałam. Niestety musiałam ją oddać do mojego wujka, tam miała psiego towarzysza, mogła cały dzień biegać po podwórku. Wiem, że była tam bardzo szczęśliwa. Dziś po szkole miałam wreszcie ją odwiedzić. Zawsze coś wypadało, widziałam tylko zdjęcia.
Dzisiaj rano przekopała się pod ogrodzeniem, ziemia była mokra, więc nawet zabezpieczenia nie pomogły. Dom jest blisko ulicy, a po drugiej stronie jest las. Widocznie chciała sobie zrobić wycieczkę. Potrąciło ją auto. Właściwie zabiło na miejscu. Kierowca nawet się nie zatrzymał. Nikt w domu nic nie słyszał, musiała zginąć od razu. Mam ogromną nadzieję, że nie cierpiała. Dopiero jakieś panie zauważyły ją w rowie niedaleko domu. Zadzwoniły do bramki i zapytały wujka czy to jego pies. Przynajmniej one zachowały się w porządku, nie tak jak ten za przeproszeniem idiota kierowca... Była jeszcze ciepła gdy wujek ją zabierał... A jedynym śladem wypadku była krew z nosa i pyszczka... Spoczęła razem z innymi zwierzakami, w lesie pod wielkim drzewem... ;-(

Kochana Lenko, pamiętaj, że byłaś dla mnie zawsze najcudowniejszą przyjaciółką! :-*

"A jeśli ktoś mi zarzuci, że świat widzę w krzywym lusterku, to ja powtórzę: ONA wróci. Choć może w innym futerku..."

[*]
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: sylwiaj »

:( biedna:( Emi piękny cytat. Tez uważam że z Lenką jeszcze sie nie raz miniecie:)
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: Afera »

To bardzo przykre co piszesz... :(
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

Ech, smutno... :( Ale mam jeszcze moje szkraby i Nutkę. One są moim ogromnym pocieszeniem. :-*
Tak sobie myślałam, może Lenka wróci jako jakiś mój przyszły szczurek? Kto wie... :) Wiem, że teraz nie cierpi, z kolegą dobermanem o imieniu Rocky (oczywiście wykastrowanym ;)) spędziła z pewnością wspaniałe chwile. Zostawiła po sobie cudowną szósteczkę labradorków, dołączyła do synka, który odszedł podczas porodu. Była cudowną psinką. :-*
A tak z innej beczki, żeby nie było, że o Gwiazdeczkach zapomniałam: dostały dziś kuleczki kukurydziane. Skończyło się to tym, że teraz praktycznie w nich pływają. ;) W hamaczku, w domku, na półeczkach, w misce, w sputniku, wszędzie są kulki! Gaptoczek wybrała się dziś na spacerek po ziemi w swoich pięknych szeleczkach. Koleżanka cały czas się nią zachwyca. I mówi, że chyba adoptuje kiedyś szczurki z forum. :D
Planuję otworzyć tu na forum hamaczkowy bazarek. Na maszynie się nauczyłam szyć, może jeszcze nie tak idealnie, ale chyba mi idzie coraz lepiej. ;) Zbieram na Furreta Xl-kę i jeżeli dobrze pójdzie to na wiosnę będzie klatka, a w niej może zamieszka nowa lokatorka? ;) Będę bardzo przekonywać mamę. ;)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: Jay-Jay »

współczuje emi
[*]
mam nadzieję że doczekasz nowej klatki i doszczurzenia
gdy byłyśmy z mamą w wiejskim galaxy (tł. lumpeks) szukać kocyka dla mojej psinki zobaczyłam dużą klatkę z wyposażeniem dla szczura aż mi się jej zrobiło żal bo stała zalana na deszczu już długo i nawet widać zgniłe trociny dlatego zaczynam wpatrywanie się w nią aż pani właścicielka zobaczy że mnie to interesuje a moja mama ma kontakty u tej pani to odsprzeda ją :D
Obrazek
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

Dziękuję Jay-Jay. :)
Z tymi klatkami to masakra. ;) Już nie mogę się doczekać aż kupię swoją. A Tobie życzę również szybkiego zakupu klatki. :)
Lusia już jest cała jaśniutka. ;) Będę ładnie prosić ciocię o pożyczenie aparatu. :) Bo pewno Sylwia zacznie zaraz domagać się zdjęć... ::) :D
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: Jay-Jay »

;)
Obrazek
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

Udało mi się wrzucić zdjęcie Lenki, przy moim internecie to duży wyczyn. ;)
Obrazek
:-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: Afera »

Piękna była...
9 duszyczek za TM [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”