Szczurzaste Dziubole

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Yen
Posty: 181
Rejestracja: wt lut 12, 2013 11:46 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: Yen »

Śliczne dziewczyny - no i nie moge doczekać sie maluszków! ::)
Ze Mną:Erato, Awantura, Mickiewicz, Rozalia Rozalinda Pierwsza oraz Mafinka

Za TM Michelle, Niunia, Tycia, Liberia, Ruby oraz 2 żołnierzy o nieznanych imionach

nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39583
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: kaka958 »

Od piątku czekamy na poród :D
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: kaka958 »

Kolejna porcja Nezumi i Aki w sztuce ^^ Tym razem przywieszka do telefonu :D Nie jest idealna bo trafiłam na jakąś taką modelinę że fest się klei do palców a ja w zimę zawsze mam gorące ręce ::)

Obrazek

Jak uda mi się zeskanować to mam ich rysunki rysowane z patrzenia aby utrwalić sobie w głowie ruchy (zawsze rysuję z głowy) nawet mi wyszło :P
Myślę czy nie wystawić podobnych figurek na forum żeby trochę zwiększyć budżet dziewczyn. Jak myślicie? Ale kompletnie nie wiem jaką cenę dać ::) Podaję link do innych moich figurek: http://kaka958.deviantart.com/gallery/37359685 Może ktoś byłby chętny?
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: kaka958 »

Dawno nic nie pisałam, pewnie dlatego że skupiłam się na wątku z maluszkami i dlatego że i tak tu nikt nie odpisuje.
Nezumi i Aka musiały być ostatnio rozdzielone.
Nezumi zrobiła się jakaś taka mało żywa ale wskakuje gdzie się da i włazi mi do bluzy. A jej największym celem stała się przerwa między ścianą a wieżą i komputerem na biurku. Dlatego musiałam się nieźle natrudzić żeby wymyślić rozwiązanie bo z jednej strony wiszą kable :D Najpierw wkładałam tam jakieś zeszyty i inne, sprawdza się ale z zdenerwowania przegryzła kabel :/ Potem przykleiłam kable do ściany uznając że będą zbyt płasko żeby mogły się wdrapać, nic z tego -.- jakoś weszły. Ostatnim rozwiązaniem było przyklejenie kartki na ścianę tak żeby zasłaniała jakoś kable i udało się :P Trzeba będzie wymieniać bo Aka targa tą kartkę ale przynajmniej nie wchodzą na biurko :P Nezumi znowu haszczy, jest jaśniejsza na całym ciele oprócz plamy na szyi i barkach :P A myślałam że zostanie nie wyhaszczonymk haszczakiem :D

Aka w czasie ciąży i po porodzie dostała za przeproszeniem pierdolca (nie wiem jak to nazwać inaczej) robi to czego nigdy wcześniej nie odważyła się zrobić. Nigdy nie schodziła na podłogę jak się jej tam nie dało przymusem a teraz non stop biega po podłodze. Nie chodzi już tak ostrożnie jak kiedyś i skacze na krawędź akwarium jak ją zamknę (wcześniej bała się wskoczyć na cokolwiek co nie było mną), ostatnio siostra znalazła ją na szafie *wtf* ! Obok tej szafy stoi złożona suszarka (po tym mogła się wdrapać bo obie odwiedzają ją często) ale co dalej? Najśmieszniejsza jest jak znosi wszystko za akwarium :P U mnie na podłodze często coś leży (jestem śmieciuchem razem z siostrą - nie ma się czym chwalić :P). Znosi chusteczki, kartki papieru, jakieś paczuszki po chipsach i batonach, reklamówki. Ostatnio zaniosła tam worek na śmieci który miałam naszykowany do sprzątania (ten z wielkich w którym można schować np. choinkę) było odsłonięte od szafki pudełko po którym zwykle się wspina i jedyne wejście to oparta o szafkę miotła (udało jej się ale nie widziałam jak to zrobiła, na pewno ciekawie to wyglądało ;P).

Ogólnie dziewczyny zamieniły się rolami, wcześniej to Aka była spokojniejsza a Nezumi wszędzie właziła biegała gdzie się da jakby miała ADHD teraz na odwrót Nezumi stawia spokojnie kroki (ale nie tak że jest grzeczna ::) ) a Aka nie potrafi usiedzieć w miejscu :D.

Dziękuję jeśli ktoś ktoś doczytał do końca :*

Do stada dojdzie nowa dziewczynka - Erza (nie czyt. eża tylko erza jak tarzan) sliczny kapturek fawn z ubogim znaczeniem na plecach, ją jako pierwszą (najprawdopodobniej) wzięłam na ręce z pośród wszystkich maluszków :D
Obrazek

Zdjęcia moich rozrabiaków:

Weźmiesz mnie?
Obrazek
Obrazek

Czy ona ma różowe oczka?
Obrazek

Puścisz mnie w końcu czy nie?! *zabójcze spojrzenie*
Obrazek

Z dziećkami mamusia musi sprawdzić czy pani ich nie wzięła :D
Obrazek

Balansuję...
Obrazek

Czyżbym była słitaśna?
Obrazek

Okropna pani właśnie wyjęła mnie z bluzy :(
Obrazek
Obrazek

Musiałam je dodać zdjęcie nr. 6666 i tak jak myślałam ukazał się na nim diabeł :P
Obrazek

Śmieciuch, grzebie w śmieciach i wyjada pudding (nie był nieświeży) ale zaraz została wyciągnięta bo puddingi nie są dla szczurków :P
Obrazek

Jeśli ktoś ma zapotrzebowanie na śliczną haszczankę to zapraszam:
Obrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: Magdonald »

Wycałuj swoje panny i wszystkie maleństwa :*
Erza jest prześliczna, z wyglądu chyba poszła w mamusię? ::)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: xkuubi »

Erza? Czyżby Fairy Tail? :P
Śliczna jest! I Fawn *_*
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: kaka958 »

Tak! To moje ulubione imię z Fairy Tail :P Zwykle nie daję imion bohaterów ale teraz zrobiłam wyjątek :P Będzie wyglądała jak damska wersja tatusia :D Chyba oba zapłodniły jej mamusię :P
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: xkuubi »

Erza była świetna! A tuż za nią Grey i jego nawyk rozbierania się xd
A co do małej to przekonamy się czy charakterek ma jak swoja imienniczka :P
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: kaka958 »

To by było ciekawe dałaby mamuśce i ciotce popalić :P Przynajmniej by się coś ożywiło bo dziołchy raczej mało mają ze sobą wspólnego ;P
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: harleyquinn »

Słodziutka jest. Ciekawe, na kogo wyrośnie :D

http://images36.fotosik.pl/416/6b3a7fe532457f73m.jpg moje ulubione <3
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: kaka958 »

harleyquinn pisze:Słodziutka jest. Ciekawe, na kogo wyrośnie :D

http://images36.fotosik.pl/416/6b3a7fe532457f73m.jpg moje ulubione <3

Ja uwielbiam Nezumi robić zdjęcia jest o wiele bardziej fotogeniczna od Aki :P
Nezumi miała dzisiaj wypadek, nie wiem dokładnie jak to zrobiła ale w wypadku wzięła udział uszczerbiona szyba z antyramy. Albo próbowała na nią wejść albo spadła z suszarki na nią (stała obok) ale usłyszałam tylko grzmot i uciekającą Nezumi. Pooglądałam ją i zauważyłam okropną ranę w łokciu. Przemyłam jej to tylko wodą utlenioną (bardzo było mi jej szkoda bo to boli) i nie wiem co dalej. Rana wygląda tak (jest naciągnięta bo się wyrywała):
Obrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: xkuubi »

Weterynarz i szycie! Moim zdaniem jest zbyt duża,aby tak to zostawić ;/
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: kaka958 »

Jest niedziela więc będę mogła dopiero jutro :/ A możliwe że do jutra już jej się zasklepi ta rana.
ObrazekObrazek
Roksana1999
Posty: 131
Rejestracja: śr paź 31, 2012 10:52 am

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: Roksana1999 »

kaka958 pisze:Jest niedziela więc będę mogła dopiero jutro :/ A możliwe że do jutra już jej się zasklepi ta rana.
Jest już wtorek.............. co z raną szczurka??? ???
Mam nadzieję ze w porządku......
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: kaka958 »

Nie było sensu jechać do weta wszystko się ładnie zagoiło przez noc (tzn. rana nie była otwarta). Byłam w szoku już chciałam jechać, no ale z czym?
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”