Łobuzy

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: nff »

sztefyn pisze:Nic nie wiem? Jakie pyszczki? :D
Angua z forum wysyła swoich dwóch chłopców na wakacje do mnie. :) (wyjazd)
sztefyn pisze:Polowania Grubego już się skończyły czy nadal bez zmian?
teraz wydaje mi się, że się wycofał, a Mały nie chce ustąpić i pokazuje zębiska ::)
Jest jednak lepiej. :)
sztefyn pisze:Łysy jest waleczna dlatego te wszystkie zadrapania i otarcia! Mówiłam już kiedyś że ona będzie alfą ;D
No pewnie będzie, mały potworek. ::) ;)
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Łobuzy

Post autor: Megi_82 »

Domyślam się, że bardzo brakuje Ci malutkiej, ale mam nadzieję, że poprawia Ci samopoczucie, że trafiła we wspaniałe ręce, a i odwiedzać możesz :)
Tak czytam przedostatni wpis - u Ciebie chłopaki mieszkają razem...? I cały czas się docierają? :)
Chciałabym zobaczyć to wyjście z ogonami na głowie :D Boskie :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: nff »

Odwiedzam często, myślę, że Magdonald będzie miała mnie niedługo dosyć. :D

One mieszkają razem, tyle, że tak naprawdę niedługo, bo najpierw jedne mieszkały w chorobówce, potem drugie i tak naprawdę nie mogli sobie wszystkiego poukładać. Z dnia na dzień jest coraz lepiej, tyle, że każdy ma zupełnie inny charakter, każdy stawia na swoim - Misiu i Gruby mają około pół roku, więc hormony, Mały jest najstarszy i chciałby być najważniejszy a Najmniejszy jest po prostu wariatem. :D Każdy chce być szefem, mieć najlepiej no i ciężko im się dogadać. Ale są postępy co mnie cieszy niezmiernie. :)
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Łobuzy

Post autor: ^Yuuhi^ »

2 ogony w transporterze i dwa na głowie, nie umiem sobie tej drogi do weta wyobrazić ;D wymiziaj chłopaków :)
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: nff »

Po drodze wpadłam do zaprzyjaźnionego zoologicznego, co by mi pomogli wsadzić jednego z panów do transportera ;) A Gruby siedział mi na kolanach podczas podróży autobusem, a potem sam chętnie wszedł do transportera - w końcu tam było jedzenie :)
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: Magdonald »

nff pisze:no i Gruby - dumne 512g
Tucz go, tucz, bo nadal nie dogonił w wadze swej kobiety, a imię zobowiązuje! :D
nff pisze:A za tydzień wpadnie jeszcze dwójka pyszczków na wakacje, więc może to trochę uspokoi moje GMR.
Uspokoi, ale jak już Angua chłopaków odbierze, to będziesz miała, znając Ciebie, ochotę na podwójne doszczurzenie, żeby lukę uzupełnić! ;D

Trzymamy kciuki za naukę kuwetkowania i przede wszystkim za leczenie chłopaków! Niech w końcu zdrowieją, bo ile można chorować... ::)
Mizianko!
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Łobuzy

Post autor: Megi_82 »

Magdonald pisze:
nff pisze:no i Gruby - dumne 512g
Tucz go, tucz, bo nadal nie dogonił w wadze swej kobiety, a imię zobowiązuje! :D
Hm... to ile ta kobieta waży? ;) Czy mowa o mojej ulubienicy? :D

[quote="MagdonaldUspokoi, ale jak już Angua chłopaków odbierze, to będziesz miała, znając Ciebie, ochotę na podwójne doszczurzenie, żeby lukę uzupełnić! ;D
[/quote]

Spod palców mi wyjęłaś ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: Magdonald »

Megi_82 pisze:Hm... to ile ta kobieta waży? ;) Czy mowa o mojej ulubienicy? :D
Tak, mowa o Śnieżynce :D Przy ostatnim ważeniu, czyli dość niedawno ważyła aż 518 g, a jak na samiczkę to dużo za dużo ::) W każdym razie przechodzimy na labofeeda i więcej ruchu, może pomoże :D
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 67
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 9:10 pm

Re: Łobuzy

Post autor: sztefyn »

Magdonald pisze: W każdym razie przechodzimy na labofeeda i więcej ruchu, może pomoże :D
Oj będzie bunt ;D Ciekawe czy moje grubasy polubią labo.. ::)
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: nff »

Magdonald pisze: Tucz go, tucz, bo nadal nie dogonił w wadze swej kobiety, a imię zobowiązuje! :D
Nadrobi nadrobi, on nawet roku jeszcze nie ma. :)
Magdonald pisze: Uspokoi, ale jak już Angua chłopaków odbierze, to będziesz miała, znając Ciebie, ochotę na podwójne doszczurzenie, żeby lukę uzupełnić! ;D
Mam jeszcze jedno miejsce w klatce wolne ;)

Ogólnie nadal nie wszyscy załapali o co chodzi z kuwetą, ale są postępy, także jestem dobrej myśli. ;)

Dzisiaj zaczęliśmy dietę z labofeedem. Misiu od razu po podaniu pokazał mi co sądzi na ten temat, a mianowicie zaczął przekładać granulat do kuwety. :D ::) Chłopcy bardzo niechętnie, ale jestem twarda i poza lekami w kaszce nie dostają na razie żadnych smakołyków. Wyglądają na niezbyt zadowolonych z nowej diety, ale myślę, że się przekonają. :)

Prosimy o kciuki dla Łysego - jutro operacja!
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Łobuzy

Post autor: Megi_82 »

No bo wszystkie dobrości zabrałaś, jak mogłaś ;D Będzie foch, zobaczysz ;)
Za Łysego trzymam od piątku kciukasy... ale widzę, że coś się poprzesuwało z terminami.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: nff »

Przybywam z dobrymi wiadomościami! :D

Stadko nareszcie doszło do porozumienia, walki ustały - zdarzają się tylko niewielkie sprzeczki. Radujemy się ogromnie! ;D
Z kuwetą już prawie stuprocentowy sukces - tylko Najmniejszemu zdarza się narobić tam gdzie nie powinien - reszta już opanowała tę sztukę idealnie i muszę przyznać, że bardzo mnie to cieszy - po pierwsze - ulga dla kieszeni, bo nie muszę już całej kuwety żwirkiem zasypywać - a po drugie - łatwo się zachowuje porządek i ogony są czyściutkie. :)
Chłopcy bardzo ładnie zareagowali na antybiotyk, przytyło im się trochę, apetyty dopisują, chłopcy są żwawi i co najważniejsze - kichanie ustało! ;D Dopiero połowa czasu leczenia za nami, a już widać ogromną poprawę. Jestem taka zadowolona! :D
Gruby przeszedł jakąś emocjonalną przemianę i stał się najbardziej uległym miziakiem, doszło do tego, że rozwala mi się na kolanach i rozpływa podczas pieszczot. :) Jest taki przekochany teraz, cieszę się bardzo, że wstrzymałam się z decyzją o jajcięciu. :)

lubimy sputnik Magdy :D
Obrazek
Małego stópki
Obrazek
Jakie zdjęcia? My teraz śpimy!
Obrazek
Drapanko
Obrazek

Od dwóch dni mam pod opieką również dwóch przeuroczych chłopców Anguy - pięknego agouta i czarnego rexa. Chłopcy są trochę onieśmieleni - jednak próbuję się zaprzyjaźnić za pomocą gerberków marchewkowych, za którymi przepadają, co zaczyna przynosić efekty. ;)

Mam teraz tyyyyle futerek do miziania a jeszcze dojdzie jedno. ;D

No właśnie. Długo nie wytrwałam w utrzymywaniu GMR na wodzy. ::) Po rozstaniu z Łysym, przeglądałam różne oferty adopcyjne, w nadziei, że znajdę jej kopię. Mnóstwo uroczych ogonków szukało domu, w większości maluchów, ale jakoś nie mogłam się zdecydować - niby chciałam załatać dziurę, ale z drugiej strony byłam pełna obaw i trochę zdystansowana po tej całej przykrej sytuacji. Jednak stało się - zobaczyłam pyszczek, który pochłonął moje serce w całości. Mój Luby nie popierał pomysłu doszczurzania, trochę tak jak ja zawiedziony ostatnią adopcją i jej finałem. Jednak i on zmiękł, gdy pokazałam mu
TEN PYSZCZEK:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Piąty brakujący element do kompletu. Bardzo futrzasty haszczak, a tego się nie spodziewałam. ;) Na fuzza przyjdzie jeszcze czas, teraz trzeba pomóc tym, którzy tego potrzebują. Uznałam, że wolę wziąć szczura, który już trochę ma na karku, niż malucha, bo niestety jest tak, że maluchy znajdują domki szybciutko, a wyrośnięte okazy czekają i czekają.
No i stało się. Podekscytowana, ze zgodą mego chłopa słowną, napisałam wiadomość. Czekałam na odpowiedź zniecierpliwona. Dostałam! Po długiej rozmowie uzyskałam akceptację! :D Cieszę się ogrooomnie! Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już we wtorek Hasior wpadnie w moje ręce ;D
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Łobuzy

Post autor: ann. »

Super wiadomości!
Paszczę haszczak ma przeuroczą.
I te stópki <3 <3



Dobre wieści zawsze cieszą. :) cieszę się razem z Tobą!
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Łobuzy

Post autor: Megi_82 »

Bardzo się cieszę z radosnych wieści po tych wszystkich przebojach :) Dużo zdrówka dla chłopaków, kurczę jak zdrowe to ze wszystkim się da radę :) Wypieszczochaj panów, stópki przesłodkie wycałować :P
Wiedziałam, że przygarniesz, wiedziałam :D GMR jest nieuleczalne, a przynajmniej nie na długo ;D Fajnie, że wzięłaś szczurka z mniejszą szansą na dom. Jest przepiękny, taka słodka pierdółeczka :D To http://tiny.pl/h6s91 mnie absolutnie rozwaliło...:)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 67
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 9:10 pm

Re: Łobuzy

Post autor: sztefyn »

Zakaz weterynarza widzę że złamany z doszczurzaniem się :D
Będzie miał fajnych kolegów i kochającą panią! ;D Wpraszam we wtorek na mizianko! ;D ;D ;D ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”