Jogurt

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
MaTa
Posty: 55
Rejestracja: śr maja 25, 2005 7:40 pm
Kontakt:

Jogurt

Post autor: MaTa »

Qzynka też dajesz jogobelle bo widzialam że Plamie smakuje tylko z .............. niepamietam jai to owoc byl ! Więc niekłam że dajesz tylo danona
kitten
Posty: 387
Rejestracja: wt mar 29, 2005 12:48 pm

Jogurt

Post autor: kitten »

Danona osobiście odradzam bo kiedyś niechcąco został u mnie otwarty w lodówce i po ponad tygodniu był nówka świeżynka co świadczy o dużej ilości chemii i konserwantów
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Jogurt

Post autor: limba »

Podpisuje sie pod Kitten apropo Danona...
Ja osobiscie daje albo bakome albo pitne jogurty milko...ewnwtualnie dr oetkera...no i serki waniliowe....(mniam)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
kitten
Posty: 387
Rejestracja: wt mar 29, 2005 12:48 pm

Jogurt

Post autor: kitten »

Bakoma jest wg. mnie całkiem fajna no i Zott bez cukru chyba jest najlepszy
martusiamm
Posty: 18
Rejestracja: śr maja 18, 2005 1:39 am

Jogurt

Post autor: martusiamm »

jezeli chodzi o joguryty to Zuza najchetniej jada Bakome, szczegolnie ta z ziarnami zboz. co dziwne ziaren jako takich w suchym jedzonku w ogole nie ruszy. czasami dostaje mleko z miodem ale to rzadko i malo. za to bardzo lubi taka mala domowa kombinacje: panierowany ryz, slonecznik, pestki dyni, orzeszki, siemie lniane, proso, pszenice sklejone ze soba miodem i uformowane w rozne ksztalty. ma przy tym zabawe i sciera zeby. mala czarownica jest natomiast mistrzem w podjadaniu mi serkow homogenizowanych i roznych deserow typu budynie, czy takie dla dzieci, z czekolada, toffi i tym podobne. nie sposob paskudy upilnowac. wystarczy ze przez nieuwage zostawie na stole, to zaraz zanurkuje w pojemniku. jak probuje ja odciagnac to pokazuje mi ten swoj nurkowy, utytlany pyszczek i mysli ze mnie zmiekczy :D (a mowiac cichutko, zeby nie slyszala, to wyglada wtedy bosko, :twisted: jeden)
martusiamm
ze mna Zuza moj kochany kapturek
Iza
Posty: 58
Rejestracja: pt mar 31, 2006 2:42 pm

Jogurt

Post autor: Iza »

A jaki smak jogurtu, może być jakiś owocowy, czy też zwykły??
sechmet
Posty: 555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 11:32 am
Lokalizacja: Warszawa

Jogurt

Post autor: sechmet »

[quote="Iza"]A jaki smak jogurtu, może być jakiś owocowy, czy też zwykły??[/quote]
jaki chcesz, ale owocowy pewnie będzie bardziej mu smakował.
she's got the devil in her heart ...
moje szczurki
Iza
Posty: 58
Rejestracja: pt mar 31, 2006 2:42 pm

Jogurt

Post autor: Iza »

To fajnie, mam szczurka od wczoraj, niebardzo wiem co mu dawać, czytałam w internecie, ale się troche boje żeby mu niezaszkodziło, wczoraj dostał karme i kawałeczek jabłka, a dziś karme i plasterek marchewki, czy dobrze postepuje, czy naprawde wszystko można mu dać po troche??

[ Komentarz dodany przez: limba81: Sob Kwi 01, 2006 11:49 am ]
Kolejny post bez uprzedniego zapoznania sie z forum. Caly dzial jest jak ZYWIC (SPIS TRESCI). Zanim cos napiszesz sprawdz czy na Twoje pytanie nie ma juz odpowiedzi na forum.
limba81 mod.
sechmet
Posty: 555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 11:32 am
Lokalizacja: Warszawa

Jogurt

Post autor: sechmet »

polecam spis treści >>klik<<
znajdziesz tu wszystko o jedzonku.
she's got the devil in her heart ...
moje szczurki
Faelivrin
Posty: 60
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 1:31 pm

Jogurt

Post autor: Faelivrin »

Moja Tosia uwielbia jogurt, dzisiaj dałam jej trochę na palcu. Najpierw chwyciła mnie zębami i chciała wciągnąć do domku, zostawiła ślad zębów na moim palcu... Ale później tak śmiesznie zlizała ten jogurt... ;-)

I nie, nie szkodzi jej.
Agath
Posty: 139
Rejestracja: pn sty 30, 2006 7:39 pm

Jogurt

Post autor: Agath »

Moja Mysia uwielbia jogurciki. Najcześciej daje jej waniliowe ale owocowe tez bardzo lubi. Zeby było jej wygodnie to daje jej go w zakrętce od butelki :lol:
Mysia [*]
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

Jogurt

Post autor: Dory »

Też tak dawałam, ale przestałam, bo szczury zjadały nakętkę azem z jogurcikiem :lol: (oczywiście nie dosłownie; po prostu ścierały ją na pył).
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
nikita2
Posty: 5
Rejestracja: śr kwie 26, 2006 7:44 pm

Jogurt

Post autor: nikita2 »

moj szczurus zawsze dostaje od mojego ojca te dekielki od jogurtow do wylizania za ktore by zycie chyba oddal.w jeden dzien jest ich ok 3,ale zauwazylam ze zaczął sie strasznie drapac i ma strupki pod futerkiem.podejrzewam ze jest przebialkowny wiec z tym jogurtem to chyba trzeba jednak uwazac
szczury najlepsze na swiecie!!!!!
Stefciu
Posty: 10
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 5:47 pm

RE: Jogurt

Post autor: Stefciu »

Moj sczur dostaje jogurt, jak ja sam go mam, a nie za często jadam jogurty. Zazwyczaj daje mu w małej miseczce, albo zlizuje mi z palaca. Nie zauważyłem żadnych dziwnych objawów po spożyciu jogurtu, więc jak tylko mam, to mu daje..:)
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Jogurt

Post autor: zyberka »

No ja bardzo często daję jogurt tyle, że naturalny. Te z owocami to sam syf (zapewne większość oglądała program UWAGA na temat jogurtów :-X ). Sama owocowego nie jem więc szczurowi też bym tego świństwa nie dała. Wolę samemu wrzucić do naturalnego troche banana i brzoskwini bo przynajmniej wiem co jemy ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”