Dzieci Nadii i Borysa :]

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Dzieci Nadii i Borysa :]

Post autor: Mada »

Śliczności.
Goha a gdzie twoje zdjęcie ??? :khihi:
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Dzieci Nadii i Borysa :]

Post autor: IVA »

Jeszcze 3 dni i zobaczę ogonki na własne oczy :lol: .
Teraz mogę "tylko" się zachwycać patrząc na zdjęcia.
Ja tam nie wiem czy Lusia dotrze do właściciela, co tam jedna czy dwie malutkie :jezor2:
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Dzieci Nadii i Borysa :]

Post autor: nezu »

IVA jakie nie oddasz, jakie nie oddasz :P

Mala Mi juz powiadomiona ze po raz pierwszy w zyciu bedzie miala az dwie kolezanki w klatce ;)

I macie odpowiedz do kogo Luska trafi :khihi:
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Dzieci Nadii i Borysa :]

Post autor: IVA »

Nezu na samym początki, gdy Goha pytała to powiedziałam jej, że mogę zabrać obie małe dziewczynki, dopiero chwilę później Ty się zgłosiłaś :D , więc nie wiem kto ma pierwszeństwo ;) .
Może zrobimy wyścigi - kto piewszy ten lepszy :jezor2: - Masz i tak fory, bo jesteś bliżej :D
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Dzieci Nadii i Borysa :]

Post autor: merch »

No to ja sie ciesze , bo pamieam jescze nie wiadomo co i jak było a małe juz miały wyrok a tu prosze jaki Happy end :) a inna rzecz , że jak widze takie małe szkraby to bardzo nie lubie ich rozdzielać, a sciurasy jak ściurasy zn przesliczne
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Dzieci Nadii i Borysa :]

Post autor: nezu »

IVA wlasnie wcale nie mam blizej bo jestem teraz w parszywej Warszawie do konca przyszlego tygodnia :sad2:
Jestem na przegranej pozycji...:-(
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Dzieci Nadii i Borysa :]

Post autor: IVA »

Nezu, a ja juz myślałm, że też wybierasz się na spotkanie u Gohy, bo mówiła, że do niej dzwoniłaś, dlatego zaproponowałam małe "zawody".
Oczywiście, że nie będe Cię "ograbiać" z tego maluśkiego skarbeczka :D . Nich Ci rośnie zdrowo i da duzo radości :D

[ Dodano: Pon Lut 20, 2006 1:01 pm ]
Dzieci Nadi i Borysa trafiły juz do swoich nowych domków.
Lusia jest już u Nezu, Alfik powoli znajduje swoje miejsce w stadku Gohy, a ostatnia dziewczynka jest wraz ze swoimi rodzicami u mnie. Jak na razie mówimy o niej kruszynka i obserwujemy, myślę, że za kilka dni będzie miała swoje imię.
Tak więc ich wspólna historia powoli się kończy ale napewno o każdym z nich będzie można jeszcze dużo przeczytać w tematach poświęconych stadkom ich opiekunów.
Mam nadzieję, że jak najdłużej.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”