ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
handzia600
Posty: 636
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 6:58 pm
Numer GG: 12805114
Lokalizacja: Białystok

Re: ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Post autor: handzia600 »

Lepiej po skrzydłami PISu niż PO :D
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Post autor: gosja1 »

UprzejmaCegła, to z pewnością poszło za daleko i z pewnością masz wiele racji, co Ci przyznaję. Jednak sytuacja Cheruby to nie ta konkretna sytuacja, tylko... Już przy innych wątkach pojawiały się niejasności. Oczywiście, nie każdy musi się tłumaczyć na forum ze swojego życia prywatnego i ze szczegółów swoich poczynań. Jednocześnie, podjęła działania przeczące jej wiarygodności (albo po prostu tak to wyglądało z tego, co czytaliśmy... po prostu - interpretacja). Ma kilka szczurów, których nie mogła upilnować, co, ostatecznie, może się zdarzyć, jednak okazuje się, że przy tak dużym stadzie nie potrafi nawet zauważyć wszoł, których podobno u maluchów jest naprawdę dużo... Pewnie wszystkie niejasności, które ktoś wyczytał, nawet między wierszami, nałożyły się na siebie.
Ja sama życzyłam Cheruby powodzenia w poprzednim wątku, z wychowaniem szczurków, choć wcześniej byłam sceptyczna, ale zarazem na koniec ucieszyłam się, że nie oddała całego swojego stada, co miało pierwotnie nastąpić i że poradziła sobie z tą sytuacją. Bo pisała, że znalazła rozwiązanie i "ma warunki". Ale w tym momencie jestem naprawdę zawiedziona tym, co się potem stało. Nie chcę się wymądrzać, jednak skoro ludzie piszą o dużej ilości wszoł, to nie wierzę, że nie da się zauważyć. Przecież własne szczury się dotyka, głaszcze i wydaje mi się, że przy tak dużym stadzie, i różnej kolorystyce, na którymś musiało być coś widać dobitnie. I mi właściwie tylko o to chodzi.
Trzeba też zrozumieć osoby, które wzięły swoje wymarzone szczurki, a potem u weterynarza okazało się, że są zaniedbane, odwodnione, za małe, słabe a na dodatek z wszołami (sytuacja spinki). Pewnie na tę sytuację miała wpływ liczność miotu, ale czy tylko? Pojawiają się pytania. Nie każdy zna się tak dobrze, jak doświadczeni użytkownicy, i trudno mu ocenić, jak bardzo źle się stało i jak dobrze sobie poradzi. A czy sytuację poprawiało to, że znalazła się koleżanka Cheruby, która dokonała samomianowania się jej rzecznikiem i reagowała agresją na wszystko co ktoś pisał?
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Post autor: UprzejmaCegła »

Siouxsie pisze:Ty mówisz o komunikacji? A obrażasz ludzi o takich a nie innych poglądach politycznych. To jest dopiero poniżej poziomu
Grochem o ścianę... Panią zapraszam tutaj --> http://szczury.org/viewtopic.php?f=7&t=27734 <-- Łapanie za słówka


Gosja1, niejasności jest mnóstwo, ale pomimo wszystko należy na pierwszym miejscu postawić dobro szczurków i znaleźć im jak najszybciej nowe domy. Agresją niczego się nie wskóra, jedynie można kogoś w ten sposób urazić, a my - stali użytkownicy powinniśmy wiedzieć najlepiej, że w takich sytuacjach należy wstrzymać oddech, ugryźć się w język i postawić świat do góry nogami, nie bacząc na stan zdrowotny klusek zanim nie trafią do dobrych ludzi, którzy i tak o nie zadbają.. Koleżanka Cheruby również źle się zachowała, choć miała trochę racji w tej swojej chaotycznej impulsywności i chciała po prostu pomóc "oskarżanej".
Widzisz, należy czasami spojrzeć na wszystko z innej perspektywy, bardziej obiektywnej, pomyśleć zanim wykona się ruch, a po popełnieniu błędu - przyznać się do niego. Pewnie teraz większość tych "obeznanych" odwróci kota ogonem i dalej będzie naskakiwać na Cheruby, bez względu na to, iż wina leży głównie po ich stronie.

Jeżeli ktoś ma jakikolwiek kontakt tel./e-mailowy z założycielką wątku to proszę o dane na priv.
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Post autor: akzi »

Uprzejma cegło, jak widzisz temat ucichł, dziewczyny zluzowały pośladki , cheruby napisała swoj ostatni post informacyjny, a ty się rozpisujesz i podkręcasz znów.

co do kontaktu to jak cheruby zajrzy w watek to się do ciebie najpewniej odezwie więc uzbroj się w cierpliwość i poczekaj chwilę.
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Post autor: xiao-he »

handzia600 pisze:Lepiej po skrzydłami PISu niż PO :D
Jak dla mnie PO lepsze, ale koniec offtopu :P
UprzejmaCegła pisze:Weszłam w pierwszy lepszy wątek i aż oczy przecieram ze zdziwienia. Jedno wielkie LOL dla co poniektórych stałych użytkowników oraz, obowiązkowo, aplauz za przestraszenie dziewczyny. Wychowaliście się w oborze czy pod skrzydłami PiSu? Grozicie, obrażacie, przekrzykujecie się nawzajem, a na koniec ZONK, bo ona nie chce mieć z Wami do czynienia. Obrońcy zwierząt za dychę i do tego źle wychowane dzieciaki... wstyd.

Wszystkich co będą mieli chęć mi naubliżać zapraszam najpierw tutaj --> http://szczury.org/viewtopic.php?f=7&t=27734 --> a następnie na Priv ;D


Cheruby, niektórzy ludzie doskonale znają się na szczurach, ale ich komunikacja interpersonalna jest na poziomie zerowym. Stało się co się stało, trzeba rozdać zwierzaki do dobrych domów, więc pozostań u nas chociaż na ukrytym, ponieważ byłabym zainteresowana adopcją dwóch kluseczek (DOWSZYSTKOWIEDZĄCYCH: dwóch chłopców lub dwóch dziewczynek). Resztę dopiszę Ci na Priv.
Pozdrawiam.
Aśka.
Bez komentarza...
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Post autor: StasiMalgosia »

Prośba do moderacji o usunięcie WSZYSTKICH komentarzy i aluzji partyjno politycznych, i tak źle się dzieje na tym forum i wątku żeby jeszcze dodawać animozje polityczne do tego

Ps. po usunięciu tych komentarzy proszę o usuniecie tego posta
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”