[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Lazanka
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 02, 2006 11:27 am

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Lazanka »

[quote="Asiulka"]ale chyba do tamtego sprzedającego forumowicze mają większe zaufanie[/quote]

hmm mi sie wydaje ze obaj/oboje sprzedajacy maja dobra opinie - ja np zamawialam od tego drugiego (olo34) i jestem zadowolona - transakcja przebiegla bezproblemowo a klatka super.
-=Lazanka=-
Gryska
Posty: 353
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:10 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Gryska »

Ja polecam zawsze i niezmienni picia104.
Mam od niego klatkę. Facet naprawdę niezawodny.
Emilciu.... Ty wiesz, że nie zapomnę!!!!
Awatar użytkownika
L.
Posty: 298
Rejestracja: pn lis 06, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: Olsztyn/Gdańsk
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: L. »

teraz to i ja moge polecić "picia104" :D
w czwartek wysłałam przelew, a że poczta nawala doszedł do p.Piotra w poniedziałek, a wtorek klatka była juz moich rękach 8) :thumbleft:
Ostatnio zmieniony sob gru 09, 2006 4:53 pm przez L., łącznie zmieniany 1 raz.
Hodowla Szczurów Rodowodowych Emerald Moon
http://www.emerald-moon.pl
ze mną: 7 szczurzych dam i 1 kot.
Awatar użytkownika
L.
Posty: 298
Rejestracja: pn lis 06, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: Olsztyn/Gdańsk
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: L. »

Wreszcie moje sie pochwalic moja klatką :}
na razie skromnie ^^ (wiecej w opisie)

http://szczury.org/album_page.php?pic_id=7950
Ostatnio zmieniony śr gru 13, 2006 5:45 pm przez L., łącznie zmieniany 1 raz.
Hodowla Szczurów Rodowodowych Emerald Moon
http://www.emerald-moon.pl
ze mną: 7 szczurzych dam i 1 kot.
Awatar użytkownika
Marcysia.
Posty: 229
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 3:26 pm
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Marcysia. »

no to ja zamówiłam 2 dni temu na allegro klate jutro albo za parę dni powinna przyjść :klask: super jest :jezor2:

zdaje się że moja taka jedzie do mnie właśmie jak Sileas posiada ;)
Ostatnio zmieniony czw gru 14, 2006 9:25 pm przez Marcysia., łącznie zmieniany 1 raz.
Oddane :( Binia (*), Igła, Hikari, Łazanka, Ithuriel, Atos, Portos, Aramis
Za Tęczowym Mostkiem:
Mrówka i Abba
(*)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: ESTI »

L., koniecznie bym zalepila te dziure rzucajaca sie w oczy - np. sitkiem do spania. :jezor2:
Obrazek
Awatar użytkownika
L.
Posty: 298
Rejestracja: pn lis 06, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: Olsztyn/Gdańsk
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: L. »

[quote="ESTI"]L., koniecznie bym zalepila te dziure rzucajaca sie w oczy - np. sitkiem do spania. :jezor2:[/quote]

tak, tak dokładnie ;] tam bedzie przeniesiona rura i obok niej sitko, które bedą połączone tunelem z polarka, albo takim gruuuubym sznurem zeby mozna było przejsc choc zapewne i tak beda latac po szczeblach klatki ;]
A na dole bedzie dostawiony duzy wiklinowy domek.
Hamak bedzie przesunięty bardziej w lewo i bedzie do niego prowadził równiez tunel polarkowy :}
I jeszcze mnóstwo innych rzeczy ^^ tylko musze znalesc czas, który zapewne bedzie w czasie przerwy świątecznej.
Hodowla Szczurów Rodowodowych Emerald Moon
http://www.emerald-moon.pl
ze mną: 7 szczurzych dam i 1 kot.
Awatar użytkownika
Tweetka
Posty: 171
Rejestracja: wt gru 12, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Tweetka »

Witam Wszystkich !
Czy ktoś może orientuje się, gdzie można kupić dobrą (bo moja jest zaniska dla maluszka), wysoką klatkę z półeczkami we WROCŁAWIU ?? Chodzi mi o taką klatkę mniej więcej, jak ma Asiek. A że kasiory nie mam dużo, szukam czegoś do 70 zł. (Wyczytałam, że Asiek kupiła taką za 59, czy 53 zł bodajże).


Doma, a możesz mi dać jakiś link dobrej klatki na allegro (dla jednego ciurka oczywiście :) ? (Kurczę, ale cenią się straasznie, prócz ceny klatki jeszcze 30 zł dodatkowo trzeba płacić... :/ )
P.S. Muszę koniecznie kupować drugą klatkę ? Tę klatkę kupiłam raptem tydzień temu, nie chciałam takiej kupować, ale musiałam, bo mały przez pierwszy jeden dzień - biedaczek - musiał siedzieć w garnku. A innej w sklepie nie było. Ma takie wymiary: 30 cm szer., 45 cm dł., i niestety wysokości 30 cm... :/
Ostatnio zmieniony pn gru 18, 2006 6:25 pm przez Tweetka, łącznie zmieniany 1 raz.
Antuś ['] ;( , Stefuś ['] ;( , Dzikuś ['] Ortie ['] ;( :* Lucuś, Irysek, Imbirek, Edzio, Po, Zuzu :*
Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Doma »

może allegero?? ;) Bo w sklepie raczej nie znajdziesz klatki o takich wymiarach w takiej cenie. Ja mam podobną i w sklepie jak patrzyłam to kosztowała ok.100zł. No chyba, że jest taki sklep, gdzie klatki są takie tanie :balon: .... a może uzywana??
Ostatnio zmieniony pn gru 18, 2006 5:45 pm przez Doma, łącznie zmieniany 1 raz.
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
szninkiel
Posty: 63
Rejestracja: sob gru 04, 2004 5:19 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: szninkiel »

Z tego, co sie orientowalam na allegro rzeczywiscie trzeba slono zaplacic za przesylke, ale i tak wychodzi sporo taniej niz w sklepie. Zreszta mozesz sprobowac poszukac na allegro klatki, ktora sprzedaje prywatna osoba (a nie sklep internetowy) z Twojego miasta - wtedy unikniesz kosztow transportu.
Awatar użytkownika
Tweetka
Posty: 171
Rejestracja: wt gru 12, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Tweetka »

szninkiel, dzięki !
Ale nie bardzo mi idzie... Ceny straszne ! A prywatnych osób w sumie jest bardzo mało, a i tak nie mają tego, czego szukam... Muszę kombinować. Poza tym te, które tu widzę, są już dla 2-óch (chyba) szczurków...
A jeszcze jedno pytanie. Gdzie można kupić takie plastikowe półeczki, które mogłyby zastąpić pięterko ? Bo póki mam tę klatkę - muszę w niej coś pokombinować. A, i przede wszystkim, ile taka półeczka by kosztowała ? :)
Dzięki jeszcze raz za wszystko. :)
Antuś ['] ;( , Stefuś ['] ;( , Dzikuś ['] Ortie ['] ;( :* Lucuś, Irysek, Imbirek, Edzio, Po, Zuzu :*
szninkiel
Posty: 63
Rejestracja: sob gru 04, 2004 5:19 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: szninkiel »

Poleczek mozesz poszukac w zoologu, ale moze rozejrzyj sie, czy nie masz czegos w domu. Wiem, ze ludzie polecaja np zwykle panele podlogowe. Mozesz tez uzyc drewnianej deski, tylko najlepiej polakierowanej, bo szczuraski lubia siusiac gdzie popadnie :)
A jak chodzi o klatke z allegro, to zagladaj co jakis czas, codziennie pojawiaja sie nowe aukcje, na pewno cos sie znajdzie. Powodzenia!
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: limba »

Tweetka, jako polki swietnie sprawdzaja sie plastikowe deski do krojenia.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Tweetka
Posty: 171
Rejestracja: wt gru 12, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Tweetka »

Dzięki Wam ! :)
Już mam :), będę miała za 60 zł fajną klatkę po szynszylach :), nie ma to jak znajomości... :P A póki co, posłucham się Ciebie, limba81, i zamontuję półeczki z desek do krojenia. Do świąt malutki będzie musiał się w małej klatce pomęczyć.
Antuś ['] ;( , Stefuś ['] ;( , Dzikuś ['] Ortie ['] ;( :* Lucuś, Irysek, Imbirek, Edzio, Po, Zuzu :*
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Elly »

A dla Stefusia przydałby sie kolega 8) ;)
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”