Oni <3 // Разом нас багато. нас не подолати !!!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
aleksa
Posty: 654
Rejestracja: wt cze 22, 2010 12:57 pm
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Oni <3

Post autor: aleksa »

Jaki paskudek kochany!!!! :):*
Ze mną Ahri, Fatum i Niva
Za tęczowym mostem Lexie [*], Heureux [*], Yumi [*]
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Oni <3

Post autor: Jessica »

świetny facecik ::)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Oni <3

Post autor: sr-ola »

Muszko, jestem w szoku z powodu Kovu. Jakoś tak zawsze myślałam, że szczurki są jak koty- spadają na cztery łapy (jeśli spadają z własnej woli, bez czyjejś pomocy i bez uderzenia w coś). Moje najmłodsze to kompletne szoguny skaczą gdzie się da i jak najwyżej się da, z biurka na szafkę, z szafki na łóżko.. i tyle razy nie trafiały! Po czym myk z powrotem..
Są rzeczy, na które wpływu mieć nie możemy i przewidzieć nie zdołamy..cholipcia..


Tosz przecudowny!
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Oni <3

Post autor: Mucha321 »

sr-ola, wiem, bo u mnie wszystkie skakały, wysoko i daleko. Nigdy żaden w nic nie walnął, i nie spadł tak tragicznie. Jak coś, to z łóżka (z szafki nocnej, z krzesła) ale wstawał szybko i spowrotem się wspinał. Kovu może się zawahał? Przecenił możliwości, stracił orientację i niefortunnie upadł? Nie wiem.
Krzesło stało dosyć daleko, bo zostawiłam odsunięte. Nie wiem, co mu odbiło. Chciał mi udowodnić, że potrafi? Po co.. :(

Toszuś na razie zostanie u Karolki. Przyjedzie za miesiąc, razem z Uzi'm.
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oni <3

Post autor: alken »

kurcze, dopiero przeczytałam :-\ przykro mi. tak sobie myślę że moje paskudy skaczą, wspinają się, a czasem spadają z naprawdę wysoka i tylko głuche łup słychać, ale szczur biegnie dalej...i tu takie coś, u Ciebie.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Oni <3

Post autor: Mucha321 »

Ja nie wierzę.. Kooooooooovuuuuuuuuu !!!!!! Wróć.. :(
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Oni <3

Post autor: Mucha321 »

Obrazek
Prwada, że wspaniały? :(
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Oni <3

Post autor: Mucha321 »

Rusek ma zapalenie płuc. Przyjaciele, dobijcie mnie.

Dziś mija rok odkąd rudzielce są ze mną. Szkoda, że Max nie doczekał. :(
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Oni <3

Post autor: klimejszyn »

Rusek, no coś Ty.. wracaj szybko do zdrowia ! :-*
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Oni <3

Post autor: Jessica »

Rusek no.... natychmiast mi zdrowiej! co to ma być? :-[
Kciukamy Muszko :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Oni <3

Post autor: Mucha321 »

Dziękujemy. Trzymamy się.

Przepisałam się z miotu K na miot A. Zamieniłam rexa (może słonika) na standardzika. :D Burmese. <3

Uzi of Anahata ma 10 dni. :) Czekamy na narodziny miotu X. Fuzziki. :D Nie wiem, która wybieram, bo listy nie widziałam. Jeszcze dżdżowniczki z miotu "I" Happy Feet. No i tyle na ten rok.


Ananas się trzyma. Ma dość antybiotyków, i tabletek, i wizyt kontrolnych. Chowa się i ucieka ode mnie widząc strzykawkę. :( Muszę Go oszukiwać. :( Biedny.
Zadziwia mnie zachowanie Ananasa i to, że się nie poddaje. Jak wariat szaleje, zwłaszcza wieczorami. W dzień śpi na moim łóżku zakopany w kocyku. Sierść po martwicy i zapaleniu skóry odrosła i nie ma śladu po wstrętnym strupie. :D
Owy cień w okolicy serca, który wyszedł na RTG, to najprawdopodobniej woda/ropa w płucach.
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Oni <3

Post autor: Jessica »

Mucha321 pisze: No i tyle na ten rok.
jesteś pewna ?8)
Dzielny, kochany Ananasek :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Oni <3

Post autor: Mucha321 »

Jessi, wątpisz we mnie? :>

Ojciec uważa, że mam szczura zamiast mózgu, ale z nim od dawna nie mam dobrych stosunków rodzinnych. Dobrze, że pieniądze, które wydaje na szczurki są moje. Pracowałam ciężko a teraz mam urlop, odpoczywam. Cieszę się, bo mam wgląd na Ananasa i wszystkie szczurki. Jestem przy nich na okrągło.
No i mam szczęście, że mama stoi za mną murem. Jest najcudowniejsza na świecie ale obiecałam jej, że trochę się opamiętam. Zwłaszcza teraz, bo mama ostatnio nie czuje się najlepiej. Ma chore nerki i wątrobę. Siostra marudzi codziennie: " weź te szczury z łazienki, bo mi zeżrą szlafrok! " :D, ale mówi to zawsze w żartach. :D Nie zeżrą szlafroka, nic nie zeżrą, bo są cudowne. :)
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Oni <3

Post autor: Nietoperrr... »

Tylko pozazdrościć takiej mamy.Ja na swoje własne szczęście i szczęście ogonów,mieszkam już na swoim,bo z mamą...Oj,by się działo w sprawie szczurów... ::)
Mąż,że tak powiem,w miarę do ugięcia.
Ale taka Twoja mama to skarb.
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Oni <3

Post autor: Mucha321 »

Jak wybywam z domu po szczurka/ki np. do Wrocławia, to ona zawsze wypatruje Nas w oknie i zanim zdąże wejść dobrze do domu, to ona się dorywa do transporterka i "ooo.. słodkii, malutkii.. nr 120? " i się śmieje. :D Nie powiedziała mi nigdy " dziecko, na co Ci te szczury, daj spokój, są fajniejsze zwierzątka, a te śmierdzą i zżerają Ci większość wypłaty" itp. Jest szczęśliwa widząc mnie szczęśliwą wśród szczurów i szanuje moją pasję. Nie raz wręcz kazała mi się pakować i wpychała mnie na siłę w autobus np. do Nowego Targu mówiąc " córcia, Ty się o nic nie martw, zajmę się szczurkami tak, że w ogóle nie zatęknią za Tobą, a Ty odpocznij wreszcie. Pozdrów ciocię i wójka." Jeździ ze mną czasami do weterynarza, bo mówi, że wspieranie córki w smutnych chwilach, to jej obowiązek. Budzi mnie czasami rano rzucając mi na łóżko reklamówkę z suszonymi bananami, orzeszkami i innymi smakołykami, i mówi " Byłam na zakupach i kupiłam Twoim żarłokom, bo wiem, że te zapasy szybko Ci się kończą. Powiedz im tylko, że to ode mnie, nie od Ciebie!" i się uśmiecha. Czasami wracając z pracy zastawałam w kuchni ugotowany ryż, kaszę, makaron a mama się tylko uśmiechała i mówiła " Ugotowałam, bo wiedziałam, że wrócisz zmęczona. Aaa i kupiłam rano dwie paczki biszkoptów. Miały być do ciasta ale.. szczurki się ucieszyły."
Taką mam fantastyczną mamę. :)
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”