O šesti českých potkanech

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: O pěti českých potkanech

Post autor: Afera »

Kofik najcudowniejszy... przepiekny facet. ;)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: O pěti českých potkanech

Post autor: maua_czarna »

Aferson pisze:Kofik najcudowniejszy... przepiekny facet. ;)
hihi :D Kofik to babka - Kofola ;) tak już mamy - Dżuma to Dżumiks, Chrupka - Chrupol ;D
ale to 100%owe kobiety - pozują, plotkują (widać na jedyn zdjęciu nawet te ploteczki :D )


Mizianka dla Waszych ogoniastych, do zobaczenia po powrocie z wakacji ;)

Bałkany witajcie! :)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: O pěti českých potkanech

Post autor: *Delilah* »

hehe stadko utrzymane w kolorystyce karmelowej, zjadłabym :D
A Kofika to Ci ukradnę ! (skąd ją wytrzasnęłaś?)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: O pěti českých potkanech

Post autor: maua_czarna »

no i już po wakacjach - zleciało jak z bicza strzelił! Wszystkie bestie zadbane, zadowolone i chyba odrobinę stęsknione ;)
*Delilah* pisze: A Kofika to Ci ukradnę ! (skąd ją wytrzasnęłaś?)
A z czeskiej hodowli,jak całe nasze stadko obecnie ;) przynajmniej dobrze się "dogadują" ;D ;D
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: O pěti českých potkanech

Post autor: maua_czarna »

Witajcie!
Najpierw smutna wiadomość - Equus, brat naszej Eboli zmarł 4.08. [*]... Nie lubię takich smutnych wieści :( Mam nadzieję, że będziemy się cieszyli Ebolką jak najdłużej (niedługo stuknie 2 i pół roczku;)

Wakacje mają się ku końcowi (nawet dla tych, którzy studiują już niewiele pozostało :()... Więc żeby było troszkę bardziej optymistycznie - znowu uatrakcyjniamy sobie życie - przeprowadzając łączenie. A dlaczegóż to? Bo mamy Shepsit czyli po domowemu Sepsę ;D

To taki mały placek:
Obrazek

Burzliwe łączenie:
Obrazek

Pozujemy:
Obrazek

W łączeniu udział wzięły: Kofola, Obalka, Chrupka, Dżuma
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

...a Sepsa nie
Obrazek

I jeszcze trochę łyska małego, który usypia przed obiektywem i non-stop siedzi w misce ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

:) Mam nadzieję, że Wam się podoba kluska glizdowata mała ;)



Ebolka ma się dobrze, ale nie męczę jej zdjęciami - już dość się napozowała:)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: O šesti českých potkanech

Post autor: unipaks »

Przykro mi z powodu odejścia Equusa :( [*] Nowa szczurcia trochę ukoi żal ; niech łączenie pójdzie jak najlepiej. Sepsa jest pocieszna, gratuluję :) Ebolce życzymy dużo zdrówka, a wszystkim przesyłamy buziaczki :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: O šesti českých potkanech

Post autor: maua_czarna »

:) Equus był szczurkiem, którego wzięliśmy z hodowli razem z Ebolą, do stadka zalbi. To był jej szczurek, nie mój :-[

A Sepsa jest rzeczywiście pocieszna i w dodatku od dłuższego czasu nie słychać żadnych pisków z klatki! :D podejrzanie naciągnięty hamak pozwala mi myśleć, że wszystkie laski siedzą w jednym <idzie sprawdzić>
Tak ;D
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: O šesti českých potkanech

Post autor: Nakasha »

Jaki słodki łysolek. :D Niech dużo je i rośnie na wielką, spasioną parówę. ;D
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: O šesti českých potkanech

Post autor: Flaumel »

Dołączam się do życzeń co do wielkiej spasionej parówy ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: O šesti českých potkanech

Post autor: Kluska123 »

Dołączam się do życzeń co do wielkiej spasionej parówy
To Ci się udało Flaumel :D

Piękne stadko, mizianko dla łysolinki i reszty ;)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: O šesti českých potkanech

Post autor: maua_czarna »

Dzięki, dzięki Wam :)
Nakasha - póki co nie wygląda na parówę, nawet cienką ;D ale też bym sobie tego życzyła :P

Wszystko u nas dobrze, więc nawet powiewa nudą i dlatego się nie odzywamy - bo po co zamęczać wszystkich? Przeprowadzamy się niedługo (znowu...), we wtorek obejrzymy mieszkanie i będzie to chwila prawdy: czy zmieści nam się planowana, nowa klatka? ???

Byle do wtorku!
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: O šesti českých potkanech

Post autor: Nakasha »

czy zmieści nam się planowana, nowa klatka?
Nie ma to jak mieć odpowiednie kryterium wyboru. ;D

Super, że u Was dobrze, oby tak jak najdłużej było. :D
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: O šesti českých potkanech

Post autor: maua_czarna »

Nakasha pisze:Nie ma to jak mieć odpowiednie kryterium wyboru. ;D

Hahaha, wyszłam na jakąś maniaczkę opętaną ;)) A teraz to zabrzmi jeszcze gorzej... uwaga:

W mieszkaniu, do którego mieliśmy się przeprowadzić nie zmieściłaby się planowana klatka, gdyż jest mało ustawną bestią. Nie wprowadzamy się tam ::) >:D powody tak naprawdę są inne, ale mogę podtrzymywać moją opinię maniaczki :D

Wprowadzamy się do innego lokum, gdzie klatka się zmieści! :D Dziękuję mirandaf :D Juhuuu, nic, tylko wypatrywać listonosza za jakiś czas :)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: O šesti českých potkanech

Post autor: maua_czarna »

:) Cześć misiowie puszyści :)

Czas sobie leci, nic nie stoi w miejscu.

Od czasu, kiedy ostatnio pisałam coś w temacie trochę się u nas pozmieniało! Po kolei:

Udało nam się znaleźć lokum, gdzie jest duuużo miejsca, więc mieści się również nowa klatka dziewczyn - XL-ka :) Oczywiście siedzą w najmniejszym hamaku pod samym sufitem, ale co tam - w końcu mamy porządną klatkę! :) I strasznie się z niej cieszę :D

No właśnie... klatkę - już tylko jedną, bo niedawno odeszła od nas Ebolka od Iletis... po prostu znaleźliśmy ją po powrocie do domu, wyglądała bardzo spokojnie - każdemu szczurzastemu życzyłabym tak długiego życia i tak spokojnego, dobrego odejścia - bez chorób, umęczonego ciałka i psychiki. Byliśmy przygotowani, że kiedyś to nastąpi, byliśmy spokojniejsi wiedząc, że w babciowym wieku nasza mała jest w świetnej formie, z niesłabnącym apetytem i ciekawością świata.
Kochany, rudy kłębuszek :-*

Jeśli chodzi o nieciekawe wieści - nie wiem już co robić z Kofolką >:( Miała 3 kuracje Enro, a cały czas chrumka... jedyne, co się zmieniło, to większy apetyt (choć jak dla mnie to waga pozostawia i tak sporo do życzenia), nie ma płynu w płuckach, goi się martwica po zastrzykach. Nie wiem już co robić - kolejna taka sama kuracja da pewnie taki sam skutek: poprawa w czasie stosowania leku i od razu po jego odstawieniu nawrót choroby. Nie chce jej ciągać po weterynarzach pociągami i autobusami (skończyły się złote czasy naszego trabanta, poszedł na emeryturę) bo pewnie nie polepszyłoby to niczego. Kurcze taki młodziak, a takie problemy... może to taka uroda? :-[

Za tydzień stadko znów się powiększy, choć - jak chyba wszyscy - nie mogę mieć więcej szczurów ;) Ale tym razem to nie do końca moja sprawka - mała jest prezentem na rocznicę od Szałasa :D :D
Obrazek Baníčka :D
A imię wymyślone o stąd: http://www.chachari.cz/bonbony-banicky-cokolady-rn1064

Już nie mogę się doczekać na małą, niebieską chmurkę :)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: O šesti českých potkanech

Post autor: Afera »

9 duszyczek za TM [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”