Wróciłam po ponad roku. Witajcie!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Charlie nie jedzie do Rosji, ja jadę do Niemiec...

Post autor: zalbi »

13 pln to nie jest duzo. u nas w aptece nie schodzi poniżej 25 pln.


czy czarnulek ma białe wloski na brzuszku?
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Charlie nie jedzie do Rosji, ja jadę do Niemiec...

Post autor: Nieja »

Chodziło mi, że "dużo" jeśli chodzi ogólnie o wydatek :) Ano Charlie jest cały w czarne i białe włoski, co czasami widać na zdjęciach. Chyba jest silvered black :)
Tu masz fotę brzusia :)
Obrazek
Ma tam malutkie znaczenie ale oprócz tego jakieś 20% jego sierści jest biała :) Spróbuję pokazać jego sierść w zbliżeniu jak aparat się naładuje :)
Słodziak kochany! Strasznie za nim szaleję :)
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Charlie nie jedzie do Rosji, ja jadę do Niemiec...

Post autor: Nieja »

No! To teraz aktualności :) Charlie jest zdrów jak ryba :P Osłuchowo cisza, więc tylko scanomune tak na wszelki :)
Zapomniałam ostatnio się pochwalić, że sąsiad nam łazienkę zalał :) Cudnie prawda? :P A my mamy mieszkanie nieubezpieczone ::) Cud miód :) <- uśmiech, to wyraz mojego skrajnego wyczerpania, taki przez łzy ::)

Tak się złożyło, że na czas mojego wyjazdu Charlie nawet mojego domu nie opuści :) Kuzynka z synem się wprowadzi na czas mojej nieobecności. Tylko nie myślcie, że jedynie dla Charliego :D Znaczy się z mojej strony to mu nawet gwiazdkę z nieba :P Po prostu się złożyło, że kuzynka musi pomieszkać u mnie około miesiąca czy tam ile. Od "jak najszybciej". Oczywiście zabiera też swoje szczuraski :) Także chociaż tu jest super.

Więcej wiadomości nie mam :) Nie wiem kiedy wyjeżdżam ::)

Aha! Zapomniałabym! Ważne! :)
Kuzynce zostawię hasło do mojego konta tu na forum. Powiedziałam jej, że w razie gdyby miała jakieś problemy z Charliem, albo coś ją niepokoiło, to ma się tu pytać, a Wy jej pomożecie albo pokierujecie do odpowiedniego tematu :P Mogę to na Was zwalić? :P Ja nie będę miała totalnie dostępu do netu/telefonu.
Uff, mam nadzieję że mi wstydu nie narobi :P
Ciekawe czy w ogóle może mojego konta na czas określony używać ktoś inny ::) Aż poszukam w regulaminie :)
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Charlie nie jedzie do Rosji, ja jadę do Niemiec...

Post autor: Nieja »

Witajcie! To ja, wyżej wymieniona kuzynka :D Mam na imię Ela jakby ktoś pytał. "Nieja" (ale se ksywkę wymyśliła!) jest jeszcze w Opolu ale za kilkanaście godzin wyjeżdża a w domu już jej nie będzie. Kazała mi napisać do nie pamiętam kogo. Jakoś nazwała, że do zielonego mam napisać żeby tytuł był, że wyjechała i że ona to nie ona na forum tu. Jak to się załatwia? :o Nieskładnie napisałam, będzie krzyczeć później :P
Dostałam całą wielką listę co jej diabeł lubi, dobrze się dziećmi będzie opiekować jak się swoich dorobi ;D

Chciałam właśnie też prosić, o wyrozumiałość bo ja z forami to tak średnio za pan brat! Spore to forum. Jest co czytać!

No to skoro się przywitałam i przekazałam co miałam przekazać, to idę! Rozumiem, że jak coś to mogę spokojnie pytać :) Albo najwyżej sama sobie tu znajdę co trzeba :)

Do usłyszenia!! !! !!
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Charlie nie jedzie do Rosji, ja jadę do Niemiec...

Post autor: Telimenka »

Witamy kuzynke :).
Zaraz zmienie temat na stosowny.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: Nieja »

Ooooo, szybko poszło! Dziękuję bardzo Pni Telimenko!
Strasznie wciąga czytanie tu tego wszystkiego! Ale na razie idę synkowi w lekcjach pomóc, później sobie poczytam więcej :)
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Charlie nie jedzie do Rosji, ja jadę do Niemiec...

Post autor: odmienna »

Nieja pisze: Więcej wiadomości nie mam :) Nie wiem kiedy wyjeżdżam ::)

...Ja nie będę miała totalnie dostępu do netu/telefonu.
Uff, mam nadzieję że mi wstydu nie narobi :P
Łomatkociebosko! :o Teraz, to już nic, tylko w jasyr uprowadzona i do burdelu sprzedana bidulka :'( . W lochu ją jakim trzymają pewnie Krzyżaki przebrzydłe; „poza zasięgiem” a kto wie, czy jej dokumentów nie zabrali. No nic. Jakby co, to o jakiejś odsieczy pomyślimy, a póki co, Szanowną Kuzynkę Elę witamy :)
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: Nieja »

Ależ Wy macie poczucie humoru, no nie powiem ;D
Witam też Szanowną Panią Odmienną :)

Poczytałam forum i za głowę się złapałam ile tu informacji jest o szczurach :) Cieszę się, że Kasia mnie namówiła na kilka szczurków ;D A jaką reprymendę dostałam za trzymanie przez jakiś tam czas jednego! Myślałam że mnie zje z butami, na surowo ;D ;D ;D
A ona tak serdecznie o Was mówiła, jakbyście jej drugą rodziną byli ;D Dlatego się tak zastanawiam, wiecie może jaki jest jej ulubiony kolor szczurka? ;D Pewnie każdy jakiś ma :P Albo jaki kolor jest najbardziej popularny tak ogólnie?

I gdzie ona do licha trzyma taśmę klejącą?? :D Ale to pewnie tego nie wiecie :P :P :P
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: *Delilah* »

Albo jaki kolor jest najbardziej popularny tak ogólnie?
Popularny w sensie powszechny, to zapewne biało-czarne kapturki
a popularny, jako pożądany, to pewnie zależy od człeka ;)
Pewnie większości się podobają niestandardowe umaszczenia spotykane głownie u hodowców (pseudo hodowców rownież) typu american blue,cinnamony i inne champagny ;)
Nie wiem, tak mi sie wydaje, ze na forum nawet jakas ankieta była na ten temat :)
A co do taśmy... to nie mam pojęcia ;) :D
Z tego Nieja się akurat nie zwierzała ;)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: Nieja »

HA ! Wiedziałam że mam rację! ;D ;D ;D Zapewne jej diabeł miał po prostu jakieś złe wspomnienia i Kasia za szybko chciała mu dać towarzystwo ::) No ale przez przypadek wczorajszy i ten z dziś jest super ! Wszystkie szczurasy właśnie robią grupowe iskanie :)
Powiem Wam jak było, to sami ocenicie :) Zresztą Kasia mówiła, że mam o wszystkim ważnym pisać ze szczegółami (uważa, że nie znam się za bardzo na szczurkach ::) ::) ::) )
Wczoraj wieczorem czyściłam klatki, potem postawiłam je tak, że diabełek Kasi był tam gdzie zawsze, a moje szczury przy tej samej szafeczce ale na podłodze. Gdzie indziej nie da się klatki postawić, bo musiałyby być pod oknem, a to niezdrowo!
Około drugiej w nocy usłyszałam dziwaczny dźwięk ale to zignorowałam, byłam strasznie zmęczona. Potem znowu ten dźwięk tylko cichszy. Rano patrzę a drzwiczki od klatki diabełka otwarte. W panice szukam go, a synek mówi że on jest z naszymi szczurkami! I faktycznie, cała piąteczka ściskała się na szczurkowym łóżeczku!!!!!! Uszyłam im taki słodki, mięciutki i widać się bardzo im spodobał ;D ;D ;D Diabeł iskał właśnie jednego z maluchów :P No ale że Kasia mi mówiła, żebym nawet nie próbowała ich razem teges, to go po prostu wyciągnęłam. A on taaaki nieszczęśliwy był że go wyciągnęłam! Gryzł pręty!!! A podobno tego nie robił. To wyniosłam moich na przedpokój żeby na nich nie patrzył tymi smutnymi oczyskami. No i na tym byłby koniec gdyby nie to, że jakieś dwie godziny temu znowu udowodnił, że na nowo kocha inne szczurki ! No bo to było tak:
Wchodzę do pokoju Kasi, gdzie diabełek siedzi. Patrzę, klatka otwarta! Cholernik jeden nie przez przypadek otworzył drzwiczki swoje i tamte górne klatki moich wariatów! Te w nocy. No i patrzę, a diabeł przede mną stoi na podłodze. Ja w szoku, a on w te pędy do moich szczureczków pobiegł! Na przedpokój. Wszedł na górę klatki i szarpnął za drzwiczki z góry no i się otworzyły. On wlazł do środka i tego malucha co wczoraj iskał zaczął lizać jak szalony. To maluch podskoczył tak jak kangurek, a diabeł hop i na plecki. Maluch go zaczął iskać ząbeczkami, a on go po pysiu lizał. No umarłam na miejscu. Dopiero po chwili się ruszyłam tak mnie sparaliżowało ze zdumienia!!!!!!
Teraz zamiast robić coś w domu to ja się gapię co one razem wyprawiają ;D Diabeł normalnie zakochał się w jednym z maluchów! Resztę normalnie potrafi kopnąć tylną łapką jak podchodzą, widać ich nie za bardzo lubi. Ale mały mu z pyska potrafi jedzenie zabrać, a on po prostu bierze inny kawałek ;D ;D ;D
Nie wiem co teraz robić w sumie. Ja mam taką teorię, że diabeł Charls miał jakieś przykre wspomnienia z dzieciństwa i bał się innych zwierząt czy tam szczurów. No ale się uspokoił i teraz już normalnie mu wszystko przeszło. Dlatego tak mu zależało żeby się dostać do innych szczurów! Albo mówiły mu po szczurzemu jak klatki były obok, że nie ma się co bać, że mu krzywdy nie zrobią. No tak czy inaczej teraz wszystko w normie. O ja! Charlie właśnie wstawił się za tym małym szczurkiem! On w sumie najmniejszy jest! Mój Weteran (ten co sam na początku u mnie był) bawił się z tym malutkim, a widać diabeł pomyślał, że on mu krzywdę robi i zrobił to stanie na łapkach i konkurs gapienia się z lekką przepychanką na stojąco. Weteran go olał w końcu a on zabrał w zębach malucha do łóżeczka i go myje!
To co robić, rozdzielić je i Charliego kłódką zamknąć czy zostawić aż Kasia nie wróci, żeby poczuł co to szczurza społeczność? Ja go chyba zostawię, pokazał że tęskni już za szczurami :D To tak jak z rodziną której nie lubisz. Gniewasz się na nich i nie chcesz ich widzieć a w końcu tęsknisz :D

Ale dużo tego wyszło! Ciekawe czy ktoś przeczyta :D No jak coś to piszcie, będę zdawać relacje jak chcecie :)
(A tak na marginesie to jakby się ktoś nie kapnął, ja na Charliego mówię "diabeł", bo on czarny jak smoła ;D No i oczywiście dlatego, że zabił szczurka Asi )
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: susurrement »

wow, muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem.. :)
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: *Delilah* »

ja tez.... coś czuję że rozstaniesz się z maluchem, na rzecz Charliego hihih:)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: Nieja »

Szczerze mówiąc to skłonna jestem jej zostawić tego co diabeł sobie upodobał. Kasia byłaby spokojniejsza, bo już by się znały :) Ale w sumie nie wiem co teraz w nocy robić. Rano to ich popilnuję ale co w nocy? ??? ??? ??? Zresztą, co Wy o tym myślicie moje drogie wyrocznie? :) Kasia tak Was nazwała jak o Was mówiła, rodzinna wyrocznia :D
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: sssouzie »

:o nooo tego to się chyba nikt nie spodziewał...
najlepsze z tego wszystkiego jest to, że Nieja nie ma żadnego kontaktu, więc przyjedzie na super niespodziankę...

Charlie widocznie chciał pokazać, że on musi sam, a nie tam na siłę będą go łączyć z byle jakim, pierwszym lepszym szczurem ::)

mój podziw dla tego Diablika wzrasta z każdym postem ;)
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: Nieja »

Droga sssouzie, masz rację! Ona nie wie i się boję, że mnie zakrzyczy na śmierć jak wróci! Poważnie ::) Tyle razy mi mówiła "nawet o tym nie myśl!!!" A samo się pomyślało, nie z mojej winy prawda? :P :P :P Ale potem na pewno się ucieszy! Mam nadzieję! Jak nie będzie chciała małego szczurka, to i tak będzie mogła powiększyć ilość szczurków, bo już nie ma argumentów przeciw :) Ciekawa jestem czemu reszta szczurków mu nie "pasuje" ::) ::) To wygląda tak, jakby był mama tego małego ;D A reszta to zbóje z podwórka :D
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”