Enciakowy zwierzyniec

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: valhalla »

Gratulacje, młoda mamo :) Niech młoda rośnie zdrowa. A określenie "Myszka" bardzo ładne dla dziecka :P
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: Eve »

Ależ cudo trzymałaś w środku :-*
Witaj E. cieszę się że już jesteś !
Ciekawa jestem czy Młodzież tak grzeczne jak ładniutkie ?
A ogony jak ? Nie zazdrosne ?

Buziaków i całusków im daj :-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: Entreen »

No właśnie grzeczne! Wprawdzie na początku po obudzeniu trochę zawsze marudzi ("jeść! albo nie, nie jeść. Niewygodnie! Nóżkami chcę machać! Albo nie machać! I w ogóle! Nie wiem! Łeeeee!"), ale poza tym jest grzeczna, je, śpi, rozgląda się.

Ogony dostały eksmisję z pokoju na wniosek chłopa i mamy, nie chciało mi się z nimi spierać (i argumentem "bo nie"...), i to wszystkie, myszowate też :P. Są dla mnie w mało dostępnym miejscu, bo na "półpiętrze", koło schodów na strych, po weekendzie (i wizycie 'teściów" ::) ) wędrują do innego pokoju, w którym to jak już będę w stanie kucać, mogę je nawet (taaak, to jest łaska ze strony mamy ;D) wypuszczać. Ale kilka dni karceru niestety będzie, póki się nie ogarnę...
I wyszło, który ma mnie najbardziej w nosie... Na dźwięk mojego głosu Wąglik, Piksel i Mikrob rzucili się na pręty, nawet Speedy wstał i wytruchtał z domku... Limfocyt zauważył mnie po około 5 minutach... ::)
Mikro jakiś nerwowy, jak nie mój misiek - nie wiem, czy to miejsce, czy mój nieco wciąż szpitalny zapach, czy nie wiem co jeszcze, ale tak się nerwowo na rękach kręcił (bo tylko na moment mogłam każdego z osobna wyjąć)... Ale rękę moją podsuniętą wylizał po swojemu ;D
Wąglik też nieco "wtf?!", ale to u niego nie dziwne. Zwłaszcza, że brat się wtedy pokazał. A Wąglik na widok ludzia ma skłonność do zastygania z wytrzeszczem :D. Niemniej dał się wymiętolić i ucałować.
A Piksel to Piksel - rzucił się energicznie na dłoń, wylizał dokładnie, po czym rozcapierzył pazurki i dalejże: BAW SIĘ ZE MNĄ BAW NO BAW HURRAAAAAAAA!!!!
No to się bawiłam ::)
A Limfocyt obwąchał i bardziej zainteresował się otwartymi drzwiczkami, niż mną... Jak już wstał, oczywiście ::)

Najbardziej zazdrosny inny ogon... Taki biszkoptowy, psi. Dopóki młode rozespane i ciche, Tina obwąchała stópki i wszystko, co pozwolili, i wróciła do entuzjastycznego witania mnie. Ale! Gdy młode zakwiliło i zaryczało, w jednej chwili mieliśmy obraz Psiej Konsternacji. Nie wiedziała, czy uszy stulić, czy postawić na kwadratowo w ramach ciekawości, czy to jadalne, czy może nie... No i "daj polizać no daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj!", a ja tu bufet otwieram! ;D
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: ol. »

Piękną Myszkę sprawiłaś sobie, Entreen ! Niech rośnie zdrowo, wysoko, ku radości mamy :)

Dla psiaka to istotne zmiany, w końcu to "jego" stado się powiększyło :D
A co dopiero jak szczury obstąpią kołyskę O0 ;)
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: alinak »

Sliczne malenstwo :D gratulacje dla mamy :) a i zwierzeta sie przyzwyczaja, jak moja ciotka przyniosla druga coreczke do domu jej kot orzez miesiac chodzil obrazony :P
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: IHime »

Entree, gratuluję! Córcia zaiste śliczna, jak na takiego małego szkraba. :D :-*
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: odmienna »

Witaj Śliczna Anno! Obrazek


....rozwaliły mnie te ciemne kudełki.... zgadzam się ze Sky: jest przepiękną kobietką. Gratuluję Mamusi, Tatusiowi i
Całemu ŚwiatuObrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: unipaks »

Śliczna ta Wasza córeczka, niech rośnie szczęśliwie i przede wszystkim zdrowo! :-*

Reakcja psiny na nowego członka rodziny niepomiernie mnie rozbawiła ;D a przez ol. oczyma wyobraźni widzę gromadkę szczurów z łapkami po obu stronach huśtającej się kołyski ;) :D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: Entreen »

Kołyska była przed urodzinami - szczury bardzo próbowały ją sforsować, ale potrafiły wleźć tylko na niższe "piętro" szczebelków i oplatały się wokół nich... :D

Dziś się przeprowadziły do pokoju i miały pierwszy, króciutki wybieg od prawie dwóch tygodni... z brzuchami nisko, przy ścianach - matko, nowy pokój ::) !

pochwalę się też - w empiku zobaczyłam i musiałam: http://www.empik.com/kalendarz-2013-mal ... ,ksiazka-p ... kupiłam :D


Ja dochodzę do siebie, coraz lepiej sobie radzę, a i młode powoli zaczyna jeść regularnie... a za dwa tygodnie powrót do Wrocławia o_O
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: ol. »

Entreen pisze:Kołyska była przed urodzinami - szczury bardzo próbowały ją sforsować, ale potrafiły wleźć tylko na niższe "piętro" szczebelków i oplatały się wokół nich... :D
o właśnie właśnie ! o te gąsieniczki futrzaste mi chodziło ;D
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: Entreen »

Z racji posuchy zdjęciowej, wrzucę kilka filmików. Były kręcone dzień przed moim porodem, toteż bebzol się łapie w kadr ;D I musicie mi wybaczyć strój, bo moja słodka piżamka w różowe serduszka ( ::) ), jedyna, w jaką się mieściłam, też została uwieczniona...
No i ciemno, jak już narzekam, ale to wina oświetlenia :P

Numer 1 - czyli co się dzieje, jeśli podczas wybiegu nie siedzę na łóżku/w fotelu (część pierwsza) bądź chodzę (końcówka). Generalnie jeśli chcę na moment wyjść z pokoju, muszę być bardzo szybka. I najlepiej rzucić w drugi kąt pokoju coś dobrego, bo inaczej szczury miałabym w całym domu... ::) (i tak, Speedy'emu rączkę trzeba podkładać. Inaczej będzie przez 10 minut dreptał wzdłuż brzegu i dumał, czy to bezpieczne, tak po prostu skoczyć...?)
Numer 2 - może pierwsze pół mało fascynujące (oczywiście nie dla chłopaków - jak wynika z pierwszego filmiku - SIEDZI NA PODŁODZE OMG CHODŹMY WSZYSCY!), ale potem widać dobrze ukochaną urwisowatość Piksela oraz plastelinowość Mikroba... I "niedotykajmnie" Speedy'ego :D.
Numer 3 - i Limfocyt jako bohater główny... (i nawet chyba fragment mojej facjaty)
Numer 4 - może tendencyjny, ale bohaterowie inni :D (no i "szczur-woda", czyli przelewanie przez ręce. Kto przed filmikiem odgadł, który może to być? ::) )
Numer 5 - z tej samej serii, moja lizawka ze zbliżeniem na drugi najpiękniejszy pyszczek świata :)
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: alinak »

co za słodziaki !:D
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: Kluska123 »

Spóźnione gratulacje mamusio :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
rainbowbox88
Posty: 213
Rejestracja: czw lis 17, 2011 1:03 am
Kontakt:

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: rainbowbox88 »

Spóźnione, acz najszczersze gratulacje dla Mamusi! Śliczna ta Twoja dziewuszka :-*
a nad szczurkami Twoimi to mogłabym się rozpływać prawie tak często, jak nad swoimi własnymi - są cudowne! Jestem fanką Piksela ::)
Nasze kochane kulcie: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33994

Ze mną: Strażnik & Kleksik
Za TM: Franklin, Kacper, Rumcajs , Skipper i Harry
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: ol. »

Została ze mnie jasna plama błogości w stanie czystym...

cudacudacudacuda !!!!!

Cuda :-*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”