ZDJECIA klatek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Kluska123 »

Nawet jesli to jest na wybieg - w czasie wybiegu szczury tez podgryzaja roznego rodzaju przedmioty, przeciez to sa takie ciekawskie stworzenia ;)
Dla mnie ten domek to istna glupota, dla lalek - tak, ale blagam, nie dla ciurow.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: alken »

to pewnie był czyjś domek dla lalek, który został potem dla szczurów, ale szczerze mówiąc to nie wiem jaki szczur chciałby w tym siedzieć dłużej niż te parę minut potrzebne do zlustrowania obiektu :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: valhalla »

Można by go przerobić pod szczury, zamiast łóżeczek lalek dać coś bardziej dla nich. Bo to co jest, pachnie mi takim traktowaniem zwierzaków, jak słitaśne ozdóbki...
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: mini »

No bez przesady ;)
Przecież na wybiegach wiele osób buduje dla szczurów różne konstrukcje aby było ciekawiej :) Taki domek, możne nim właśnie być. Nie dorabiałabym tu jakiś szczególnych teorii.
Ale zgodzę się z Nietoperkiem - nie wiadomo z jakich to jest materiałów i przez to może być niebezpieczne.
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: valhalla »

Nie no, dlatego samego domku nie ma co przekreślać - całość jest bardzo pomysłowa, tylko nie wiem, co szczurek ciekawego zobaczy w łóżeczku dla barbie ;) No ok, może je pogryźć, ale to chyba koniec rozrywek. Urządzić można by to lepiej.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: alken »

już lepiej zrobić z kartonów domek zamknięty, z różnymi wejściami, korytarzami itp. z takiego to szczury mają frajdę a ten jest odsłonięty więc nie ma mniejszego sensu, i tak tam nie będa siedzieć.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: mini »

Noo..co do wyrek to się zgodzę. Oczyma wyobrazi widzę, jak szczury je przewracają i niszczą, a to faktycznie zbędna atrakcja..
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Afera »

Dla mnie ten domek nawet estetycznie nie wygląda... wstyd to postawić w pokoju. Wolałabym zwykłe pudło kartonowe tak jak alken.
9 duszyczek za TM [*]
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Flaumel »

Estetyka jest kwestią gustu, a o gustach jak wiadomo się nie dyskutuje :)
Pomysł mimo wszystko ciekawy, być może ktoś po prostu miał jakąś wizję sesji zdjęciowej?
Obrazek
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Afera »

Hmm... sesją zdjęciową byłoby ciężko bo:
- domek malutki i ciężko by było szczura ustawić,
- po drugie światło słabe...
choć... na upartego... kto wie może by jakoś przeszedł ten pomysł, w sumie bardzo fajny. ;)

PS Nie dyskutuję o gustach, tylko wyrażam swoją opinię, że mnie się to nie podoba. :)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
fenomenalna
Posty: 121
Rejestracja: pt mar 06, 2009 10:51 pm
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: fenomenalna »

Jeśli ktoś naprawdę trzymał w tym szczura jak w klatce to strasznie kiczowaty pomysł xD
Ale racja kwestia gustu. Mi się podobają po prostu klatki bez takich głupich wstawek jak ludzkie łóżko, ludzkie coś tam.
Hamaki, domki, drabinki - najlepiej bez nadmiaru plastiku, zabezpieczone drewno.. taak to wygląda dużo lepiej niż takie nieestetyczne coś xD
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Afera »

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Szarą dwukomorową rurę i szare hamaki uszyłam dzisiaj ze starej bluzy. Niestety nie pasują one kolorystycznie do całości... ale to się zmieni. Czekam na kasiorę i mam zamiar zamówić różowego grzybka (ruro-hamak) od Niamey. Jak na razie tak musi być, dla szczurów to bez znaczenia jakiego koloru mają spanie. :)
9 duszyczek za TM [*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: valhalla »

E, może nie jest różowe, ale nie zaburza kolorystyki klatki, jak dla mnie jest super i nadal bardzo jednolicie :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: aneczkaa »

valhalla pisze:E, może nie jest różowe, ale nie zaburza kolorystyki klatki, jak dla mnie jest super i nadal bardzo jednolicie :)
miałam pisać to samo :D
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Afera »

Dzięki. :)
9 duszyczek za TM [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”