Moja trzoda

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: odmienna »

Nie wiem, może faktycznie tak jest, że szczurzy faceci są mniejszymi niszczycielami niż kobitki; w każdym razie, staram się jak najmniej ograniczać im swobodę a oni zdecydowanie tego nie nadużywają  :D. Właściwie jedyne co niszczą permanentnie, to pościel inne rzeczy sporadycznie. Chyba, że brać pod uwagę takie przypadki: dwie noce temu, gdzieś tak ok. 1:30 budzi mnie łomot: Sokole Oko podczas nocnej wyprawy zwalił z półki porcelanową miseczkę z resztkami kaszki pozostałymi po ich kolacji. Skorupy i klejąca się podłoga... byłam tak nieprzytomna (wstaję przed 4 rano), że pozbierałam skorupy bo bałam się że któraś z szesnastu łapek może ucierpieć i starłam podłogę....zamoczonym ręcznikiem!!! Rano nie mogłam się nadziwić własnej inwencji ale dobrze, że w ręce wpadł mi ręcznik a nie np. wyjściowy żakiet  ;D ;D ;D. No cóż, to wszak moja wina: półka nad łóżkiem to nie miejsce dla resztek z kolacji... Twierdzę, że szczury są zdecydowanie mniejszymi niszczycielami niż dzieci  :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Telimenka »

to zdecydowanie :D heheh no moje Panny nie nieszcza jakos na maxa ale posciel to wpieprzaja papiery ich nie interesuja. Lozko jak jest zlozone w taki specyficzny sposob ze maja jedna jego czesc przy podlodze to wtedy mniam mniam.. ::).Spodnie zostaly bna fotelu a Kuha sie tam schowala wiec w sumie moja wina.Ale byly tam dresy!Bluza dresowa!Poduszki jakies suche ktore i tak mnie wkurzaja to nie! Pogryzla moje spodnie..one musza wiedziec co mnie naj wkurzy  ;).Ale podoba mi sie to ze maja jakis taki szosty zmysl i wiedza kiedy wrocic do kaltki. Poza tym ja juz mlodych Ciurkow nie mam  :(.Eliot to czasami w ogole nie wyjdzie,Jogi polazi zasnie mi przy klawiaturze przyjdzie na mizianie i do klatki, Kuha wskoczy na ramie pogapi sie co na forum  ;) i do klatki. Pupa sie zawsze chowa i wczoraj o 2 w nocy wrocila laskawie, Ylah wraca jak jej sie chce ale zdecydowanie te dwie Panienki przyprawiaja mnie o wkurzenie  :P. Poza tym nie gryza w sumie tylko cos co zostawie pod nieuwage..no to w sumie moja wina  ::) ::). Wiem juz na co musze uwazac.. ale mimo to czasami sie zdarzy ze cos zjedza.


Ja przygarnelam dwoch samczykow od Malagi i sa cuuudni, chociaz moje Panie sprawily ze zdziczaly troche  :-\. Ale zdecydowanie wole Panow...No chyba ze taki Szczurek jakim byla Telimena..tak to bym mogla miec cale stado samiczek  ;)

Ale sie rozpisalam,na koniec wycaluj Chlopakow od moich idiotek bo cos tu sie gapia i chyba to chca przekazac  :-* :-*
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Anka. »

panowie dziękują za życzenia,och,chętnie spotkaliby panie, Białas nadal znaczy teren, więc przywitałby je miło... ;)

moje w nocy nie hałasują, chyba,że nie dostaną jedzenia na noc...
miski stoją na klatce,więc nie spadną, a meble mam takie,że nie ma jak wejść,za blisko ściany ;D

co najśmieszniejsze Białas śpi sam na biurku, a czarno biali razem pod biurkiem!
mój łaciaty dzikus ,o którym weci mówili,że nie połącze go z  żadnym szczurzym samcem ;D

ale przy maluchach widać wiek Szczurosława,Białas ma około roku i trzyma się dobrze, ale Szczurosław  wg sprzedawcy ma ponad 1,5 roku, u mnie dopiero od kwietnia,a przedtem nieciekawe życie, teraz wszystko się odbija...,stracił dawną werwę, jest spokojny, chcę się przytulać ,mordka straciła już intensywną czerń,maluchy go troche rozruszają na pewno,ale to se ne wrati.....
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Anka. »

"zawiany" wujek Białas z maleństwem
http://img220.imageshack.us/img220/1389/77267868kb1.jpg
(parapet cały uwalony,bo maluchom spodobały się wykopki w kwiatkach,szczególnie po podlewaniu...masakra)

wujek Białas przywalony ogromem rodzicielstwa
http://img228.imageshack.us/img228/4739/17563273bu8.jpg

Szczurosław spał wtedy na dole...

ogólnie maluchy się podzieliły, Fatum jest cieniem Białasa, a Meritum Szczurosława:)
dziś Białas spał z  Fatum pod biurkiem, a Szczurosław z Meritum w kwiatkach, zdziwiło mnie to, szukałam Meritum,potem patrze, a Szczurosława coś za dużo,no i okazało się,że śpią przytulanki :D
ObrazekObrazek
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Basial »

Szczurasy fantastyczne  :D
Co za smaczności są w tej różowej miseczce?
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Anka. »

w misce był ryż z sosem, dość nieapetycznie wygląda na zdjęciu,ale miska została wylizana do czysta ;)
ObrazekObrazek
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: odmienna »

Maleństwa znowu takie maleńkie nie są  :D - wsale się nie dziwię, że wujek Białas słania się na łapkach. Dobrze chociaż, że dzielą wychowawcze obowiązki ;). Są świetni.
Obrazek
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Anka. »

no właśnie,maleństwa wcale nie takie małe ;D

jako,że waga kuchenna jednak działa, a ja nawet potrafie ją obsługiwać dziś był dzień ważenia ;D

"maleństwa" mają po 375 g ( w Łodzi miały 220g)
wujek Szczurosław 476g
a wujek Białas 626g :D

najbardziej przy ważeniu panikował Szczurosław, bo Białasowi było wszystko jedno i grzecznie czekał do końca, a maluchy jak to maluchy,ucieczki są na porządku dziennym...
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Anka. »

z serii "wspólne posiłki zbliżają "  ;)

http://img84.imageshack.us/img84/5290/77803198ow4.jpg
http://img84.imageshack.us/img84/5894/97774764wm3.jpg
http://img139.imageshack.us/img139/271/31641607ww4.jpg
http://img139.imageshack.us/img139/6916/53420270ga7.jpg
http://img503.imageshack.us/img503/1365/13729598iw7.jpg

i mały bonus, czyli to ,co bez moje wiedzy zniknęło z biurka, m.in oceny i zwolnienia od wychowawcy,okładki zeszytów,sprawdziany,tapeta,ulotki i inna makulatura,a co ku nienawiści dszczurzaków wymiotłam zza biurka... ;D
http://img86.imageshack.us/img86/1286/14167634cl0.jpg
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Telimenka »

OMG...ale burdel u mnie za piecem za to jest pelno kupek.. musze tam posprzatac i w ogole zrobic generalne sprzatanie bo to co ja mam w pokoju to przechodzi ludzkie pojecie.

A tak abstrahujac CHCE KAPTURA!!!!!!! no chce no...  ;) Miziajsko dla Facytów  ;D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Anka. »

Telimenka pisze: OMG...ale burdel u mnie za piecem za to jest pelno kupek.. musze tam posprzatac i w ogole zrobic generalne sprzatanie bo to co ja mam w pokoju to przechodzi ludzkie pojecie.

A tak abstrahujac CHCE KAPTURA!!!!!!! no chce no...  ;) Miziajsko dla Facytów  ;D
ano burdel był, ale teraz przeniosły się do kwiatków ,więc Szczurosław znosi i szatkuje tam różne papiery... :P

faceci wymiziani, a Twój kaptur to co za problem,widziałam ostatnio na zwierzakach półrocznego samca do oddania ;D
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Telimenka »

problem jest tego podloza ze ja mam samice a nie chce samca dla wlasnej zachciewajki i zeby pod noz musial isc bo mi sie kolorek podoba  ;). a samiczek juz nie chce bo mnie strasznie wykonczylo juz 5 babek dzikusek potrzebuje miziastych samcolkow i chyba w ogole jakos bardziej do gustu mi przypadly..ale nastepny bedzie kapturowy samiec! jesli juz bede mogla sobie na to pozwolic ale na razie sto lat moim rozkapryszonym Babuchom i niech se zyja  ;D

Cmokaski dla Twoich samcoli  :-* :-*
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Anka. »

no faktycznie, zapomniałam o Twoich babach, że mieszkają razem z panami,  :)

Białas mi kicha, nie chcę jeść rutinoscorbiniu jak kiedyś,nie chcę spać na szmatkach, tylko wywala i śpi na gołych dechch, nie wiem czy brać go do weta,bo u nas to conajmniej dwugodzinna wyprawa,boje się ,że go jeszcze bardziej przewieje,bo  z przytsanku do weta mamy kawałek :/
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Anka. »

wczoraj trzoda była u pana doktora i została odrobaczona, Szczurosław dostał coś jeszcze na wzmocnienie, bo taka osowiała ciota ostatnio z niego, a Białas dostał coś na katar,dodatkowo krople do wody i pan doktor przez tydzień zakazał spijania wody z kwiatków i króliczej miski, tylko niech ktoś im to teraz wytłumaczy....
pan doktor powiedział też,że Białas jest brzydki, bo śpi tam gdzie sika  ;D

w poczekalni zrobiliśmy furorę ;D była babka z yorkiem i każdemu gadała,że sunia waży 2 kg, to ja z uśmiechem powiedziałam,że Białas waży ponad 600g i razem mam ponad 2 kg szczurzyzny i babeczka troszke przystopowała ;D
wogóle pchała tego yoraska do szczurów, jakby mi je obszczekał to normalnie bym uszkodziła kobite,ale tylko wąchał się z Fatum, a Fatum to mała cholera więc gdyby wgryzł się  w yorkusiowy nosek to byłoby miło ;D

najśmieszniejsze,że wszyscy się ode mnie odsuwali mówiąc,że boją się szczurów,a przecież one nie gryzą,ani nie drapią,
poza tym nie rozumiem czemu ludzi tak dziwi,że szczury nie mieszkają w klatce...,wolnożyjące króliki też przerażają,dobrze,że nie mówiłam z jaką krową śpię....

ach, i jeszcze chciałam dodać,iż w szkole ksiądz oświadczył mi,że szczury są mało kobiece, więc zostanę starą panną, i też poświęcając się tak skalanym zwierzętom jestem złym człowiekiem :'( musze wywołać  zdjęcia i pokazać mu moje maleństwa ;D
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Telimenka »

bozeee ksieza to tak glupkowaty narod ze az mnie to boli.. ;). Poza tym te wszystkie wymysly kosciolowe o braku duszy u zwierzat itp..przeciez to czlowiek sobie takie glupstwa wymyslil wiec kosciol wg mnie jest malo boska instytucja. W takim razie zakonnice grzesza na calej lini bo bog kazal sie rozmnazac i zaludniac ziemie a nie zamykac w klasztorach i go wielbic...chore.

Białas nie badz dupa nie spi w swoich siuskach  :). Heheh Szczurki sa kochane ale tez nie nawidze jak mi ktos leb wpycha w transporter. fe. A co ze Szczuroslawem ze ciota?  ;). Ucaluj chlopaki a Fatum powiedz ze jest dupolec i mogl delikatnie dziabnac yorka tak dla smiechu
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”