Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: odmienna »

nosanek jak marzenie; ale cóż poradzę, że ja widząc to zdjęcie, od szaraka oczu oderwać nie mogę... :)
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: IVA »

Śliczny Nosanek :) ależ to już duży szczuras :-*
Awatar użytkownika
wuwuna
Posty: 154
Rejestracja: wt cze 17, 2008 2:56 pm

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: wuwuna »

Merch,lenisz się dawaj foty ;) i opisy charakterków
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: merch »

Wuwuna troche sie lenie , jak zawsze :P, troche faktycznie nie mam czasu .
Ale Twoja prośba nie moze zostac tak całkiem zignorowana :)

Obrazek

Tego zdjecia jeszcze niepublikowalam :)
Szczur Czapeczka , cudowna kwintesencja szczurowatosci : niezalezność, inteligencja , interaktywność , obecnie Czapeczka dobiega dwóch lat zrobiła sie troche ostrozniejsza i ociupinke wolniejsza , dobrze wymierzy kazdy skok , ale wciąz bardzo ruchliwa i towarzyska , obecnie poswiecila sie wychowaniu wnuczki - Dorotki bardz czest widze je razem , czasem tez slysze piski Doroty jak jest wcigana do tunelu bo babcia cos uslyszala lu wywęszyla niepokojącego . Mimo wieku zachowala nieskazitelna linie i zwartość ciała tylko pyszczek troche przyprószony siwizna i spojrzenie jescze mądzrejsze niz wczesniej, chociaz zdawaloby sie , ze to nie moźliwe.
Moja znajomość z Czapeczką rozpoczela sie tutaj na forum. w zasadzie odkad zaczelam miec szczury " domowe " zafascynowaly mnie szczury dzikie. Na tym forum mielismy kilka dzikusów Cykoria Mychy i Edzio Blanki, patrzylam zauroczona na te wielkookie aguty. Potem czekalam na dziki miot po Edim , który nie doszedł do skutku ....no i pojawialo się ogłoszenie Wojtka.... mialam mieszne uczucia z jednej strony bałam się nieoswojonego dzikusa z drugiej tak bardzo chciałam miec dzikusa , no i dac mu szanse na lepsze zycie - przynajmniej duzą klatkę. Potem zaczeło sie stopniowe oswajanie, Czapeczka wykazala sie wszystkim: szybkoscia , ciekawoscią, inteligencją i odwagą. Korzystajac z cieplej wiosny i lata rozpoczelo sie nasze wzajemne , stopniowe oswajanie na moim balkonie. Stopniowo powstała więź której nie da sie z niczym porównac , więź oparta na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu....
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: Nina »

Czapeczka od zawsze mnie zachwyca :) Piękna z Niej szczurzyca.
W jakim wieku była, po raz pierwszy mając kontakt z człowiekiem?

Nie przecze, mnie również niesamowicie interesują dzikusy i gdybym miała okazje przygarnąć jakiegoś młodziutkiego, nie wahałabym sie. Ale niestety chyba nie mam na to szansy, nie często trafiają sie takie 'egzemplarze' jak ta piękna dama :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: odmienna »

ależ jest piękna! nieustająco piękna :) ... i bezcenna :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: merch »

W jakim wieku była, po raz pierwszy mając kontakt z człowiekiem?
Nina tego nie wie nikt. Prawdopodobnie byla malutka ale juz samodzielna. Do mnie trafła juz jako dorosla szczurzyca według Wojtka u niego była co najmniej pół roku ile była u poprzedniego właściciela i w jakim mogla być wieku jak została zabrana z życia na wolności nie wiem.
Awatar użytkownika
wuwuna
Posty: 154
Rejestracja: wt cze 17, 2008 2:56 pm

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: wuwuna »

E :( tak mało,ja chciałam każdego ogonka zdjęcie :(

A Czapeczka och i ach
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: merch »

E tak mało,ja chciałam każdego ogonka zdjęcie

NO tak kazdego to troche potrwa :P

Ale dzis jedna foteczka 4 ogonków :)

Obrazek

Zdjęcie powinno miec chyba tytuł walka o jogurt.
Na pierwszym planie Ubocik, moja kochana niedzwiedzica polarna , za nią kochany Brysiaczek niezwykle proludzki szczur, który bardzo zakolegował się z Zeneczką - Zeneczka jest 3 , piękna wielka " wystawowa " kapturzyca. Do wyjscia z klatki szykuje się Ofelka , Ofelka to pies na facetów w stadzie najprawdopodobniej pełni funkcje alfy jest bardzo kontaktowa. W zasadzie kazdy ztych szczurów zasługuje na osobną opowiesc dzis jednak tylko tak skrótowo.
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: Nakasha »

Śliczne śliczności :D ja też czekam na indywidualne fotki merchowych szczurasów ;)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
wuwuna
Posty: 154
Rejestracja: wt cze 17, 2008 2:56 pm

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: wuwuna »

YYYYYYYY niedobra pańcia,nie wyjęła jogurcika na miseczke,i teraz szczuraki takie umorusane ;D
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: merch »

No niedobra, za mało jogurtu kupiła i dla kapturzaków został tylko pojemniczek do wylizania.


Obrazek
Felus i Nosanek , Felus to niezwykle proludzki ia ktywny szczur. Nosanek milusi i takie troche wieczne dziecko, bardzo dobrze odnalazł się w stadzie dzikusków dzielnie im zawsze asystuje.
Obrazek
Celunia moja kochana to taka matka polka , pełna poświęcenia dla swoich dzeciaczków.
Obrazek

No i Ubocik kochany MójDużyMiśOBardzoMałymRozumku Ubocik jest bezproblemowy i troche taki zyjący własnym źyciem , jako maluszka była niezwykle aktywnym szczurem teraz woli sobie pospać, no chyba ze trzeba pokłócić się z siostrą Ofelką :P
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: limba »

Sliczne morduchny :)
Ubocik wyglada jak moj El ;) z gabarytow rowniez i minki :)
Celunia przesliczna :-*
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: Telimenka »

Ubocisko jest przeslicznie misowate.. az chce sie tuuulic takiego szczurka :-* :-*
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: Nakasha »

Jaki miś :D i tak Cela to moja cicha faworytka ;D
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”