Flip i Flap - to już dwa lata

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Flip, Flap i kotopiesy (Adia i Alfred)

Post autor: strup »

ale pięknie. ;)
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Awatar użytkownika
fallen.yoda
Posty: 97
Rejestracja: wt sty 20, 2009 8:26 am
Lokalizacja: Rogalin
Kontakt:

Re: Flip, Flap i kotopiesy (Adia i Alfred)

Post autor: fallen.yoda »

Wczorajsze popołudnie i wieczór upłynął nam pod znakiem przesiadywania przed komputerem i wylegiwania się przed telewizorem. Tuż po moim powrocie z pracy Flap wykazywał chęć wyjścia z klatki, Anka zabrała go na siebie i tak siedzieliśmy klikając, nasz podopieczny po kilku spacerach między ramionami i na biurko. Przyszedł czas na kąpiel naszej córki, przy czym szybko się uwinęliśmy, odczekaliśmy, aż mała zaśnie i Anka poszła do pokoju wyciągnąć szczurki z klatki, już po chwili obydwoje siedzieli u mnie pod bluzą. Troszkę buszują, wychodzą, chowają się, odwiedzają kaptur swojej pani. Przyjeżdża siostra, której pokój zajmujemy, więc ewakuujemy się do nas, jeszcze chwila przed komputerem, po czym montujemy się przed telewizorem wypatrując kolejnego odcinka serialu o cynicznym doktorku. Ja leżę na łóżku z maludami pod bluzą, Anka siedzi obok, co chwilę trzeba się przyjrzeć, pomacać, czy przypadkiem nie czmychnęli w czeluście kołdry. Gdy zaczyna się drugi odcinek szczurki rozbrykały się już na całego, zmuszają nas do odłączenia słuchawek, ustawienia głośności tak, żebyśmy wiedzieli o co chodzi, a żeby nie przeszkadzać Gosi. Chłopaki buszują jak na prawdziwych dzikusów przystało, nie przejmują się nami w ogóle. Jak nie można nas ominąć to trzeba po nas przebiec, odkrywają również półkę z przytulankami naszej córy, to już prawdziwy raj, kilkadziesiąt misiów między, którymi można się przeciskać i poskakać. Co dla nas najważniejsze Flip nie odstawał od swojego braciszka i nie krępował się jak zwykł to robić do tej pory.
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Flip, Flap i kotopiesy (Adia i Alfred)

Post autor: Leia »

Święte słowa pana dobrodzieja. Myślę, że półka misiowa stanie się jednym z ich ulubionych placów zabaw. A po dzisiejszej rannej inspekcji w poszukiwaniu ewentualnych bobków, siuśków lub bebechów ukochanych zabawek ustalone zostało, że mają zgodę na zabawę na wyżej wymienionej półce. Postaramy się też zrobić tym dwóm buszmenom fotki w akcji , a Wy wszyscy będziecie musieli zgadnąć, gdzie u licha wśród tych futerkowców są szczury.

Edit:
A tu dzisiejsze zdjęcia Flipa, niestety w klatce, ale był taki uroczy przy jedzeniu, że nie mogłam się powstrzymać. Poza ty jest to dowód na to, że to na sto procent moje dzieci. Kochają szpinak, tak, jak ja. Zdjęcia nie są jakieś super, pewnie Yoda by jakoś pozmieniał ustawienia, ale ja nie bardzo umiem się tym aparatem obsługiwać - jadę tylko na trybie auto :P

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
fallen.yoda
Posty: 97
Rejestracja: wt sty 20, 2009 8:26 am
Lokalizacja: Rogalin
Kontakt:

Re: Flip, Flap i kotopiesy (Adia i Alfred)

Post autor: fallen.yoda »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Powyżej mała fotorelacja z dzisiejszego wybiegu, w czasie sprzątania klatki. (Szczurzy raj!)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Flip, Flap i kotopiesy (Adia i Alfred)

Post autor: merch »

Piekne foteczki i piekne moje wnusie )
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Flip, Flap i kotopiesy (Adia i Alfred)

Post autor: Dorotka96 »

Między misiami ciepło i miekko. Ogony mają dobry gust ;D .
Wycałować kochane szczurze stópki :-* .
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Flip, Flap i kotopiesy (Adia i Alfred)

Post autor: Nue »

Rozumiem, że Gosia chętnie dzieli się pluszakami, w końcu chodzi o 'ciulki' ;)

Śliczni ci Twoi bruneci!
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Flip, Flap i kotopiesy (Adia i Alfred)

Post autor: merch »

Nue pozwole sobie sprostowac , Brunet wieczorowa pora jest jeden drugi to ciemny szatyn z czarnymi pasemkami robionymi u unikalnego fryzjera - dzikiej natury :P
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Flip, Flap i kotopiesy (Adia i Alfred)

Post autor: Nue »

Ekhmmm... przepraszam za gafę w takim razie :P... brunet czy szatyn z pasemkami - oboje grzechu warci!
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Flip, Flap i kotopiesy (Adia i Alfred)

Post autor: Leia »

Gosia nie pozwala jedynie, żeby szczurki łaziły po jej Kubusiu Puchatku - ten jest tylko jej własny. Ale szczurkom na nim specjalnie nie zależy, wolą coś bardziej puchatego, a jest tam kilka takich.
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Flip, Flap i kotopiesy (Adia i Alfred)

Post autor: Nakasha »

Śliczne zdjęcia :D buszowanie w pluszakach to jest to :D
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Flip, Flap i kotopiesy (Adia i Alfred)

Post autor: Leia »

Jak różna może być miłość szczurza...
Miłość Flapa jest oczywista i trwa od początku naszej znajomości. Flap pakuje się na mnie, kiedy ma ochotę wyjść z klatki, je z ręki, czesze mi z zapałem włosy, czasem odchodzi, ale zawsze wraca.
Miłość Flipa jest inna, wypracowana z czasem i może przez to jakby bardziej cenna. Jest mniej śmiały do ludzi, raczej nie ufa nikomu. Ale we mnie chyba widzi coś, na kształt opoki. Kiedy czuje się zagrożony, biegnie co sił, żeby skryć się na moim ramieniu. A najbardziej ze wszystkiego kocha owinąć się wokół mojego karku i spać sobie słodko i bezpiecznie.
Chłopcy są kochani, absolutnie cudowni. Uwielbiają się bawić, my ich kochamy, a oni okazują nam swoje przywiązanie - to cenniejsze niż każde pieniądze i przyjemności tego świata.
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Flip, Flap i kotopiesy (Adia i Alfred)

Post autor: Nue »

Chłopcy są kochani, absolutnie cudowni. Uwielbiają się bawić, my ich kochamy, a oni okazują nam swoje przywiązanie - to cenniejsze niż każde pieniądze i przyjemności tego świata.
Doskonale wiem, o czym mówisz :) Ten rodzaj ciepła, jakie dostaję od swoich bab, jest właśnie absolutnie cudowny. Jak ja w ogóle żyłam tyle czasu bez nich ??? ? śmierdziuchy kochane moje!

Mizianko dla chłopaków ;)!
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
fallen.yoda
Posty: 97
Rejestracja: wt sty 20, 2009 8:26 am
Lokalizacja: Rogalin
Kontakt:

Re: Flip, Flap i kotopiesy (Adia i Alfred)

Post autor: fallen.yoda »

W piątek odwiozłem dziewczyny do teściowej jeszcze przed pracą, dzień minął mi jak każdy inny. Jak wróciłem chłopaki spali i nie dało się ich przebudzić, chwilkę się pokrzątałem, zestawiłem klatkę na łóżko i odpaliłem film. Szczurki już po chwili się ożywiły i zaczęły baraszkować w okolicy, tak minął nam jeden film, obejrzeliśmy również drugi. W międzyczasie nawet mama przyszła i pobawiła się z ogonkami... dring telefon dzwoni... ustawiłem budzik ale nie tak jak było trzeba... jest niedziela, żona dzwoni, zaprasza do teściowej... jadę. Reszta soboty, początek niedzieli mijają, wracamy, a nasze maluchy rosły :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Flip, Flap i kotopiesy (Adia i Alfred)

Post autor: unipaks »

a tak , maluchy rosną strasznie szybko i dlatego więcej o nich pisać proszę( i o reszcie zwierzyńca też),
no i jakoś też częściej fotki dawać ... ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”