Bratnie dusze

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Zestresowany wstydek cz.2 czyli chopaki z piekła rodem

Post autor: UprzejmaCegła »

Zrobię zdjęcia, tylko później, bo właśnie sprzątam w pokoju, a później idę do teścicy :)
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zestresowany wstydek cz.2 czyli chopaki z piekła rodem

Post autor: Ivcia »

To prawdziwe żarłoki. Tak jak mówiłam, zero ściemy :D
A piją... piją, jak na prawdziwego faceta z j"j"ami przystało ::)
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Zestresowany wstydek cz.2 czyli chopaki z piekła rodem

Post autor: lavena »

Ja też mówiłam że wpierniczają jak głupi.
Byli u mnie w sumie przez jeden dzień a micha była kilka razy dopełniana.
Wyrosną na dużych kawalerów ;)
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Zestresowany wstydek cz.2 czyli chopaki z piekła rodem

Post autor: UprzejmaCegła »

Z łączenia wynikła jedna wielka parodia ;D

A to było tak:
Wypuściłam maluchy (wszystkie, coby sobie poganiały), a później "starszyznę". Na początku było w porządku. Apollo lał na wszystko, Hades każdego z osobna obwąchiwał. Po pół godziny wszystko się zmieniło ;D
Apollo i Hades "katowani" nadgorliwym oddaniem i posłuszeństwem maluchów postanowili... uciec. Tak najprościej, prawda?
Jeden ganiał przez drugiego w obie strony. Apollo wyglądał zza oparcia łóżka i znikał, pojawiał się i znikał, zupełnie jak w tej amerykańskiej grze co się miśki młotkiem ubija. Hades na odwrót: ganiał po całym łóżku szukając panicznie jakiejś kryjówki. Kiedy pojawiło się na horyzoncie me ramię, oboje, jak poparzeni, wskoczyli mi w ramiona. W ich oczach było widać ulgę :)
Jaki z tego morał? Stary a durny :P

A teraz malutka sesja zdjęciowa dla uważnych czytelników mojego tematu ;D

Zabezpieczone łóżko ;D
Obrazek


Sprawdzanie maluchów :)
Obrazek


Jeszcze sprawdzanie
Obrazek



"Proszę, zabierz mnie stąd" (pojawiam się i znikam) ;D
Obrazek



Ucieczki Hadesa ;D po dzieciakach do celu :P
Obrazek



Próba schowania się Apolla :D
Obrazek

___________________________________________________________

Na razie tylko tyle, bo maluchy strasznie ruchliwe i ciężko było kogokolwiek uchwycić :)
Jutro sesja indywidualna :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zestresowany wstydek cz.2 czyli chopaki z piekła rodem

Post autor: unipaks »

UprzejmaCegła pisze: Durny baran wskoczył na rurkę i zaczął biec (?) po niej do kryjówki. Wszystko byłoby dobrze tylko... (buahahahhahahahahahahhaha ;D ) rurka ma średnicę około 2 cm, a Apollo no gdzieś koło 5 cm (brzuszek) :D Wyobraźcie sobie ten maraton wpół zwisającego sadła ;D
No ja niegdyś nie umiałabym sobie wyobrazić naszej pulchnej Czarnej Pląsawicy w roli linoskoczka , a jednak i taki dzień kiedyś nastał :D :
http://images43.fotosik.pl/119/776e5aa24b8c9818med.jpg
http://images45.fotosik.pl/120/d0d8c3c5fdd39a14med.jpg

Fajny masz cały ten zwierzyniec , przesyłam miziaństwo dla wszystkich stworzeń a szczególnie dla piekielnego czarnego kocura , który mnie po prostu urzekł ;D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Zestresowany wstydek cz.2 czyli chopaki z piekła rodem

Post autor: xMsMartax »

Ajjjj ;D ;D jakie urocze słodziaki :D wymiziaj ;D
Obrazek
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Zestresowany wstydek cz.2 czyli chopaki z piekła rodem

Post autor: odmienna »

dla uważnych czytelników mojego tematu
-Czyli dla mnie . Bo nie licz na to, że skoro się do tej pory nie wtrącałam, to nie wiem co się tu dzieje :P . Nie wtrącałam się z różnie pojętych przyczyn technicznych: jak się człek opisze o tym jakie to cenne i osobowościowo twórcze mieć zezwierzęcałą rodzinę, że już wielebny patyk działa na wyobraźnię, ale uprzejma cegła wprost rozwala ;D ( nic, że geneza aż nadto przyziemna się być okazała) i go przy „wyślij” forum wywali- to ... coś za wiele takich przeciwności losu mnie ostatnio spotyka- muszę to przemyśleć... w każdym razie, czytałam wszystko uważnie i zdanie wyrobione mam 8) .
Cieszę się, że przygarnęłaś także Hermesa i dziwię niepomiernie co poniektórym, że imię owo z komunizmu wywodzą zamiast nieco wcześniejszego okresu, z którego i reszta Twojej szczurzarni imiona dostała...
Olimpijskie towarzycho jest świetne :) , a obserwowanie starszyzny dręczonej przez przedszkolaków to bardzo wyrafinowana rozrywka... nie zapomnę, jak nieznośny mały Dar siedział mi na ramieniu a poważny Alfa- SokO wdrapywał się, by mu tłumaczyć kto tu rządzi; ja zamarłam a mały złapał wielkiego wujka malutkimi łapkami za pyszczek i rozpoczął namiętne iskanie- wyglądało dokładnie, jakby obsypywał mu łebek pocałunkami... Alfa zgłupiał i ...wycofał się na z góry upatrzone pozycje...

... zabezpieczenie kanapy owszem, owszem, ale i tak najlepsza na tej czerwieni jest ta mała ciemna figurka w prawym rogu.
..............................
Jak mnie teraz znowu wywali, albo laptop padnie- to przysięgam: masz mnie znowu z głowy na miesiąc- wrrrrrrrrrrr!
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Zestresowany wstydek cz.2 czyli chopaki z piekła rodem

Post autor: UprzejmaCegła »

unipaks pisze:No ja niegdyś nie umiałabym sobie wyobrazić naszej pulchnej Czarnej Pląsawicy w roli linoskoczka , a jednak i taki dzień kiedyś nastał :D :
http://images43.fotosik.pl/119/776e5aa24b8c9818med.jpg
http://images45.fotosik.pl/120/d0d8c3c5fdd39a14med.jpg

Fajny masz cały ten zwierzyniec , przesyłam miziaństwo dla wszystkich stworzeń a szczególnie dla piekielnego czarnego kocura , który mnie po prostu urzekł ;D
Hehehe ;D ja nie wiem co te nasze ogoniaste sobie wyobrażają ;D
Kiedyś, jak Apollo próbował wejść w taką malutką, wąską szczelinkę, powiedziałam "Takie tłuste parówy jak TY nigdy się nie przecisną tą dziurą". I wiesz co? Popatrzył się na mnie z wielkim oburzeniem, podniósł główkę i odszedł napuszony ;D


Odmienna, wiem, że wiele osób "po cichu" czyta niektóre wątki tj. np. mój :) a jakie zdanie sobie wyrobiłaś? 8) ;D


Marta, wszyscy wymiziani od stóp do pyszczków ;)
------ ------ ------ ------

Dzisiejsze łączenie przebiegło nieco inaczej niż wczoraj...

Tak jak wczoraj, najpierw puściłam maluchy, a następnie pastuchy. Było spokojnie, każdy z każdym "rozmawiał". Hermes polubił Apolla, reszta maluchów również. A Hades... powiem później. Wszyscy przytulali się do Apolla, dawali się mu iskać, obwąchiwać, włazili pod niego. Nie zwracałam zbytnio uwagi na Hadesa, tylko patrzyłam się na "szczęśliwą rodzinkę". W pewnym momencie podbiegł do mnie Hades. Popatrzył się na mnie takimi cukierkowo-przestraszonymi oczętami i wwalił mi się na ramię. Pomyślałam "o co chodzi?" i go wzięłam... ... ... ... był cały zasikany... ... ... ... przez Apolla... ... ... ...
Następnie zeskoczył ze mnie i zaczął biegać jak opętany. Przestraszyłam się nieco. Wtem Apollo go "złapał" i przewrócił na plecy. Znowu moja kruszynka rządzi. Dzięki maluchom. Jestem z niego taaaaka dumna :) ileż można patrzeć jak Hades go "męczy", wolę bardziej spokojnego i dostojnego króla :)

Oczywiście w międzyczasie maluchy potraktowały mnie jak mebel... właziły mi na ramiona, następnie na głowę, aż w końcu "syskie ctery" mogły oglądać panoramę mego pokoju. Z mojej czupryny oczywiście.


A teraz, tak jak obiecałam wczoraj - sesja indywidualna :)

Obrazek
Erosek :)


Obrazek
Pan nr 4 czyli niepoprawny romantyk :P



Obrazek
Pan nr 6, wariat i kaskader :)



Obrazek
Hermes - czub ;D

------ ------ ------ ------
Grupowe:

Obrazek
Brat i brat czyli (od góry) Eros i Hermes :)



Obrazek
Superniania i cudowne czwarte dziecko ;D

------ ------ ------ ------
Mam nadzieję, że głodnym wystarczy na dzisiaj, co?? ;D
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zestresowany wstydek cz.2 czyli chopaki z piekła rodem

Post autor: Vicka211 »

Pan nr 6 jaki wyciągnięty :D A Superniania całuje dziecko w dupkę :P?
Wycałować słodkości od nosków do ogonków :-* ;D
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Zestresowany wstydek cz.2 czyli chopaki z piekła rodem

Post autor: UprzejmaCegła »

Superniania iska dupkę ;D
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Zestresowany wstydek cz.2 czyli chopaki z piekła rodem

Post autor: Rhenata »

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... ebda73f1d3
buahahahaa

Erosek jest słodki, w ogole wszyscy są cudni :-*
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zestresowany wstydek cz.2 czyli chopaki z piekła rodem

Post autor: Ivcia »

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

...muszę coś dodawać? ::)
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Zestresowany wstydek cz.2 czyli chopaki z piekła rodem

Post autor: UprzejmaCegła »

Cudne, prawda? :D wszystkie są kochane, lepią się do rączek i w ogóle to ja je kocham całym serduszkiem ::) Aż szkoda oddawać resztę... Ale ja i tak je bardzo usilnie mocno kocham :)
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Zestresowany wstydek cz.2 czyli chopaki z piekła rodem

Post autor: UprzejmaCegła »

Nie wiem co mam myśleć...

Przed chwilą puściłam na łóżko całą gromadę, wszystko pięknie ładnie, dzieciaki lgną do Apolla, Hades gania. Na chwilę położyłam rękę na oparciu łóżka. Hades podszedł, spojrzał na mnie z "uśmiechem" i przeszedł się po mojej dłoni zostawiając lśniący pas przezroczystej substancji... dominacji się zachciało?

;D
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Zestresowany wstydek cz.2 czyli chopaki z piekła rodem

Post autor: lavena »

Cegła chłopaki tak robią. Przyzwyczajaj się ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”