[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Beeata »

ja tez moge pare zl.wyslac . Margooth,zmus weta zeby przeswietlil.Niech da ci fartuch ochronny,mozesz szczura przytrzymac. Na przeswietlenie pozycz pieniadze a my ci podeslemy pieniadze zebys mogla oddac.
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
Piotras
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 10, 2004 6:35 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Piotras »

Margooth tak bardzo nam przykro z powodu szczurci,moja tez niedawno sie meczyla ale mam nadzieje ze z twoim słonkiem nie jest az tak zle :( Widze jak sie meczysz i to przezywasz i serce mi sie sciska...

Idz do tego weta jak nie masz mozliwosci go zmienic,niestety to chyba jedyne wyjscie,skoro cie odsyłają :( moja Bella jak była chora jadła tylko i to podawane pod pyszczek rozrobnione na mak i zmieszane z letnią wodą płatki kukurydziane,robiłam jej taką papke mięciutką i ona zlizywała z wierzchu wode,mozesz dodac vibowitu troche albo miodu jak inni proponują.Rozkrusz najzwyklejsze płatki i zmieszaj z wodą ,tak zeby wody było troche wiecej,jak zacznie to lizac to i sie napije i troche zje zarazem.Powodzenia

Napisz szybko jak sie czujecie i nie poddawaj sie,szczurek napewno doceni twoją pomoc nawet jak nie masz wiekszych mozliwosci,nie mozesz sie winic ze nie jestes wstanie!!!!
Aniu cudowny pomysł, my niestety nie jestesmy wstanie pomoc,kryzys finansowy nas dobija :cry: ale moze inni, warto probowac!!!

MArgooth podaje ci tel.do weterynarza w jeleniej moze telefonicznie jak mu opiszesz objawy to ci cos podpowie (075)7557104 i komorka
O 607357 127 to dobry lekarz tak sadze i moze ci cos pomoze tylko bardzo dokladnie mu opisz wszystko
szczurcie nasza Bella i Emi oraz my Piotras i Rhenata pozdrawiamy..a Beatrice macha do nas z nieba
Margooth
Posty: 142
Rejestracja: czw maja 20, 2004 9:29 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Margooth »

wydaje sie ze szczurcia odpoczywa sobie, chyba przysypia, ale jej strasznie cos przeszkadza tak to przynajmniej slychac...ma zamkiete oczka ale porusza uszkami i czasem wasikiem...rano jak wstalam gdzies o 7.30 znow zlizala jogurt z cukrem z palca chcialam ja teraz jeszcze nakarmic ale chyba dam jej spokoj niech sobie (chyba) spi nakrylam klatke sweterkiem i zrobie jej teraz ta inalacje z rumianku...ehhss...za godzine do weta!
<:3 )~...Aru...nigdy nie zapomnę....
...Roa - w podniebnej podróży....
Ishtar
Posty: 75
Rejestracja: pn maja 17, 2004 9:26 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Ishtar »

u mnie rowniez panuje aktualnie kryzys finansowy, jesli jednak zajdzie taka koniecznosc to tez cos podesle, z tym, ze najwczesniej wieczorem lub jutro
Margooth
Posty: 142
Rejestracja: czw maja 20, 2004 9:29 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Margooth »

naprawde Wam wszystkim dziekuje w imienu Arci rowniez, jestescie wspaniali! Dzieki za wsparcie! szykujemy sie powoli do weta, bede sie starac o to przeswietlenie a jezeli o kase chodzi to...wzielam od mamy 50 zł...tylko najgorsze ze ona o tym (jeszcze) nie wie;/.......wszystko zeby arusia wrocila do formy!!! no trzymajcie kciukasy!!!
arcia teraz wdycha sobie rumanek i chyba to jej pomaga, tak mysle...
lezy taka kuleczka ...
<:3 )~...Aru...nigdy nie zapomnę....
...Roa - w podniebnej podróży....
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: GoHa »

Jakby co to ja tez pomoge finansowo.... :( bidny szczurek...
Dobrze jest być kochanym... :)
Piotras
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 10, 2004 6:35 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Piotras »

napisz jak wrocisz od weta,co powiedział itd.moze jak szczurcia zle znosi pobyt w klatce to moze zrob jej posłanie na np.fotelu,zaslon kocem z przodu zeby nie spadla ani nie probowala schodzic i jeszcze raz polecam te platki kukurydziane
nie martw sie,bedzie dobrze
szczurcie nasza Bella i Emi oraz my Piotras i Rhenata pozdrawiamy..a Beatrice macha do nas z nieba
RATtamahatta
Posty: 95
Rejestracja: czw mar 11, 2004 2:16 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: RATtamahatta »

napisz co z myszka jak tylko wrocisz,bo denerwuje sie jakby to moje malenstwa chorowaly,wiem co czujesz i trzymam za was kciuki(moje myszki tez)
Margooth
Posty: 142
Rejestracja: czw maja 20, 2004 9:29 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Margooth »

wrocilysmy....ehhss..opowiem wszytsko jak wroce bo teraz musze szybko zmykac...lekarz powiedzial "rokowanie jest ostrozne"...opowiem jak wroce...
wiecie co ona robi? te szmatki co wlozylam do klatki zeby miala cieplo wszystkie upchnela w jeden kąt tam gdzie siedzi i caly czas cos poprawia....i na nich siedzi, dziwnie to wyglada troche....bo taki chory szcurasek i tak buszuje ....wszystkie szmatki sa w kaciku....ehs...
<:3 )~...Aru...nigdy nie zapomnę....
...Roa - w podniebnej podróży....
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: krwiopij »

'rokowania ostrozne'... bogowie... to jak ze skavenem... :( ech... nie poddawajcie sie...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Beeata »

pewnie ,ze ostarozne no bo co mial ja bajerowac? On sam przeciez nie wie w jakim nparawde stanie jest szczuras . Margooth,dawaj szybko jakis adres albo nr konta ,nie krepuj sie .Wszyscy wiemy ,ze z forsa jest krucho . Po co ma ci matka leb ukrecic ,ze jej pieniadze na zycie zabralas? Wystarczy ze kilka osob wysle ci po dychu ,czy ciut wiecej i zwroca sie koszty leczenia malej . Staraj sie zeby powietrze w pokoju bylo max.nawilzone . dzisiaj gadalam w pracy i ktos poradzil ,ze mozna tez inhalacje z miodu robic,tzn,do wrzatku dodawac miod .
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: jokada »

[quote="Beeata"]ze mozna tez inhalacje z miodu robic,tzn,do wrzatku dodawac miod .[/quote] sorki, ale cos takiego było by bez sensu, miód w temp powyżej 40 stopni teci swoje właściwości lecznicze
bazik
Posty: 118
Rejestracja: wt mar 30, 2004 4:07 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: bazik »

Wydaje mi się, że można spróbowac inhalacje z Amolu(takie coś dostepne w aptece), jeśli masz w domu, spróbuj. Trzymam kciuki za szczuraska!
" Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.."
Piotras
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 10, 2004 6:35 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Piotras »

kurcze ja kupiłam ostatnio ten miod (bo tak duzo o tym )ale oczywiscie lepszy by byl taki od znajomych albo cos a nie ze sklepu, ale mysle ze inhalacja to byłaby najlepsza z rumiankiem (zwykla herbata rumiankowa) a najlepiej to w pokoju postawic garnek na maszynce elektrycznej i niech sie gotuje jak nie masz takiej maszynki to poprostu co jakis czas ten wrzatek trzeba wymienic zeby ciagle parowało

Jak moja niunia miala wycieki z noska to wycieralam jej delikatnie namoczonym wacikiem do uszu zeby nie zaschlo i nie zatkało noska(oczywiscie nie bardzo mokrym-ona juz nie mogła sama :( )
szczurcie nasza Bella i Emi oraz my Piotras i Rhenata pozdrawiamy..a Beatrice macha do nas z nieba
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Beeata »

Droga Aś ,w tym wypadku nie bede polemizowac z dr.nauk medycznych
Chyba ,ze te inhalacje sa jakies specjalne,na zimno .W kazdym razie miod jest niedocenianym lekarstwem
http://www.resmedica.pl/zdart29915.html
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”