[Warszawa] maluchy dumbo- aż czternaście kluseczek

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

lukasz1692
Posty: 72
Rejestracja: pt lut 12, 2010 12:00 pm
Lokalizacja: Częstochowa/Wieluń

Re: [Warszawa] maluchy dumbo- aż czternaście kluseczek

Post autor: lukasz1692 »

Ja też byłbym chętny, mam jednego szczura,samca i szukam jeszcze jednego do pary.
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: [Warszawa] maluchy dumbo- aż czternaście kluseczek

Post autor: Nietoperrr... »

http://lh4.ggpht.com/_6PCCGzze_YU/TJDG8 ... C00229.jpg
O matko kochana!Aż mi się gorąco zrobiło... ::)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: [Warszawa] maluchy dumbo- aż czternaście kluseczek

Post autor: Mal »

aż taki brzydki :> ? straszny wiercipięta z niego. wystraszyłam się dzisiaj że coś mu się stało, bo akurat jak dawałam Kapturnikowi świeżynke postanowiłam przeliczyć młode. liczę liczę i wychodzi, że 12. Okazało się że Klonik wybył na drugi koniec klatki pełznąc w poszukiwaniu przygód albo mitycznego trzynastego sutka mamy.
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: [Warszawa] maluchy dumbo- aż czternaście kluseczek

Post autor: Mal »

ok zrobiłam listę kto kogo by sobie przygarnął do domu. lista jest wstępna, bo z tego co wiem niektórzy mają życzenia co do płci, ubarwienia itp. zatem rozpiska dotyczy tylko kolejności, płci i rodzaju futerka. w praktyce (czytaj jak się zacznie futrzenie) może się okazać że nie ma takiego szczurka jak sobie wymarzyliście, proszę się zatem nie sugerować, że sumując wychodzi więcej niż trzynaście.

Samiczki:
Babli - 2
agatta -1
sasza&masza-2
adara- 1 ( ale rezerwacja jest warunkowo, bo ciągle nie widziałam zdjęć szczurka i klatki, zatem mam złe przeczucia)
perruche - 1

Samce:
Muszka - 1 rex
Abra- 1 rex
Sherunn- 1 rex
Vesper - 1
zyberka- 2
Mielia - 1 ciemny
Blanny 1 rex
lukasz - 1 ( z adnotacją, że szczurek trafi do niego jeżeli zakupi większą klatkę)

Wychodzi że mamy 16 szczurków. Ponieważ obiecałam że będzie decydować kolejność ktoś może zostać bez szczurka...

Póki co wiecie na czym stoicie. Jutro Kapturnik dostanie mega smakołyki, TŻ przytachał do domu jakieś kaszki, gerberki itp... Mama zajmie się jedzeniem a ja obfocę dzieciarnie i spróbuje przybliżyć wam rozkład płci i kwestie rexowatości maluchów
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: [Warszawa] maluchy dumbo- aż czternaście kluseczek

Post autor: Nietoperrr... »

A dlaczego Nietoper nie uwzględniony??? ???
Mal pisze:aż taki brzydki :> ? straszny wiercipięta z niego. wystraszyłam się dzisiaj że coś mu się stało, bo akurat jak dawałam Kapturnikowi świeżynke postanowiłam przeliczyć młode. liczę liczę i wychodzi, że 12. Okazało się że Klonik wybył na drugi koniec klatki pełznąc w poszukiwaniu przygód albo mitycznego trzynastego sutka mamy.
Jej...jak to będzie chłopak i w dodatku taki sam indywidualista,jak mój Kleofas,który chodził tylko swoimi ścieżkami i zawsze daleko poza klatką i stadem,to normalnie...Ach... ::)
Tak się teraz właśnie dziwnie złożyło,że muszę oddać mojego kastracika do nowego domku,bo moje stado nie daje mu żyć i go...gwałcą brutalnie.Szanse na to,że będzie mógł wrócić do stada po kastracji najbardziej zboczonego alfy są minimalne,więc być może zrobi się miejsce na klona Kleofasa...Jeśli to chłopak oczywiście.
Ale to wszystko tak tylko patykiem na wodzie pisane,tak że jakby co,to nie jest tak do końca zarezerwowany... :-\
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: [Warszawa] maluchy dumbo- aż czternaście kluseczek

Post autor: Mal »

Jeny Nietoperku ja przepraszam po prostu cały czas myślę o maleństwie jako o Kleokloniku i on póki Ty nie powiesz że jest inaczej jest zaklepany tylko i wyłącznie dla Ciebie.
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: [Warszawa] maluchy dumbo- aż czternaście kluseczek

Post autor: WildHeart »

a ja :'( :'( :'(
Awatar użytkownika
Biała
Posty: 207
Rejestracja: wt gru 16, 2008 11:00 pm

Re: [Warszawa] maluchy dumbo- aż czternaście kluseczek

Post autor: Biała »

MAL. Ja róweniż pisałam posta o rezerw samiczki....... Na samym początku...
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: [Warszawa] maluchy dumbo- aż czternaście kluseczek

Post autor: Nietoperrr... »

No i za mało maluchów się urodziło! ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: [Warszawa] maluchy dumbo- aż czternaście kluseczek

Post autor: Mal »

Biała z całym szacunkiem ale do tej pory nie doczekałam się od Ciebie PM :) a poza tym sama napisałaś że musi Cię rozkochać żebyś go wzieła.
Soniu noż pisałam że Babli i ty macie fory przy wybieraniu ::) ;D
Awatar użytkownika
Biała
Posty: 207
Rejestracja: wt gru 16, 2008 11:00 pm

Re: [Warszawa] maluchy dumbo- aż czternaście kluseczek

Post autor: Biała »

Mal, nigdzie nie było zaznaczone, że czekasz na PM ;) A rezerwacja moja jak najbardziej była rezerwacją aczkolwiek wstępną.

Moje pytanie....Zostane uwzględniona na liście??
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Warszawa] maluchy dumbo- aż czternaście kluseczek

Post autor: Ogoniasta »

Mal, nie każdy spędza dzień i noc na forum ;) skoro Biała napisała że prosi o rezerwację, to mogłaś ją chociaż uwzględnić na liście tak jak to zrobiłaś adarą ::) i potem upewniać się czy jest odpowiednim domkiem czy nie. ::)
Swoją drogą jak ma ją rozkochać skoro to malutkie glizdy, nie wiadomo co z nich wyrośnie.. ::) jak bedą fotki indywidualne, to można wtedy coś myśleć...dlatego rezerwacja jest wstępna ::)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: [Warszawa] maluchy dumbo- aż czternaście kluseczek

Post autor: Mal »

Biała zgodnie z kolejnością uwzględniłam już. ale bardzo proszę o odpowiedzenie na pytania zawarte bodajże na stronie drugiej bądź trzeciej ( ile masz szczurków? czy miałaś? czy masz dostęp do weta? jaką masz klatkę itp...)

Ogoniasta wybacz najmocniej, ale wydawało mi się że jeżeli ktoś jest zainteresowany maluchem to będzie zaglądał do danego tematu.
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: [Warszawa] maluchy dumbo- aż czternaście kluseczek

Post autor: WildHeart »

zwlaszcza jako odpowiedzialna osoba :) ja bym od razu wyslala wiadomosc (najpewniej nawet prosila o gg) zeby porozmawiac i starac sie zrobic dobre wrazenie :)
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Warszawa] maluchy dumbo- aż czternaście kluseczek

Post autor: Ogoniasta »

Mal pisze: Ogoniasta wybacz najmocniej, ale wydawało mi się że jeżeli ktoś jest zainteresowany maluchem to będzie zaglądał do danego tematu.

Pewnie ;) ale jak ktoś ma "na głowie" egzamin z anatomii i szczura z ogromnym guzem,który wymaga stałej opieki, to zagląda na forum z mniejszą częstotliwością... ::)
gietkafredka, odpowiedzialność nie ma tu nic do rzeczy ::)

(Biała, przepraszam za szczegóły ;) )
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”