[katowice] 8 maluszków do oddania

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: Newbie »

Kati, co jest?! Fotki świeże, raz, raz!
Obrazek
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: klauduska »

Journey pisze:My już szukamy transportu od Kati do nas - czyli Katowice-Warszawa. dla naszego dumbosia ;D
Ktoś mógłby pomóc???
journey jeżeli ja będę brała malucha [współlokatorka i cała rodzina chyba mnie z domu wyrzucą.. i ja przemyślę wszystkie za i przeciw, no i kati się zgodzi], to też będę szukała transportu na tej trasie
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: Newbie »

hahaha Klaudia, no co ty, szóstego będziesz brać? szalona ty :P hehehehhe
Obrazek
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: zuzka-buzka »

o ja!
syjamek <3
ale no trudno.
Klau była pierwsza.
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: zuzka-buzka »

Ale jakby coś się zmieniło to zawiadomcie mnie:)
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: szczurzyca. »

hej, jak znajdziecie transport Kato-Krk to wezmę maluchy na dt, Klaudia i Journey :) z Karkowa to zawsze częściej jest transport
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: klauduska »

ludzie ja jeszcze nie wiem czy biorę a ty mi już karolina dt dajesz :D :P
z ktw na miau.pl będzie chyba ktoś jechał, ale jeszcze nie ogarniałam sprawy transportu :)
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: szczurzyca. »

teraz to już musisz wziąć, Klaudia. ;) :D
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: klauduska »

jak tak dalej będę brała, to nową klatkę będę sobie musiała kupić ;).
jeżeli tego wezmę, to to już będzie koniec!!
koniec końców końcowych!! ogłaszam wszem i wobec :P
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: szczurzyca. »

Klaudia, ja mam ślicznego samczyka "na zbyciu".. ;) kupisz jeszcze 3 xl-ki i będzie w sam raz :D
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: sasza&masza »

Za każdym razem jak biore szczura mówie że to już mój ostatni^^
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
kati16
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 08, 2011 8:09 pm

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: kati16 »

W związku z ostatnimi oskarżeniami, że moje szczurki mają złe warunki chcę to sprostowac:
- "Trzymasz szczury na trocinach" - Jordan.
Szczurki mają korki "Cats Dream", bądź "Pinio". O takie, jak tu http://i53.tinypic.com/2nhn8eb.jpg i tu http://i55.tinypic.com/2vvns4w.jpg
Zdarzyło mi się 2 razy trzymac szczurki na trocinach. Pierwszy raz jak mi łączenie nie wychodziło - musiałam dac Maję do pudła z trocinami, potem gdy rodziła.
Pierwszy raz 3 dni, drugi raz 1 dzien.
- "Nie stac cie na poidełko za 4 zł" - Jordan.
Gdy Maja w nocy urodziła, nad ranem leciałam po klatkę i faktycznie nie starczyło mi pieniędzy na poidełko, więc Maja miała wodę w misce. Na niektórych zdjęciach widac coś a'la trociny - ale to nie są trociny. Maja często wylewała wodę i korki po prostu się rozwalały.
- "Ciągle karmisz szczura jajami" - Jordan.
Owszem - był tydzień kiedy Maja na nic innego nie miała ochoty, tylko na jajka. Nie będę jej jedzenia wpychac do pyszczka przecież. Podejrzewam, że Maja potrzebowała dużo białka - młodziaki ciągle z niej doiły.
Teraz wszystko jest ok.
Szczurki są karmione karmą JR Farm "RattenFutter". Jadłospis jest urozmaicony.
- "2 adresy" - Jordan.
2 adresy, to moja sprawa osobista, której nie chce tu opisywac.
- "Szczur przyszedł paczką" - Jordan.
Owszem, tak było. Ale to z osobistych przyczyn właściciela. Nie miał czasu się spotkac, wiec najłatwiejszym rozwiązaniem było wysłanie szczurka. PKS i PKP nie wchodził w grę, bo właściciel miał daleki dojazd.
Niestety wybraliśmy Pocztę Polską, ale wszystko odbyło się bez żadnych komplikacji.
- Zoologiczny:
- Delikatna tłumaczyłam Ci to na GG, ale wytłumaczę i tu:
2 Twoje szczurki faktycznie miałam od koleżanki, która miała miot wpadkowy - kupiła szczurka w zoologicznym.
Nie wiem czemu jedna jest wieksza.
Kartony - mam zaprzyjaźnioną panią w zoologicznym, więc poprosiłam ją o 2 kartoniki.
- Mój wiek - akurat w tej sprawie nie muszę sie nikomu legitymowac, ale mam skończone 16 lat.

Co do piątkowego wydarzenia:
- Publikacja
Pisałam do niej w środę, że nie będę miała czasu i się zgadamy na przyszły tydzień.
Napisałam również to Jordanowi, nie wspomniał nic o popsutym komputerze Publi, więc stwierdziłam, że Publi to chyba odczytała.
Jordanowi o weekendzie pisałam w ten sam dzień, wiec tu nie powinno byc wątow, a są.
- Telefony
Do 15 miałam szkołę, a potem zajęcia pozalekcyjne, miałam telefon wyciszony i dopiero potem zwróciłam uwagę ile mam połaczen nieodebranych. Nie mogłam nic zrobic.
Ledwo co przyszłam do domu napisałam z wyjaśnieniami do Jordana i Delikatnej.
Delikatna zrozumiała, Jordan tak jakby, bo przełożył całą rozmowę na SB i się zaczęła kłótnia na forum, kto wie ten wie.



Taka jest moja wersja, takie jest moje wytłumaczenie.

Pozdrawiam.
Na zawsze w moim sercu [*]... Sisi.
Awatar użytkownika
hallux
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 02, 2010 8:22 pm
Lokalizacja: Świętochłowice/Katowice

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: hallux »

i po co sie tlumaczysz??!!! Przeczytalam haje na sb i widzialam ze "100 tys razy" im napisalas o co chodzi, a ze ci..le nie potrafia czytac tylko obrazac i ryja "drzec" bo nic do nich nie dochodzilo (moze maja problemy z czytaniem ze zrozumieniem?). Nie wiem, dla mnie tragedia!!! Pierwsze moje wrazenie jak zalozylam tutaj moje konto bylo.... nie, nie bede przeklinac. Wiekszosc z tego forum uznaje sie za super znawcow, madrzejszych od samego boga. Ja chyba podziekuje!!

Edit - ja poradziłem Kati wyjasnienie całej sprawy (z zachowaniem osobistych spraw dla siebie), jak to wyglądało od jej strony, ponieważ jest to jedyny sposób na spokojne odpowiedzenie, i mozliwosc tego, żeby kazdy mógł to przeczytac bez chaosu, jaki jest na SB. Biorąc pod uwage róźne rzeczy, uważam takie rozwiązanie za bardzo dobre wyjście, chocby dlatego, że zainteresowani mogą obejrzeć zdjęcia.
Tłumaczą się nie tylko winni.
A Ciebie bardzo proszę ograniczenie używania "wielowykrzykników", dziękuję.
Paul Julian -mod
sierściuchy: Sylwek i Luna
Za TM: Mysiorka (09.'10~9.06.'12), Yuki (17.03.'11~27.07.'12), Buba (17.04.'11~12.11.'12) :-(
Awatar użytkownika
Journey
Posty: 57
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 10:01 pm

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: Journey »

Kati, a ja się przypominam o zdjęcia ;)
W takim razie co z syjamkiem? Klaudia, zdecyduj się ;) Wtedy znów bracia będą razem jechać do W-wy ;)
Awatar użytkownika
hallux
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 02, 2010 8:22 pm
Lokalizacja: Świętochłowice/Katowice

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: hallux »

Edit - ja poradziłem Kati wyjasnienie całej sprawy (z zachowaniem osobistych spraw dla siebie), jak to wyglądało od jej strony, ponieważ jest to jedyny sposób na spokojne odpowiedzenie, i mozliwosc tego, żeby kazdy mógł to przeczytac bez chaosu, jaki jest na SB. Biorąc pod uwage róźne rzeczy, uważam takie rozwiązanie za bardzo dobre wyjście, chocby dlatego, że zainteresowani mogą obejrzeć zdjęcia.
Tłumaczą się nie tylko winni.
A Ciebie bardzo proszę ograniczenie używania "wielowykrzykników", dziękuję.
Paul Julian -mod
[/quote]
Fajnie sie taraz wam gada ale to wy jako pierwsi urządziliscie publiczne "ukamienowanie", a ona musi sie tlumaczyc ??? . A co do wykrzynikow, wolisz zebym przeklenst uzywala? W ten sposob moglam wyrazic swoje zniesmaczenie waszym zachowaniem. Pozdrawiam
sierściuchy: Sylwek i Luna
Za TM: Mysiorka (09.'10~9.06.'12), Yuki (17.03.'11~27.07.'12), Buba (17.04.'11~12.11.'12) :-(
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”