Kluska i spółka :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: furburger »

no normalnie cały czas mam wrażenie jakbym czytała o Bolku ;D
sama wepchałam na początku za blisko rękę i zaliczyłam krwawego dziaba blizne mam nawet ;D
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: mini »

Ślady przebytej wojny ;D Cool!
Kluska, może też Ci zostanie :D
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Mam nadzieję, że nie zostanie :P Nie mam go jak zdominować, bo straszliwie gryzie, krew cieknie jak z kranu. Ale robimy postępy, choć jest u nas dopiero trzeci dzień, już nie fukał na nasz widok jak przed chwilą do domu wróciliśmy, może się stęsknił? :D
Padam na twarz, 400km w sumie, ale warto było :)
Stuart, Remy i Tempuś okazały się cudownymi miziakami :) choć się boją, spokojnie można je dotykać, głaskać, Stuart to typowy alfa, za to pozostała dwójka kochana i bardzo spokojna :)

Jeszcze tylko mój kochany Lucky, we wtorek lub środę jedziemy pociągiem do Torunia, odliczam już dni :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: valhalla »

Niezły kawałek drogi zrobiłaś :) Gratuluję szczurków no i ten... fotki by tak może? :D
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Będą :) Jeszcze tylko Lucky zawita do stadka i obfocę każdą szczurzą dupkę ;D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: unipaks »

Jestem pod wrażeniem rozmachu w doszczurzaniu. :) :D
Trzymam kciuki za udane połączenie wszystkich ogonków w jedno zgrane stadko; wycałuj chłopaków ( Szymka tak bardziej "zdalnie" ;) ) :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: mini »

I ile to szczurów, no ile? Czy ja dobrze słyszę, że 10!? 8) No brawo :) Super, cieszę się, że wszystko tak fajnie u was wygląda, oby tak dalej i co był słońce nad Wami świeciło dalej! :-*

My w środę po paproszka jedziemy, wiec też nasz dyszka czeka..
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: aneczkaa »

10 to ładna liczba ;D Ja się na 9 chyba zatrzymam, chociaż kto wie ::)
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: mini »

aneczka, nie łam się, przełam się! 8) :D ;D
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Tak, dokładnie 10 ogonów :) Ale na tym koniec, zdrowy rozsądek tym razem wygrywa, mamy naprawdę małe mieszkanko, a my też musimy się jeszcze pomieścić i mieć co jeść ;) :D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: aneczkaa »

Kluska wypadałoby zaktualizować pyszczki w podpisie bo się nowi obrażą :D ;D
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Wiesz, że przed chwilą o tym samym pomyślałam? ;D
Zaktualizuję, mój TŻ jest komputerowcem więc mi to ładnie skleci ;)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: valhalla »

Kluska123 pisze: Ale na tym koniec, zdrowy rozsądek tym razem wygrywa, mamy naprawdę małe mieszkanko, a my też musimy się jeszcze pomieścić i mieć co jeść ;) :D
Oj tam, oj tam, jeszcze by się kilka ogonów upchnęło ;D
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: mini »

Ja wiedziałam, ja to czułam ;D
Dycha - jak to ładnie, dumnie brzmi! :D
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Wczoraj dorwałam jakimś cudem aparat, ale jak na złość - bateria była słaba, więc udało mi się zrobić tylko kilka zdjęć. Zawsze to coś, choć od razu mówię, że nie są jakieś mega fajne. Ważne, że modele są słodkie, jakość jest w tym przypadku na drugim miejscu 8)

Nasz królewicz Szymek z dnia na dzień coraz lepiej się u nas czuje. Dalej dziabie i fuka, ale jak śpi to jest bardziej zrelaksowany niż cała reszta :D Oto dowody

Obrazek Obrazek

Teddy i Tofii to moje przystojniaki. Cały czas się zachwycam ich minami, lśniącym futerkiem i wyglądem. Nie jedną samiczkę by zbałamuciły ;D Toffi nie lubi zdjęć, więc pokazał mi szczurzą dupkę (nie patrzcie na półkę, codziennie wygląda tak samo, takich brudasów to ja jeszcze nie spotkałam, czeka nas wymiana półek na plastik)

ObrazekObrazek

Iwan, Filip i Julek nie chcą być fotografowani. Na 100 zdjęć może z pięć dobrych, niezamazanych się znajdzie. One by tylko buziaki rozdawały, szczególnie Filip, który nie może tego przeżyć, że jest więcej szczurów w domu i że mama nie tylko jego całuje ;) Iwan wygląda już o wiele lepiej, chłopak odzyskał chęć do życia, ostatnimi czasy zdarza mu się nas udziabać, co się kończy dominacją. Wtedy jest obrażony i nie chce na mnie patrzeć :P

Obrazek Obrazek
Obrazek

Stuart, Remy i Tempuś są naprawdę cudownymi ogonkami :) Remy i Tempuś to typowe miziaki, spokojne, ułożone, ostrożne, a jednak ciekawskie. Stuart za to ma swój charakterek i lubi łapać zębami za rękę, co nie jest niestety przyjemne. Nie wykazuje agresji, ale nie wie, co to umiar :) Dzisiaj mogłam spokojnie wkładać rękę do klatki, choć pod koniec już mnie łapał za palca. Nie chcę go jeszcze dominować, popsułabym nasze relacje, są dopiero od dwóch dni u nas, uważam, że to za wcześnie na takie wychowanie ;)

Obrazek

Na dzisiaj to wszystko, aparat się już ładuje, obiecuję poprawę ;D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”