[Świdnica, Wrocław] wiele maluchów czeka

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: [Świdnica] oddam małe

Post autor: ol. »

jakie fikuśne te kapturki z cieńkimi paskami - chcecie wiedzieć gdzie mam kręgosłup - o tutaj mam: http://imageshack.us/photo/my-images/220/dscn0201j.jpg/ - dokładnie tak idzie :D

aguciątka piękne i marsowe :)

(myślę, że teraz jak już są indywidualne fotki, mogłabyś napisać, które maluszki są nadal wolne - dla tych co się jeszcze zastanawiają)
Awatar użytkownika
pyla
Posty: 255
Rejestracja: śr sty 11, 2012 11:42 am

Re: [Świdnica] oddam małe

Post autor: pyla »

łatwiej jest mi napisać, które sa zajęte;) bo jeśli chodzi o kapturki, to nie znam ostatecznych decyzji, choć teraz pewnie będzie łatwiej je podjąc.
zajęte są obie albinoski, obie czarne , 2 samce całe aguti, samiczka kaptur aguti, samiec czarny kaptur oraz agut kaptur:)
Kreska, Kropka,Fiona, Czarnuch i Złamasek
za TM Brusław
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: [Świdnica] oddam małe

Post autor: ania2832 »

Jeśli ten maluch z białą końcówką to chłopak, to ja bym se chciała "zaklepać" ;D
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Świdnica] oddam małe

Post autor: Kluska123 »

To przyjadę tydzień później :)
No chyba, że Ty się wcześniej wybierzesz ;)
Czyli bym była 19.lutego.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
pyla
Posty: 255
Rejestracja: śr sty 11, 2012 11:42 am

Re: [Świdnica] oddam małe

Post autor: pyla »

kluska: 19. mi pasuje :)
ania: zapisałam:)
Kreska, Kropka,Fiona, Czarnuch i Złamasek
za TM Brusław
kslisto
Posty: 24
Rejestracja: pt gru 30, 2011 5:53 pm

Re: [Świdnica] oddam małe

Post autor: kslisto »

Piękna jest ta panna agutek chętnie bym ją ukradła:)
Awatar użytkownika
pyla
Posty: 255
Rejestracja: śr sty 11, 2012 11:42 am

Re: [Świdnica] oddam małe

Post autor: pyla »

nie trzeba jej kraść, chętnie oddam :)
Kreska, Kropka,Fiona, Czarnuch i Złamasek
za TM Brusław
Awatar użytkownika
pyla
Posty: 255
Rejestracja: śr sty 11, 2012 11:42 am

Re: [Świdnica] oddam małe

Post autor: pyla »

zostało mi jeszcze wiele maluchów, dla których szukam domów. Nie chcę ich oddawać do sklepu, choć 1 jest w miarę przyzwoity. Póki co szykuję się żeby nagadać trochę w sklepie, w którym Kropka i Kreska zostały kupione >:(
I jest mi smutno, że wśród znajomych bliższych lub dalszych słyszę "dobre" rady w stylu utop, otruj, daj kotu/wężowi (i krąg znajomych zaczyna się kurczyć)- musiałam się wyżalić, a teraz myślę dalej, co robić
Kreska, Kropka,Fiona, Czarnuch i Złamasek
za TM Brusław
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: [Świdnica] oddam małe

Post autor: ania2832 »

A w jakim zoologicznym kupiłaś ? ;)
Na jakiej ulicy ?
, Cyna, Soda Nafta [*]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: [Świdnica] oddam małe

Post autor: ol. »

pyla, nie wiem, może ta Świdnica w temacie trochę "odstrasza", poproś moda o dodanie Wrocławia, w końcu masz możliwość dowozu tam, napisz do jakich miast transport też by się znalazł (choćby niezadługo - Poznań)
zagadaj z osobami które piszą się w dziale "Przygarnę", niektórzy piszą zdawkowo, ale wystarczy zebrać od nich szerszy wywiad i być może okażą się dobrymi domkami;
nie obawiaj się też transportu łączonego, przypuszczam, że jeśli domki w innych częściach Polski byłyby zdeklarowane i problemem byłby tylko transport to dobre dusze z Wrocka przetrzymałby maluchy przez kilka dni do czasu kolejnego etapu podróży

no i podnoś wątek, najlepiej kusząc zdjęciami - w koncu masz tam gromadkę pięknych małych smyków, które trzeba pokazywać światu ;)
Awatar użytkownika
pyla
Posty: 255
Rejestracja: śr sty 11, 2012 11:42 am

Re: [Świdnica] oddam małe

Post autor: pyla »

ja szczury znalazłam pod choinką:) chciałam przygarnąć z forum, ale mikołaj był szybszy;) i kupił w CH auchan w wałbrzychu, byłam tam i widziałam 2 akwaria, więc myślałam, że oddzielają płciami, ale pomyliłam się :(
to piszę do moda i wezmę się za kolejną sesję futrzaków. Dzięki:)
Kreska, Kropka,Fiona, Czarnuch i Złamasek
za TM Brusław
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: [Świdnica] oddam małe

Post autor: ania2832 »

Wałbrzych... :-\
Moja "znajoma" kupiła tam szczurke samiczke. Z tego co mi opowiadała (mieszkamy blisko.. ;) ) była w stadzie samców. O dziwno - nie zaciążona. Ale za to dzika jak cholera.. Dzięki pomocy forumowiczów udało się znaleźć jej domek, i teraz jest w Warszawie 8)
I jakoś mnie to do zoologów zraziło... A do jakiego zoologa byś chciała oddać, gdybyś już musiała? (Bragam - nie muś :-X )
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
pyla
Posty: 255
Rejestracja: śr sty 11, 2012 11:42 am

Re: [Świdnica] oddam małe

Post autor: pyla »

Moje też były trochę dzikie, ale to może przez ich stan błogosławiony;), teraz jest już dobrze, choć potrafią mieć humorki;)
Zoolog jest jeden w Świebo, może 2 (tam muszę się przejść), ale jak już będę musiała to spróbuje oddać jedną płeć :(
Kreska, Kropka,Fiona, Czarnuch i Złamasek
za TM Brusław
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: [Świdnica] oddam małe

Post autor: ania2832 »

W Świebodzicach są 2 mi wiadome... Jeden jest na rynku (ale strasznie mały). Zwierzęta sa trzymane w akwariach, szczurki w takim małym prostokątnym. :-\ Warunki koszmarne... A drugi już wydaje mi się lepszy, obok Biedronki. Ale tam też klatki małe i wątpie czy by mieli miejsce przyjąć.. :-X A nie lepiej poszukać chociaż DT ?
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
pyla
Posty: 255
Rejestracja: śr sty 11, 2012 11:42 am

Re: [Świdnica] oddam małe

Post autor: pyla »

ten w rynku to porażka, dawno temu kupiłam tam zwierzaczka, który następnego dnia był już po 2. stronie mostu :/
jeszcze jeden jest na os. Piastów
DT też są mile widziane:)
szczurasy mogę dowieźć np. do Wrocławia, kilka będzie też jechać do Poznania, jest to kwestia dogadania się:)
Kreska, Kropka,Fiona, Czarnuch i Złamasek
za TM Brusław
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”