Rozbrykany duet Lilien - Zakończona przygoda.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Borsuk i zakichaniec

Post autor: Agusta »

Mi to Jadźka tak drze japę jak ją chowam do klatki :P

Więc sama jedziesz do Białegostoku? ;) Nieźle :)
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
Awatar użytkownika
Lilien
Posty: 681
Rejestracja: pn mar 12, 2012 2:31 pm
Numer GG: 8356274
Lokalizacja: Lubartów/Lublin

Re: Borsuk i zakichaniec

Post autor: Lilien »

One się chyba nauczyły przez to, że ja się na chłopaka ciągle wydzieram ::) Ale nie widziałam nigdy tak zawzięcie awanturujacego się szczura, to sprytna bestia jest :) Jade ! Był problem z przejazdem szczurków do warszawy nie miał ich kto zawieźć, pomęczyłam chlopaka i puff jutro jedziemy ! :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Borsuk i zakichaniec

Post autor: Agusta »

Już jutro? Wow, super :)
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Borsuk i zakichaniec

Post autor: Agusta »

No i jak? ;D
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
Awatar użytkownika
Lilien
Posty: 681
Rejestracja: pn mar 12, 2012 2:31 pm
Numer GG: 8356274
Lokalizacja: Lubartów/Lublin

Re: Borsuk i zakichaniec

Post autor: Lilien »

Wspaniale...niczego nieświadoma przywiozłam od Ani małego diabła! (samiczka nr 4). Łaczenie zostało rozpoczęte, ale nie jest łatwo. Pierwsze zapoznanie na łóżku, maluchy zwiedzały a moje panny zupełnie nie zainteresowane próbowały uparcie zejść na podłogę. Kiedy jednak się spotkały, Roxy jak dobra ciotka raz dwa okazała im swoją akceptacje, przewróciła wyiskała powachała. Kochany szczur, a ja się martwiłam że to z nieobliczalną alfą będą problemy. O nie nie, samiczka nr 2 (Zosia) zchodzi wszystkim z drogi, jest uległa i przymilna. Biega za siostrą i za moimi i się przytula. To były pierwsze chwile w których pomyślałam " EE tam łatwo pójdzie lubią się, nie atakują." jak bardzo mogłam się mylić. Nasz nowy diabeł ( mój chłopak woła na nią Jay Jay) umyśliła sobie po 30 minutach, że zostanie alfą. Roxy wpierw uciekała, odsuwała się nie dopuszczała jej do siebie i skakała nanią pokazując swoją dominacje, ale długo to nie potrwało zaraz ten mały szczyl zaczął skakać na nią również. Robiły to na zmianę, aż w końcu Roxy się poddała :o Szok, jak to tak ? Takie małe ma rządzić? No coś mi się nie zgadzało, z własna siostra zrobiła to samo o czym dobrała się do Lili. Tu zaczęło się piekło, Lili zasadziła jej kopa i zaczęła ją taranować całą sobą więc mała stanęła na łapkach odchyliła się do tylu pokazała zeby i łapką Lili od siebie odpychała. Każde zbliżenie kończyło się piskiem. Zosia traktowana ulgowo nawet na iskanie u Lili się załapała, ale nasz mały diabeł dalej toczy wojne z jaśnie panującą Lili więc chyba mnie coś ominęło bo mam wrażenie, że to ona rządzi w każdym razie nie daje się zdominować maluchowi. Stawia ostry opór i ciągle się gryzą jednak krwi nie ma. Wpakowąłam je wszystkie do transporterka był spokój, grzecznie nawet spały wtulone, ale kiedy znalazły się w klatce zaraz zaczynają się bitwy Lili vs Jay Jay. Lili ją tłucze, a ten mały kołtun i tak do niej leci i ją zaczepia specjalnie. :) Dziś jak chlopak wróci jeszcze raz wyszorujemy klatkę poprzestawiamy wszystko i zobaczymy czy to coś da. Zdjęcia im porobie popołudniu.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
anka28
Posty: 707
Rejestracja: pt gru 02, 2011 4:28 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Borsuk i zakichaniec

Post autor: anka28 »

a u mnie był spokoj ::) tylko że moja alfa widać ma większy posłuch bo jej starczyło raz stracić cierpliwość O0
na pewno się dogadają,tylko może pozabieraj wszystko o co się mogą kłócić i zostaw w pustej klatce jakiś czas aż się nauczą w zgodzie żyć ;) kciukam mocno :) a Zosia hmmm ona jest odważniejsza jak dla mnie do ludzi ale fakt spała z moją omegą która lubi spokój,ciszę ;)
Misia [*] Whisky [*] Mamba [*] Imbir [*] Paszczusia [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34050
Awatar użytkownika
Lilien
Posty: 681
Rejestracja: pn mar 12, 2012 2:31 pm
Numer GG: 8356274
Lokalizacja: Lubartów/Lublin

Re: Borsuk i zakichaniec

Post autor: Lilien »

Był demontaż w klatce bo przecież zostały rury i o to była wielka afera - rury są Lili! No strasznie jest, ale na spokojnie wszystko załatwimy. Wstawiłam im rano miske o jedzenie wojny nie było, Zosia bała się podejść, ale jak już się zdecydowała to rozpychała się w najlepsze :) Aniu dziękuję, one są naprawde wspaniałe :) Zaraz tam zajde to napstrykam im zdjęć
ObrazekObrazekObrazekObrazek
anka28
Posty: 707
Rejestracja: pt gru 02, 2011 4:28 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Borsuk i zakichaniec

Post autor: anka28 »

to ja się cieszę ;D
zobaczysz szybko się połączą i o tym zpaomnisz ;D 8)
Misia [*] Whisky [*] Mamba [*] Imbir [*] Paszczusia [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34050
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Borsuk i zakichaniec

Post autor: xiao-he »

Szok, Roxy się poddała :o Mięczak :P Cieszę się że szczurki bezpiecznie dotarły :D Moja malutka Zosia :-* :-* :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Borsuk i zakichaniec

Post autor: Bandziornooo »

Zdjęcia ! Zdjęcia ! Zdjęcia ! Zdjęcia !!!!
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Borsuk i zakichaniec

Post autor: xiao-he »

A no właśnie, zdjęcia! Nie myśl sobie że zapomnieliśmy! ;D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Borsuk i zakichaniec

Post autor: Agusta »

Zostaw je na dłużej wszystkie w tym transporterku, moje siedziały tam dzień i nic z wodą i suchą karmą, po czym wsadziłam je do klatki to były już aniołki ;) Transporter stał w wannie ja nawet nie wchodziłam patrzeć na nie, a klatkę wyszorowałam płynem do naczyń, wystawiłam na chwilę na dwór by ją "przewiał" wiatr i zostawiłam im jeszcze na dwa dniu same koszyki :)

Teraz to Beza u mnie stara się o pozycję alfy :D
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Borsuk i zakichaniec

Post autor: xiao-he »

A z kto jest teraz u Ciebie alfą?
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Lilien
Posty: 681
Rejestracja: pn mar 12, 2012 2:31 pm
Numer GG: 8356274
Lokalizacja: Lubartów/Lublin

Re: Borsuk i zakichaniec

Post autor: Lilien »

Heh klatka umyta, nowe hamaki zamontowane, dziewczyny szczęśliwe:] zdjęcia jutro bo dziś już za słabe światłoCały dzień razem były i żadnych krzyków już nie słychać, a w stadzie dominuje Lilka. Hamakowe szaleństwo od nietoperka :]
ObrazekObrazekObrazekObrazek
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Borsuk i zakichaniec

Post autor: xiao-he »

Lilka górą!! Buahahahahhahaha ;D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”