Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na leczenie!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: nausicaa »

Nadejszla wiekopomna chwiła :P Serwatka szuka domku stałego już na poważnie! Mała czuje się już bardzo dobrze, ogonek się zagoił. Z innymi szczurami dogaduje się bardzo dobrze. Daje się brać na ręce, chociaż jak przystało na małolatę ma motorek w tyłku :P

Osoby chętne do adopcji proszę o odpowiedzi na pytania adopcyjne. Wymagane jest podpisanie umowy i wizyta przedadopcyjna. Od razu zaznaczam, że kolejność zgłoszeń nie ma dla mnie znaczenia, mała tak dużo przeszła, że wybiorę najlepszy dom z możliwych, u mnie jakiś czas może zostać. Preferuję też użytkowników, którzy mają już dłuższy staż na forum.
W adopcji pomaga mi też Viva Gryzonie za co z Serwatką bardzo dziękujemy:)

1. Czy posiadasz już szczury? Jeśli tak, to ile i jakiej płci?
2. Czy posiadasz w domu jakieś inne zwierzęta? Jeśli tak, to jakie? Jak zadbasz o bezpieczeństwo szczurków w tej kwestii?
3. Od jak dawna zajmujesz się szczurami?
4. Z jakiego źródła czerpiesz informacje na temat szczurów?
5. Czy udzielasz się na szczurzych forach? Jeśli tak to na jakich? Proszę o wklejenie linka do tematu o Twoich szczurkach jeśli taki prowadzisz.
6. Czy zobowiązujesz się do informowania o swoich szczurkach za pośrednictwem np. forum, maila, GG?
7. Czy masz zamiar rozmnażać szczury?
8. Ile czasu dziennie możesz poświęcać swoim szczurom?
9. Jak będą wyglądały ich wybiegi?
10. Kto będzie się zajmował szczurami podczas Twojej nieobecności?
11. Czy domownicy wyrażają zgodę na szczury?
12. Jakie wymiary ma klatka? Jak będzie urządzona? Wyślij jej zdjęcie.
13. Jakiej ściółki używasz?
14. Czym zamierzasz karmić szczury? Podaj nazwę karmy i powiedz jakie smakołyki i inne pokarmy zamierzasz dawać.
15. Czy możesz zapewnić szczurom odpowiednią opiekę weterynaryjną? Do jakiego weterynarza w Twojej okolicy zamierzasz chodzić? Czy zna się on na szczurach i czy ma doświadczenie w ich leczeniu? Proszę podać dane lekarza i adres gabinetu.
16. Czy któryś z domowników ma uczulenie na szczury?
17. Ile masz lat?
18. Gdzie mieszkasz? Podaj miejscowość i województwo.
19. Czy zgadzasz się na wizytę przed adopcyjną?
20. Czy zgadzasz się na podpisanie umowy adopcyjnej? Jeśli nie jesteś pełnoletni(a), to czy podpisze ją rodzic/opiekun?

W albumie wrzuciłam kilka nowych zdjęć małej, znów ten sam wystrój, ale ona uwielbia tam wchodzić, jak widać ciągnie ją do wiedzy :D Zdjęć mało, bo ostatnio jestem dość zalatana.
https://picasaweb.google.com/1128797008 ... 9716204562
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”