Cola i Mila

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Cola i Mila

Post autor: douchee »

Czym karmię?? Gerberkami :!: :D Cudna, nie :?: Dziś zauważyłam, że ogonek nie tyle staje się grubszy (do tego nie trzeba specjalnych obserwacji...), ale wyraźnie widać na nim "łuski" i jest nieco bardziej chropowaty niż był jeszcze pare dni temu. Ona naprawdę rośnie z dnia na dzień i sama jestem w szoku, że tak jej to idzie...
Ostatnio zmieniony śr sty 26, 2005 7:52 pm przez douchee, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
Euzebio
Posty: 126
Rejestracja: pt gru 24, 2004 9:45 am

Cola i Mila

Post autor: Euzebio »

Obserwuje to samo u Fiony, tylko że moja mała jeszcze do tego ubarwienie zmienia , będzie z niej piękna platynka [ i think so ] Ech, jak Te maluchy szybko rosną =')
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Cola i Mila

Post autor: douchee »

Tak, ta śliczna i urocza Cola potrafi się na mnie obrazić... Zabrałam jej wczoraj hamak - do prania, a ona to widziała. Od tego momentu zaczęła mnie najzwyczajniej w świecie olewać. W akwarium nie chciała się ze mną bawić, gdy ją wyjęłam na kanapę - zajmowała się wszystkim tylk nie mną. Dopiero, gdy zobaczyła jak zawieszam go z powrotem (był szybko suszony na kaloryferze) i poczuła go namacalnie, zaczęła się znowu ze mną bawić... Łobuzka mała :-D Ale ją kocham :-D
Ostatnio zmieniony śr sty 26, 2005 7:53 pm przez douchee, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Cola i Mila

Post autor: douchee »

Tak, ta śliczna i urocza Cola potrafi się na mnie obrazić... Zabrałam jej wczoraj hamak - do prania, a ona to widziała. Od tego momentu zaczęła mnie najzwyczajniej w świecie olewać. W akwarium nie chciała się ze mną bawić, gdy ją wyjęłam na kanapę - zajmowała się wszystkim tylk nie mną. Dopiero, gdy zobaczyła jak zawieszam go z powrotem (był szybko suszony na kaloryferze) i poczuła go namacalnie, zaczęła się znowu ze mną bawić... Łobuzka mała :-D Ale ją kocham :-D

http://img193.exs.cx/img193/8920/11xk.jpg
Ostatnio zmieniony czw sty 27, 2005 8:40 pm przez douchee, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Cola i Mila

Post autor: Agata »

[quote="douchee"]Ale ją kocham :-D[/quote]
Ja też :lol:. A czy wspominałam już o moim sentymencie do kapturków i, że Cola jest przepięna? Nie? Muszę to nadrobić :wink:.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Cola i Mila

Post autor: douchee »

Dzisiaj moje maleństwo cały dzień było same w domu, ale już nadrabiam ten czas (przynajmniej jego część - pomęczę ją jakieś 2 godzinki) i teraz trochę mocno gryzie. Trochę ją doprowadziłam do porządku i już nieco słabiej chwyta... Idę do niej, bo sama lata po kanapie :-D (dzięki za komplementy :-D)
Ostatnio zmieniony śr sty 26, 2005 7:53 pm przez douchee, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Cola i Mila

Post autor: douchee »

Hej :-D Wczoraj było baraszkowanie na kołdrze i sesja zdjęciowa :-) Oto trzy fotki

http://img166.exs.cx/img166/6295/zdjcianakodrze1yq.jpg

A tu... Kupiłam klatkę :!: Zajefajna :!: (57x53x36 - wys.xdł.xszer.) Niestety, moje maleństwo jak na razie boi się w niej siedzieć. Schowała się do swojego pudełka, które na razie i oczywiście włożyłam do klatki. Boi się z niego wyjść i wejść na półeczkę :-) Ale w nocy na pewno jej przejdzie. Jak nieco urośnie, pozabieram te ogromne półki i zastąpię je czymś innym, ale na razie jest ok :-D

http://img166.exs.cx/img166/3474/img05594uu.jpg

http://img166.exs.cx/img166/7234/img05635qx.jpg

http://img166.exs.cx/img166/6710/img05643os.jpg
Ostatnio zmieniony śr sty 26, 2005 7:53 pm przez douchee, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Cola i Mila

Post autor: nezu »

Kurcze...jestem enta osoba ktora to mowi ale...Masz PRZEPIEKNEGO kapturka o___o
Napatrzec sie nie moge na ta twoja Cole...^^
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

Cola i Mila

Post autor: maka »

klatka jest bardzo fajna.........mam wlasnie taka dla jednej szczurki......
w zupelnosci wystarczy,a powiem Ci,ze nawet nie pogryzła tych poleczek
wiec poki twoja je oszczedzi to moga byc,bo sa dobre do mycia itd......
naprawde bedzie miala tu ja w raju..............heheheeheh
pozdrawiam i gratuluje wyboru :D :D :D !!!
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Cola i Mila

Post autor: Anita »

Skąd taką śliczną klatkę wzięłaś? :) Jakie kolorowe półeczki - w sam raz dla maluszka :)
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Cola i Mila

Post autor: douchee »

Półeczki może i śliczne, ale Coli coś do gustu nie przypadły. Ona strasznie boi się po nich chodzić. Położyłam na nich trochę papierowych ręczników, to się jako tako po nich przemieszcza, ale stara się nie korzystać z drabinek i nie schodzi w ogóle na parter, czyli tam, gdzie kibelek i jedzenie. Kuwetkę musiałam przełożyć na półkę z domkiem, bo ona po prostu robi pod siebie! Jak rano wstałam i wyjęłam domek, żeby zmienić ręcznik, to się aż przeraziłam, bo cały papier i podłoga pudełka były aż mokre od siuśków, a ona oczywiście w tym spała... Podłogę musiałam oderwać. Cała trochę śmierdzi szczoszkami i chyba stwierdziła, że w tej sytuacji ja też powinnam, gdyż nagle (wcześniej tego nie robiła) zaczęła mnie intensywnie znaczyć. To wyglądało tak: zostawiła dwie kropelki na zewnętrznej częci mojej dłoni, zorientowała się, że to tam jest i zlizała. Za chwilę znowu zaznaczyła i zlizała. Proceder powtórzyła kilka razy po to, żeby za jakiś czas znowu zacząć... Byłam zaskoczona, bo myślałam, że gdy już raz zostawi kropelki to da sobie spokój... Mam nadzieję, że tej nocy przekona się do zejścia na dół. Stoi tam miseczka z jej ulubionym gerberkiem, ale nawet to nie jest w stanie jej przekonać. Chyba prędzej padnie z głodu niż zejdzie...
Ostatnio zmieniony śr sty 26, 2005 7:53 pm przez douchee, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Cola i Mila

Post autor: douchee »

...
Ostatnio zmieniony śr sty 26, 2005 7:45 pm przez douchee, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Cola i Mila

Post autor: douchee »

.... Coś mi tu nie wyszło... wybaczcie te ostatnie posty...
:)
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

Cola i Mila

Post autor: maka »

bedzie dobrze..........przyzwyczai sie ,tylko trzeba czasu,a bedzie biegala po wszystkich poleczkach
Rozka nie wiedziala co to klatka,bo mieszkala w dunie wiekszosc swojego zycia,a jak ja wsadzilam do klatki to chyba myslala,ze chce sie jej pozbyc,ale po czasie opanowala juz cala klatke.............
napewno sie wszysko unormuje,to poprostu cos nowego do czego nie byla przyzwyczajona......nie traktuje klatki jako swojego domku,tylko obce i straszne cudze terytorium..........
czas jest tu najlepszy :wink:
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Cola i Mila

Post autor: douchee »

Tryumf!! Maleńka zeszła na sam dół klatki, chodzi po wszystkich półkach i korzysta z drabinek (w ostateczności, ale to zawsze coś :-)). Nadal mnie delikatnie znaczy (tak, wiem, to się nie zmieni) i załatwia się bez problemu do kuwetki, właściwie to już w ogóle nie robi pod siebie, więc w domku (tym bez dna...) ma czyściutko. Jej futerko znowu jest pachnące i lśniące :-D Teraz siedzi na kanapie i zaczepia MOJEGO męża ... :-D
:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”