Robaki, muchy, chrząszcze, karaczany

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

Robalki

Post autor: maka »

swierszcze graja....ja kiedys hodowalam to na samym poczatku bylo fajnie ,ale potem trudno bylo to ciągłe swierszczenie zniesc ....ale mozna sobie popatrzec..........
jest duzo fajnych owadow do hodowania,nie tyko swierszcze.....sa tez fajne karaczany,ktore dorastaja do 6-8 cm i czesto wystepuja w filmach grozy...........mozna im zapewnic optymalne warunki bardzo prosto i cieszyc sie swoja hodowla.....
biada jesli niektore gatunki umkną z terrarium..........aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Robalki

Post autor: sauatka »

maka - a jakie poradzil(a) bys takiemy poczatkujacemu hodowcy... wiesz zeby mnie nie jadly w nocy kiedys :P
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

Robalki

Post autor: maka »

blaberus giganteus!-poczytaj troche o nich na poczatek,bo karaczany madagaskarskie łażą po szybach i syczą na człowieka jak się chce ruszyć...........wiec te pierwsze beda lepsze dla poczatkujacego.......najlepiej poszperac samemu i wybrac to co sie podoba
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Robalki

Post autor: sauatka »

no ale czytalam ze maja jakies kujaki na odnozach :) chcialabym takie ktore by nie lazily po szybach, i zeby nie byly niebezpieczne :)
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

Robalki

Post autor: maka »

blaberus giganteus-- jeszcze raz polecam
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Robalki

Post autor: sauatka »

to one nie maja tych kujakow na odnozach ? ja czylalam ze jak sie wezmie do reki to sie chca obranic kolcami :?:
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Robalki

Post autor: sauatka »

a co myslisz o np. Nauphoeta cirenea (jakies karczny) polecany podobno dla poczatkujacych
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

Robalki

Post autor: maka »

przejzyj poprostu zdjecia z karaczanami,bo kazdy ma inny gust.........ale mnie to za maly karaczan wole wieksze........
poszperaj w internecie.....zajrzyj tez do sklepu internetowego Biofil-wystarczy ze wpiszesz nazwe
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Robalki

Post autor: Sandrex »

A w jakim wieku mozna szczurkowi serwowac np maczniki czy inne owady :?:
Wake Up Little Sparrow
KIRA ŁOBUZ
Posty: 366
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:11 pm

Robalki

Post autor: KIRA ŁOBUZ »

FUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!
Szczuki
*Kira* *Maja za teczowym mostem* *Duma vel Duśka*
=Myśaki=
Defensywa , Churchill , Bilbo , Baggins
HODOWLA MYSZEK RASOWYCH =AMPERI=
gg5162453
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Robalki

Post autor: sauatka »

mnie sie podoba chrzaszcz a dokladniej Kruszczyca złocista :) piekny... tylko troche drogi 6zl. szt.:/
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

Robalki

Post autor: maka »

to tanio.......chrzaszcz bywaja drozsze oczywiscie innego gatunku......zawsze na poczatek poznaj dobrze wymagania.....
poznanie wymagan i odmiany gwarantuje ,ze bedziesz dobrym opiekunem i unikniesz błędow...........
dobrze sie zastanow znim postanowisz....sprawdz czy bedziesz mogla wyzywic dany gatunek i stworzyc im optymalne warunki np: odpowiednie terrarium......
ja nie mam nic poza wijem z robali,ale zastanawiam sie wlasnie nad karaczanem,poniewaz mam pajaki i musze cos hodowac im do jedzenia..........niestety
wije sa fajniutkie......tez dla poczatkujacych......łatwe w utrzymaniu.........jedza roslinny pokarm,owoce itd. niektore np:
a.gigas dorasta do 30 cm,a to juz jest cos..........ja mam Tajlandzki gatunek,ktory dorasta do 12 cm,a teraz ma 6 cm.....
ostatni w Biofilu taki srebrno-rozowy.....naprawde sliczny
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Robalki

Post autor: oliwi@ »

a co np. z dżdżownicami ??? może też być czy nie za bardzo :/
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Robalki

Post autor: krwiopij »

wlasnie kupilam przez internet paczke maczniakow... z przesylka wynioslo mnie to 7,50... zobaczymy, ile tych potworow dostane.... ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

Robalki

Post autor: maka »

dzdzownice tez moga byc..........
powinno byc oki...........bo ja kupilam w wedkarskim za 7 zl takie malutkie pudeleczko,ale za to z tego zrobilam swoja hodowle i teraz mam ich setki...........jesli juz dojda to przygotuj pudeleczko do hodowli i nie skarm od razu wszystkimi ,bedziesz miala na cale zycie.....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”