~~Moje Rekiny Puszyste

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: ol. »

Ale to malutkie fajne ! Borsuczek :)
Masumi z rury wychynająca wygląda jak taki przyczajony metaliczny jamnik - grrroźnie :D
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: unipaks »

maluśkie rzeczywiście przesłodkie :-*
a wyobraź sobie dwa takie.... 8) nie żebym cośtam sugerowała... ;D
całe stadko uroczych rekinków wyczochrać proszę , bez miłosierdzia ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Nue »

Śliczny maluszek... ale i Masumi, i reszta potrzebują zapewnień, że są wyjątkowe, a nie, tylko Mikrob i Mikrob :P A co do oficjalnego imienia Shirin, borsuk musi po prostu do niego dorosnąć i koniec, Tchibo też przestała być Piotrusiem dosłownie z dnia na dzień.
Dużo zdrówka dla maluszka i cioć życzę!
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

A Ty Deli jak, już w pełni sił zdrowotnych? ;)
Akka, fizycznie już prawie, psychicznie jak zwykle nie :D
..(mam nadzieję, że nie chipsy- bo rok się jeszcze nie skończył, a pamiętasz, że w 2009 masz zakaz?)
Odmienna, zakazy są po to aby je łamać :D
a ta mała duperelka (bez urazy) jest wprost przeurocza! kruche to, małe i już tyle forumowych serc poruszyło!
:D Ah, a Wy ciagle z tymi sercami ;);)
przyczajony metaliczny jamnik - grrroźnie :D
ol. No lepiej się ując tego nie dało :D
I jak na metalicznego jamnika przystało, dupka zardzewiała tej Masumi ;)
całe stadko uroczych rekinków wyczochrać proszę , bez miłosierdzia ;)
Unipaks DZiękujemy, wyczochrane na drugą stronę :D
A co do oficjalnego imienia Shirin, borsuk musi po prostu do niego dorosnąć i koniec,
Nue, wszyscy czekamy na ten dzien :)
Ale już teraz widzę, ze Mikrob powoli odchodzi w zapomnienie, a Shirin ujawnia się jakby bardziej ;)

A oto krotki filmik z Shirin.(niestety moj pokój, jest wyjątkowo niefotogeniczny, z racji ciemnego oświetlenia)
Dlatego tylko ten jeden filmik, bo reszta wygląda doprawdy tragicznie.
i jest opatrzona moimi bardzo idiotycznymi komentarzami, bowiem nie zostałam łaskawie uświadomiona, że to nie zdjęcia dziś robimy ,tylko filmiki... Oczywiście, Michał w sposób okrutny napawał się moim zdziwieniem.

Jest jeszcze drugi filmik z Sandijką, którego widoczność jest znośna ( w głównej mierze to zasługa Sandi, bo jest biała i odznacza się od mroków panujących w pokoju)ale ten to już kompletnie się nie nadaje na forum, a przycinać filmików nie umiem, wiec musicie zadowolić się tym marniutkim :)


http://www.youtube.com/watch?v=6ewLIJ_FTUw
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

Ok, dodaję jeszcze ten drugi filmik z Shirin, ze względu na to, ze się w nim uroczo bawi z moją ręką. Oczywiście widoczność jest katastroficzna, jak i końcówka, na którą lepiej nie zwracać zbytniej uwagi :/ No trudno.

http://www.youtube.com/watch?v=qMQepsKj_XY
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: unipaks »

Słodkie ciurasy mniam... :-* A Shirin nie byłoby lepiej z bratnią duszką w jej wieku dla wsparcia przed zgredkami ciotkami? ;D Zawsze ;D mogłyby się przytulić do siebie , gdy starsze panny pogonią... ::)
Całuski dla ogonków :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: odmienna »

Mikrob zborsuczał jeszcze bardziej, w dodatku bobruje! Ale shirinowatość już się wyraźnie zaznacza :D .
Śliczne te filmiki. Najbardziej podobają mi się w miejscach, gdzie właśnie ciemno i widać tylko manewry ludzkiej ręki i szczurka. Kapitalny efekt. I pomyśleć, że chciałaś nas pozbawić takich doznań tylko dlatego, że dwie niezbyt mądre miny wykonałaś....ej, próżność ludzka ;) .

(kurdeee, też nie umiem wycinać "niewygodnych " fragmentów filmików ;) )
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: denewa »

Fajnie filmiki Deli!
Żaden z moich szczurków nie bawił i nie bawi się z ręką, tym fajniej to było zobaczyć.
Jak oglądałam pierwszy filmik to przypomniało mi się jak kiedyś kolega robił zdjęcia - z 5 minut robił te zdjęcia, ja co chwilę miałam wątpliwości czy on przypadkiem filmu nie kręci, ale zawsze odrywał aparat w kluczowym momencie i zapewniał mnie, że robi foty. Do końca nie byłam pewna... Niedługo potem przyszło mi się przekonać co w końcu robił - głos swój usłyszałam... :]
Oczywiście ten filmik, jako jeden z kompromitujących, nigdy nie został przez kolegę skasowany - jakżeby inaczej ;D

Shirin na fotkach - śliczna :)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Ivcia »

Szczur mikrus... ?! ;D
U mnie Faramuszka tak się ręką bawi :)
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
Berdog
Posty: 142
Rejestracja: pn sie 04, 2008 5:08 pm

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Berdog »

A co to za pomysły aby filmy „cenzurować”. Odbieracie im w ten sposób cały urok i autentyczność.
Poza tym kobieta na łóżku zawsze wygląda dobrze. >:D 8)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: ol. »

Ja podpisuję się pod tym co prawi Berdog :P

Wręcz się przyznam, że tyleż patrzyłam na szczury, co na Ciebe, bo urodę masz cudną :)

A ten mały kaganek co Ci tam po pieleszach biega i ten duży, co mu się tak nieprzystojnie przyszło zaprezentować przed kamerą to bardzo fajne stwory i wymizać je proszę. I dwa pozostałe (których nie wiem czemu nie uwidzimy ...) - nie mniej :)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Babli »

bo urodę masz cudną :)
Prawda.. :]

A Mikrob jaki rozkoszny..! Piękna panienka ;D
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: unipaks »

Prawda! :)
Ale...
Mikrob. Jak to się źle wymawia...Praktycznie to mimo starań i tak na końcu samo się wybrzmiewa to nieśmiałe "y" ::)
Naprawdę Deli , mogłabyś to nam i sobie ułatwić ;D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Nue »

ojejuuuu, jaka śliczna Deli...cja z Ciebie ::)
A Shirin urocza i ciągle jeszcze po maluszkowemu pocieszna :D Ten fajny asymetryczny pasek na pysiu pewnie jej zjaśnieje, a szkoda (a może nie zjaśnieje :-\ ?)
Pozdrawiam piękne panie!
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

Tu już ostatecznie popadłyśmy w samozachwyt ;)
Za komplementy dziękujemy...
Wszystkie stwory wymiziane :)

No i Nue wykrakałaś :D Shirin właśnie zaczęła haszczeć na pyszczku i koncowce dupeczki.
Michał jest niepocieszony ;)

W ogóle zauważyłam, ze ostatnio zachowuję się jak babcia zbyt wielu wnuków ;)
Do Sandijki mówię Shiloh albo Lili, do Shirin Ciri. Do Masumi Runa...
Niedobrze ze mną.
Sie poplątało...;)

W stadzie panuje względna zgoda.
Czasem Kokarda ma odpały i goni Shirinomikrobinę oraz fuka wymownie.
Sandijka jak przypuszczałam została całkowicie podbita, Mikrob wyrabia na niej co sobie żywnie umyśli ( ostatnio wpadłam do pokoju, ażeby podziwiać radosny moment,jak Sandijka wylizuje stopki Shirin :D)
Masumi też spasowała.
Czasem jeszcze zapiszczy żałośnie, bombardowana czułościami maleństwa :)

Zauważyłam też, ze moje dwie pannice - Kokarda i Masumi, są niezwykle terytorialne. Wystarczy sam zapach innych szczurzych istnień, a Masumi staje się wielką napuszoną kulą (wygląda jak rexik wtedy) i przechadza się krokiem strażnika po swoich włościach, bez noża nie podchodź ! Dodatkowo upodobała sobie Justynkę54 jako wycieraczkę hehe :P
Kokarda natomiast zamienia się w chodzącą napastliwość, dostaje przyspieszenia totalnego i lata niczym obłąkana , niezbyt delikatnie wczepiając pazurki (a czasem i ząbki he he)w kogo popadnie.
Sandijka dla odmiany ma to wszystko w swoim białym i nieco otłuszczonym poważaniu...

I tak to wszystko w Rekinowie wygląda..
Przyznam, ze Shirin na razie jeszcze zwiedza tylko łóżko, bo boję się, ze zbunkruje sie gdzies w moim średnio sterylnym pokoju i będziemy jej szukać przez następne 2 tygodnie :)
Może dzisiaj się przemogę i wypuszczę ją w wielki świat?

Nastepnym razem bedą fotki, ale teraz idę upolować coś do jedzenia ;)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”