Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Olimpia
Posty: 146
Rejestracja: czw lut 02, 2006 6:56 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Olimpia »

Niestety... :cry:
Przestala oddychac na moich rekach... [*] [*] [*]
Teraz jej na pewno jest lepiej.
Limbus :przytul:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

Dziekuje ze bylas przy niej :przytul: Chociaz nie byla sama... Pluje sobie w brode ze nie poczekalam... :cry: Ale tak liczylam ze wyjdzie z tego...

Jak mozesz to napisz tutaj...
Ostatnio zmieniony śr lis 15, 2006 11:59 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Olimpia
Posty: 146
Rejestracja: czw lut 02, 2006 6:56 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Olimpia »

Nie masz sie co obwiniac. My tez myslelismy ze jest lepiej bo przestala w pewnym momencie z takim trudem oddychac i "klikac". Napisalam Ci na pw,a jutro zobaczymy co powie lekarz. Na 100% byla starsza niz myslelismy tu na forum. Musze ja pochwalic ze byla bardzo grzeczna i nie rzucala sie podczas badania i podawania lekow.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

Moj aniolek :cry:
Nadal nie wierze ze jej nie ma.. Jeszcze wczoraj krzyczala na Imbira...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: marchewa »

limba81, :przytul:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

Beebunia spoczela pod brzozka kolo Muf. :cry:
Przyczyna jej smierci jest znana i w sumie jest zagadka. Z sekcji wyniklo ze mala miala powiekszona prawa komore serca i troche otluszczona watrobe. Ale byly to zmiany po prostu spowodowane wiekiem.
Organy w stanie po wstrzasowym, woda w klatce piersiowej. Najprawdopodobniejsza przyczyna smierci: stres. :cry: Jak to uslyszalam to szczeka opadla mi do kolan. Nie wiem skad stres z jazdy autobusem, z wizyty. To sie zdarza, bardzo, bardzo rzadko ale sie zdarza.
Specjalnie biore zawsze dwa szczury zeby zmniejszyc stres podrozy, byly w torbie gdzie w miare cicho i spokojnie, leki jakie podaje sie przy wstrzasie dostala doslownie 3 godziny wczesniej. Nie wiem, jestem do tej pory w szoku. Beebusia ktora przybyla ze Szczecina pociagiem, teraz zabil ja stres :cry: . Brzmi troche jak archiwum X.
Strasznie mi jej brakuje :cry: jej piskania, jej mordeczki ... Reszta dzieciakow biega do tej pory troche poddenerwowana. Chyba wiedza co sie stalo nawet Kenio z Imbirem. (tylko gnojki w normie ;) )
Ostatnio zmieniony śr lis 22, 2006 12:33 am przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: ESTI »

limba81, :przytul:
Teraz aniolki juz nie cierpia, biegaja sobie razem za TM.
Obrazek
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Oleczka »

bardzo to przykre :cry: kurcze jednak trzeba uwazac na stres ja jakos na to nie zwracam uwagi, ale zaczne... Bardzo mi przykro :przytul:
Jak bedziesz miala troszke czasu to napisz co slychac u malenkich heh pewnie juz nie sa wcale takie malenkie :) i czy oddajesz je komus czy juz zostaja z Toba :)
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

Kenio konczy roczek (tzn wiem tyle ze urodzil sie pod koniec listopada) :klask: :lol2: :wav: :occasion9:
Moje boidupsko kochaniutkie. :zakochany: Smutno tylko ze zadne z jego rodzenstwa nie moze przezywac swoich urodzin.

Sto lat dla mojego strachulca, i najdzielniejszego szczura pod sloncem. Aby nadal mial taka wole i zdolnosc radzenia sobie z kalectwem. W zdroweczku zeby zyl!!!
Tak strasznie go kocham :zakochany: Czasem jak patrze na jego dzioba to mam ochote go schrupac...

Sto lat moj skarbie!!! :occasion4:
Obrazek







Juz ponad tydzien jak nie ma Bee. Jeszcze Pys i Love Esti :cry: . Za duzo smierci ostatnio.
Gruba (Limba moja konina) sie rozchorowala, jakis wirus przypaletal sie nam do stajni. Do tego mamy inwazje szczurow w stajni, i znowu trzeba zaczac konie na wscieklizne szczepic. Wczoraj widzialam jak jeden podkradal marchewke jak 2 metry dalje stalam ze znajomym. Ale na szczescie jeszcze uciekaja jak sie potupie.

Kilka fotek siostrzyczek kotre maja juz na koncie palce Imbira i Kenia :roll: :zlosc: .
Dziewuchom futro blyszczy jak psu .... nos :hihi:

Pchela
Obrazek

Mesza
Obrazek

We dwie
Obrazek
( ta z wezszym paskiem to Pchela)

Obrazek
Ostatnio zmieniony pt lis 24, 2006 11:29 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: merch »

Wszystkiego najlepszego dla kenia - faktyczni ema taki słodziutki gapowaty wyraz pyszczka skąd ja :) :occasion4: to znam :)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Olimpia
Posty: 146
Rejestracja: czw lut 02, 2006 6:56 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Olimpia »

Oczywiscie :occasion4: i :klask: :klas2k: za dzielnosc!!! :occasion9: :occasion7: Zeby nie bylo - prezencik :occasion1: ,torcik :occasion6: :balon: i balonik! :zyczenia: :czapka: wiwat :wav: i naturalnie trzeba sie :wino: ... :pijaki: Zagrajmy - STO LAT!!! :kapela:
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: ESTI »

:occasion4:
Naj naj naj od cioci ESTI i od Lilu. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Oleczka »

wszystkiego naj naj naj naj naj lepszego dla Kenia duzo zdrowia :)
:zyczenia: :occasion1: :wav:

poprawilas mi humor fotkami panienek :) ale pannice z nich wyrosly :)
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Olimpia
Posty: 146
Rejestracja: czw lut 02, 2006 6:56 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Olimpia »

A ja dzisiaj mialam te ogromna przyjemnosc poznac osobiscie Fryta i Kluche. :D
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

Olimpia, przenioslam Twojego posciora do mojego tematu. ;)

[quote="Olimpia"]te ogromna[/quote]

Doslownie ogromna ;) :khihi: Kluseczka obrazona pozdrawia, i wielce "najodwazniejszy" Frytol rowniez :D
Ja oczywiscie tez :klask:
Ostatnio zmieniony pt gru 01, 2006 11:00 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”