[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Odp: [klatka] wybór klatki

Post autor: Izabela »

Potwierdzam nr 4. Też mam taką, a właściwie dwie połączone ze sobą w pionie. Drzwiczek mam o wiele więcej, niż w ortginale, bo kupując klatki dogadałam się ze sprzedawcą i kupiłam dodatkowe drzwiczki. Potem tylko kwestia zrobienia odpowiednich otworów i już.
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: [klatka] wybór klatki

Post autor: limba »

2 lub 4 ... No i oczywiscie jesli jest mozliwosc to najlepiej brac jak najwieksza. co do 1/3 to te szufladki wladciwie to kiepskie rozwiazanie (przynajmniej mnie wkurzaly, a mialam ta klatke tylko jako tymczas), ciezko ja urzadzic, zeby miala wiecej przestrzeni trzeba wywalic ostatnia "polke" wtedy dopiero jest miejsce na hamak czy rurke, a usuniecie tej polki to tez nie lada wyczyn. Krotko mowiac ciezka i uciazliwa do ciekawego urzadzenia. 5 odpada .. nie za duza, kasa dodatkowa za gadzety ktore i tak wlasciowie szczurowi sie nie przydadza.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Usia
Posty: 26
Rejestracja: śr lis 07, 2007 4:49 pm

Mogli byście ocenic??

Post autor: Usia »

Chciała bym się spytać o ważną dla mnie rzecz.. ( chciała bym znać zdanie osób które wiedzą co dla naszczych szczurków jest najlepsze) chodzi dokładnie o klatke http://allegro.pl/item263230473_woliera ... .html  ..chciała bym wiedzieć czy cena jest warta tej klatki.. czy bedzie odpowiednia dla 2 szczurków.. napoczątku oczywiście młodych.. i co warto było by mieć jeszcze w tej kaltce.. ale najważniejsze jest dla mnie to czy była by ona bezpieczna. odrazu/ort chciała bym znać najlepsze rozwiązanie co do "podkładu"


scalone z istniejącym wątkiem. /yss mod.
Ostatnio zmieniony pt lis 09, 2007 3:31 pm przez yss, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
s_s_s
Posty: 203
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 3:00 pm

Odp: Mogli byście ocenic??

Post autor: s_s_s »

No jasne że się dla dwóch szczurków nadaje. Ba, nawet więcej się tam zmieści. ;) Cena też jest w porządku, jeśli Cię tylko stać na taki wydatek.
Dlaczego miałaby być niebezpieczna? Klatka jak klatka.

Co do wyposażenia, zapraszam do spisu treści
http://szczury.org/viewtopic.php?t=9647.0

PS. Niepotrzebnie zakładałaś nowy wątek. Mogłaś zapytać tu:
http://szczury.org/viewtopic.php?t=7250.855 ;)
Obrazek
Kurt - ur. lipiec 2007; Canter - 27.07.2007; Ring - 12.08.2007

Dolar (*) - wrzesień 2007 - zm. 31.10.2007
Usia
Posty: 26
Rejestracja: śr lis 07, 2007 4:49 pm

Odp: Mogli byście ocenic??

Post autor: Usia »

Dziękuje za pomoc, i przepraszam za ten nowy wątek ale się nie orientuje jeszcze, na następny raz obiecuje że się poprawie :)
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Mogli byście ocenic??

Post autor: Magamaga »

http://allegro.pl/item262546015_woliera ... _drut.html

Wolałabym kupić większą w tej cenie a wyposażenie zrobić sama.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
S.
Posty: 706
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 9:19 pm

Odp: Mogli byście ocenic??

Post autor: S. »

szczurki nie mogą mieć kołowrotka
Awatar użytkownika
Wilczek777
Posty: 533
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 2:08 pm
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Mogli byście ocenic??

Post autor: Wilczek777 »

Usia ile masz lat?? Powiem tak klatka super wielka fajna ale... jak masz mało miejsca i czasu aby ją ogarnąć to niepolecam. Na 2 szczurki nie warto chyba że szykujesz następne 6 bo 8 sie zmieści ;]
Na spółę z TŻ:
Desant, Anubis(Ibasan)Beris, Kaszmir Beris, Miętus EmeraldMoon, Bjorn, Belfast
Za TM:Silver&Sharingan, Destruktorzy, Śpioch&Grubas, Czarnuszek&Bibs, Miki

Pieseła - Nessie
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Mogli byście ocenic??

Post autor: Nina »

Jeśli ma kase na taką klatke to czemu nie?? Im większa tym lepsza :) Ja np nie planowałam posiadania siedmiu szczurów, miałam klatke na 2 ogony, później na 3, gdybym od razu kupiła dużą wyszłabym na tym duuużo lepiej, no ale nie każdy jest tak durny jak ja i nie ma tylu ogonów :P
Ale tak jak magamaga napisała, lepiej kupić taniej albo większą w tej samej cenie a bez wyposażenia bo i tak musiałabyś malować półki żeby nie nasiąkały a z kołowrotka zrobić ewentualnie coś innego bo dla szczurów sie nie nadaje.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Mogli byście ocenic??

Post autor: yss »

grrr co ja mówiłam o zakładaniu nowych wątków?

ja mam taką:
http://www.allegro.pl/item263964607_wie ... _drut.html

3 półeczki szerokości 25 cm kosztowały jakieś 18 zł. drążki przydały się do mocowania koszyka i jednej drabinki, duża ptasia drabinka służy też dobrze moim szczurom. jako drabinka.

klatka jest bezpieczna, nie rozumiem czemu miałaby nie być? a wysuwana szuflada jest wielce wygodna do sprzątania. ja kupiłam nówkę z drugiej ręki za 260 zł, ale myślę że i 350 bym dała [już razem z wysyłką jakoś tyle wychodzi]. obszerna, zmieści się dużo rzeczy.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Usia
Posty: 26
Rejestracja: śr lis 07, 2007 4:49 pm

Odp: [klatka] wybór klatki

Post autor: Usia »

Mam 17 lat :)  Na początku napewno chciała bym mieć dwa szczury.. a potem oczywiście więcej. Na samym początku kilka lat temu kiedy miałam w sumie dużo zwierząt jakoś inaczej do tego podchodziłam, miałam jednego szczura ale on był chory na coś bo umarł nagle, nie dając żadnych niepokojących objawów przed.. potem miałam dwa, jeden był smutny.. więc wziełam 2 braci.. dożyły starości szczęśliwe ( mam nadzieje) od kąd robie się coraz starsza chce zapewnić im doskonałą opieke.. wydaje mi się że kiedyś  nie byłam gotowa :( . Znów chce mieć szczurki.. ale tym razem czytam wszystki porady, wybieram dokładnie i planuje tak żeby było idealnie dla nich. Szczury będe brać z ZOO, tata ma tam kogoś znajomego.. mają iść na jedzenie a ja je zabieram do domu. Co do miejsca to tak średnio.. ale w sumie na to samo wyjdzie.. bo woliera jest wysoka.. i to czy wstawie niższą klatke czy nie to i tak nie zmieni wsumie.. (oprócz tego że mama się załamie) bardzo chętnie urządziła bym ją sama.. ale mogą być trudności co do zrobienia półek. Yss mogła byś mi  powiedzieć gdzie kupiłaś te półki?? a co do kasy.. wiecie..święta idą :D zamiast jakiś rzeczy poprosze o same pieniądze.. które potem zainwestuje w szczurki :)  Dziękuje wszystkim za pomoc :*
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: [klatka] wybór klatki

Post autor: yss »

docięli mi sklejkę w castoramie, mąż zrobił te takie nacięcia z boków na pionowe pręty i już.

odnośnie wyposażenia klatki, hamaczków, domków, legowisk, ściółki, miski itd zapraszam do odpowiednich wątków :) warto je poczytać. jest też w dziale spis treści. polecam :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: [klatka] wybór klatki

Post autor: Landrynka »

yss: Te 146 cm wysokości to z tymi nóżkami z kółkami?
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Odp: [klatka] wybór klatki

Post autor: Paweł69 »

No właśnie z nużkami i kółkami?
Bo dzisiaj kupiłam na allegro wolierę tandem, wysokość 146cm i sprzedwający twierdzi,że z nużkami ta woliera ma 146 cm, a jak będzie wyższa to będzie mały problem z ustawieniem w wybranym przez nas miejscu :0
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
Usia
Posty: 26
Rejestracja: śr lis 07, 2007 4:49 pm

Odp: [klatka] wybór klatki

Post autor: Usia »

Paweł a ile zapłaciłeś za nią?? no i czy Twoja woliera różni się dużo od mojej ??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”