Adżul[*], Noname[*], Plastek[*], Biały[*]

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: PJ, Młody... Norman[*] - NASZE URWISY

Post autor: zocha »

unipaks pisze:Biedna łapeczka, jakby nie dośc było że operacja to jeszcze i to... :-\
Dokładne o tym samym myślałam :(

Dziękuję Wam za kciuki.


Łapka niby się goi, ale widzę, że od połowy tj. jak palce się zginają ma je złączone tak jakby zrośnięte :-\
Ech nie wiem co o tym myśleć. W sobotę jedziemy na wizytę, zobaczymy co wet powie.

Nie wiem jak PJ'owi zmyć z główki takie coś po operacji ::) Na samym czubku ma takie pomarańczowe/różowe :-\ coś. Pewnie to specyfik do dezynfekcji, nie wiem nie znam się. I ciężko to wodą zmyć, staram się mu delikatnie po trochu to zmywać i trochę znika, ale nie chcę za mocno naciskać. Śmiesznie wygląda z tym czymś na czubku :) , no i go to trochę drażni.


Teraz kilka zdjęć:
Młody
Obrazek
ObrazekObrazek buszujący teraz na dole :)
i nawet się tam zadomowił, nawet w klatce przesiaduję :o (co ostatnio było to wieki temu) :)
Mam nadzieję, że wrócą do siebie bez problemu.

I PJ
ObrazekObrazekObrazekObrazek taki lekko zaspany, ale akurat dopiero co się obudził :)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: PJ, Młody... Norman[*] - NASZE URWISY

Post autor: alken »

ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: PJ, Młody... Norman[*] - NASZE URWISY

Post autor: unipaks »

http://s930.photobucket.com/albums/ad14 ... G_2118.jpg słodki nochalek :)
alken pisze:http://s930.photobucket.com/albums/ad14 ... G_2122.jpg jak w restauracyji panicz siedzi :D
dokładnie! :D
jeszcze grzecznie czeka na kelnera ze sztućcami, ale za chwilkę pewnie zacznie bębnić palcami po stole... ::) :D
Niech ta łapeczka wydobrzeje, no! Ma nasze mocne kciuki! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: PJ, Młody... Norman[*] - NASZE URWISY

Post autor: Agatow »

Jaki biedak! Nie dość że po ciężkiej operacji, jakieś leki, nie może przebywać z kumplem, szew który przeszkadza, jakiś babski kolor na głowie to jeszcze kłopoty z łapką! Wcale się nie dziwię, że mu restauracyjne dania organizujesz :-* Wymiziaj poszkodowanego koniecznie i trzymam za niego kciuki!
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: PJ, Młody... Norman[*] - NASZE URWISY

Post autor: ol. »

też takie skojarzenie mam - lekko skwaszony gość, oczekujący na przystawki
http://s930.photobucket.com/albums/ad14 ... G_2121.jpg :D

jak tam dziś z jego łapką ?

zbliżenie na pyszczek Młodego ^-^
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: PJ, Młody... Norman[*] - NASZE URWISY

Post autor: Jessica »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: PJ, Młody... Norman[*] - NASZE URWISY

Post autor: zocha »

;D :D się uśmiałam czytając wasze wpisy :)
Nawet nie zwróciłam uwagi na to, ale rzeczywiście wygląda jakby w restauracji siedział ;) :)

Ostatnio trochę leniwy się zrobił. Śpi całe dnie, prawie nic nie chce jeść. Tzn. jak daję mu z dłoni to je, ale z miski nie ma ochoty brać :-\ Jak mu daje jakieś zmiksowane warzywa lub kasze to zjada bez problemu.
Niby wet mówi, że to przez wiek, że jest taki leniwy. Ale ja myślę, że to przez te leki. Rano jeszcze jakoś funkcjonuję, ale wieczorem jak mu dam lekarstwo to szczura nie ma. Ostatnio jak poszedł na dół do pudełek spać to cały dzień tak spał, nawet nic nie jadł. Tylko raz przeniósł się z jednego do drugiego (dwa kroki) i tyle było szczura.
Martwi mnie to trochę. Brakuję mi PJ'ka który mimo chorej i słabych łapek chciał chodzić i zwiedzać, a nie leżeć całe dnie.

Po wczorajszej wizycie chyba dobrze.
Obejrzała łapkę no i oczywiście powiedziała, że to dziwne, że mu się takie coś zrobiło. Chociaż wczoraj już miał naprawdę ładnie zagojoną, tylko te paluszki złączone.Trochę mu to rozdzieliła/rozerwała. Ale nie wiem czy to coś dało, myślę, że to jednak z nerwem coś nie tak :-\
No i damskiego koloru się pozbyliśmy ;) Wyczesała mu to małym grzebykiem, a raczej co niektóre wyrwała :-X ale teraz trochę lepiej wygląda :)
Ma lekkie rany, zaczerwienienia. Dała mu jakąś maść żebyśmy smarowali mu na łapce i te na główce rany.

Ogólnie powiedziała, że wszystko się ładnie goi. W przyszłą sobotę jedziemy na zdjęcie szwów. Chyba, że mu wcześniej Młody zdejmie ;)
Od wczoraj są razem, ale raczej tylko myślami :) Dołączyłam drabinkę i teraz bez mogą być razem, ale Młody już chyba nie chce :( Dałam go wczoraj do PJ'a, ale tylko pokręcił się, powąchał i spali osobno. Później próbował się do niego dostać, ale coś mu nie wyszło i poszedł na dół.
Dałam mu później jedzenie, poszedł do klatki, i tam już został. Rano jak wstałam był już w pudełku na dole. Młody chyba dopiero teraz odkrywa przyjemność z hamaczków, chyba mu dobrze w klatce. Plus tego, że może chociaż trochę zrzuci wagę, ale szkoda, że śpią osobno. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będą spać razem :)
Może po odstawieniu leków PJ wróci do siebie, mam nadzieję. Nie lubię tych wszystkich leków >:(
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Effie
Posty: 1185
Rejestracja: sob mar 13, 2010 4:41 pm

Re: PJ, Młody... Norman[*] - NASZE URWISY

Post autor: Effie »

Trzymam kciuki by PJek szybko odzyskał energię. Zobaczysz: odpocznie i będzie jak dawniej. Każdy czasem musi podładować akumulatory... ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: PJ, Młody... Norman[*] - NASZE URWISY

Post autor: unipaks »

Tak to już jest ze szczurkami w tym wieku, że dłużej śpią, mniej się udzielają. Byleby zdrowe były i w jakiej takiej kondycji, a nie że człowiek się zamartwia , czy ta zmniejszona aktywność aby nie z przyczyn chorobowych... :-\
Wierzę, że PJ po prostu zwolnił tempo, zwłaszcza że upały już troszkę dają się też we znaki; mam też nadzieję, że ponownie zbliżą się siebie z Młodym i PJ troszkę się przy Młodym rozkręci. :)
A jeśli to od lekarstw, ustąpi po odstawieniu, nie zamartwiaj się na zapas i miziaj śpiocha ile tylko można :)
Buziaczki dla nich i czochranko! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: PJ, Młody... Norman[*] - NASZE URWISY

Post autor: zocha »

PJ jest coraz bardziej markotny. Z każdym dniem widzę, że jest słabszy :(
Cały czas sobie tłumaczę, że jest już coraz starszy i wiem o tym bardzo dobrze... ale to nie zmienia faktu, że jest mi strasznie smutno...

Nadal je bardzo mało, z miski w ogóle nie chce jeść. Gdy daję mu z ręki to wtedy czasami weźmie, ale to jest tyle co nic. Mało też pije, z palca zlizuję, ale z miski tylko jak mu się podstawi i to też nie zawsze.

W ogóle obaj chyba mają coś do tego jedzenia. Zamówiłam niedawno Time i od tego czasu bardzo mało jej jedzą. Jak PJ'a mogę zrozumieć, tak ze strony Młodego trochę mnie to dziwi. Patrzyłam na datę ważności - jest ok., wąchałam - pachnie tak jak zawsze. Nie wiem co im nie odpowiada w niej. Może jakiś kaprys :)

Młody czasami spędza czas na górze - u PJ'a, trochę go grzeję, służy jako podgłówek :), a czasem na dole wtedy od siebie odpoczywają ;)

Dziękuję za buziaki, wycałowałam obu :)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: PJ, Młody... Norman[*] - NASZE URWISY

Post autor: Afera »

Ehh jakiś pech prześladuje nasze forum. :( Postaraj się go karmić strzykawką, musi jeść... Trzymam kciuki za PJ. :)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: PJ, Młody... Norman[*] - NASZE URWISY

Post autor: manianera »

Ciepłe myśli ku Wam ślę, ku PJ'kowi najwięcej, żeby apetyt wrócił i picie było przyjemnością! Że też musi wiecznie coś dręczyć nasze ogonki...:(
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: PJ, Młody... Norman[*] - NASZE URWISY

Post autor: unipaks »

PJ'ku kochany, jedz prosimy! Jedz i pij, nabieraj sił i nie martw nas - wydobrzej prędziutko :) Trzymamy za ciebie zaciśnięte kciuki, te ludzkie i te szczurkowe , żeby było dobrze! Głaski serdeczne i dobre myśli przesyłamy :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: PJ, Młody... Norman[*] - NASZE URWISY

Post autor: ol. »

PJ'ku odzyskaj chęci jedzenia, trzeba sił nabierać !


zocha, a czy on dostaje jeszcze leki ? może to one tak negatywie wpływają na apetyt ? albo czy jakieś jogurty albo lakcidy dostawał po antybiotyku ?
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: PJ, Młody... Norman[*] - NASZE URWISY

Post autor: unipaks »

Jak się czuje PJ, lepiej chociaż troszkę z piciem i jedzeniem? Myślimy tu o Was i upraszamy los o przychylność dla niego.
Jesteśmy z Wami całym sercem i staramy się wysłać dużo dobrej energii, trzymajcie się kochani! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”