Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Karen »

Powinnam się uczyć na egzaminy, kolokwia i inne tego typu badziewia a mi sie zwyczajnie nie chce, bo i tak jakoś wątpię, że pozaliczam wszystko. Jedyne co zrobiłam to sprawozdania z elektroniki na jutro, a powinnam jeszcze coś zrobić żeby zaliczyć programowanie. Tylko co? Nie wiem, nie mam pomysłów żadnych. Nie chce mi się i tyle :P
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

nienawidze mojego roztrzepanstwa NIENAWIDZE zlodziejstwa.... grrrrr!!!!!!!!!!!!
wiem ze to nie temat do tego ale musialam gdzies wyladowac ma frustracje to po czesci marudzenie a po czesci wkurzanie sie!! swoja droga powinien powstac temat gdzie mozna przeklinac cos jak marudnik itp ale taki "wkurzalnik"
NIENAWIDZE!!!!!!!!aAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

Kurczę! Nigdy więcej nie tknę niedomowego jedzenia!! Nigdy, nigdy, nigdy!! Wczoraj miałam bal maturalny....zaserwowali nam w hotelu jakieś kotleciska.....skusiłam się na jednego...był ogólnie mówiąc "rozciapciany", tłusty, etc,etc... i się zatrułam:/// Kurnaaaaaa......nie mam kaca bo wczoraj się przygotowałam na 'ostre' picie...za to ledwo zwlekam się z łóżka bo zaszkodził mi kotlet!:diabrat: taka piękna pogoda za oknem, a ja zamiast wylegiwać się na plaży próbuję utrzymać się własnej skóry:diabrat::diabrat:
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

a wiecie co potrafi zrobić niemiecki emeryt [a reczej nie potrafi :>]
otóż niemiecki emeryt potrafi posadzić rzadką kupę NA DESCE sedesowej! i miłego sprzątania! hura! mam coraz gorszy humor, między innymi przez takie wspaniałe wydarzenia. wnerwia mnie pewien kolega - i akurat musiał nam spaść na łeb na 2 dni. wszystko mi upada, walnęłam się głową w samochód, jest mi cały dzień zimno.................
ten się nie myli, kto nic nie robi
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

Bo życie jest czasem po prostu do dupy....
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: maua_czarna »

...(ciag dalszy z weselnika)
tylko dlaczego na pol etatu? pupa.
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

wszyscy sie mnie czepiaja....grrr! kazdy sie przypier... kazdmu sie cos nie podoba... czy ja wam wszytkim cos zrobilam??!!! ja nie moge....mam dosyc tego pojechanego domu...rzygam juz wszystkim...Kocham moje Ogonki :loverat",dziękuje ze sa..
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: limba »

Niech bedzie w koncu tak jak ja chce... Nie wymagam duzo... Chyba zasluzylam zeby w koncu imnie cos dobrego spotkalo..
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Landrynka »

W szkole było dzisiaj rozdanie nagród za konkurs Kangur Matematyczny i... mam tylko 39 miejsce w województwie;(, czyli wynik wyróżniający:/:cryrat:

yss: u mnie w podstawówce tak robili, ale nie emeryci, tylko uczniowie.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

Obrzydliwe! ://
[size=x-small]Ale skoro już jesteśmy w takim, hmm, śmierdzącym temacie, to przypomniało mi się coś. A mianowicie w pewnym znanym mi liceum w Pń ktoś...wysmarował kilka razy całą męską toaletę własnym ekskrementem...co ciekawe użył do tego skarpetki. W końcu dyrekcja się zirytowała i założyła monitoring w toalecie. Sytuacja się już nie powtórzyła, ale kolesia nie złapali.
Zastanawia mnie tylko czego to była demonstracja?
Czyżby kogoś mierzwił wieczny brak papieru toaletowego? [/size]

A teraz marud, marud.... pogoda się psuje, a chciałam nad wodę pojechać:/ Do tego straciłam dwóch kumpli za jednym zamachem, ech....przyjaźń damsko-męska zawsze kończy się tak samo:/ Dla mnie jest absolutnie platoniczna i nie moze skończyć się czymś więcej, ot, kumpel nie równa się 'facet'..Ba! Kumpel jest dla mnie zawsze absolutnie aseksualny...
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Joanka
Posty: 340
Rejestracja: pt maja 27, 2005 4:08 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Joanka »

Od śmierci Falki co noc śnią mi się szczury.
Dziś śniłam, że wróciłam z pracy do domu, a na stole w kuchni siedziała duża, czarno - biała kapturka, podobna do Falki. Zapytałam, skąd się wzięła, a babcia mi wyjaśniła, że zajrzała do lodówki w sklepie, a szczur tam sobie spał na maśle i kefirach i nikt nie wiedział, skąd się wziął, więc go przyniosła do domu.
Wiem, że takie sny znaczą, że moja podświadomość domaga się nowego szczura. Tak samo miałam z rybkami - minęło dopiero, kiedy kupiłam akwarium. A przez całą zimę śnię o łąkach i ogrodach. Tylko że ja jeszcze nie chcę nowych szczurów, za dobrze pamiętam Falkę i zdaje mi się, że to by było wobec niej nie w porządku. Nie mówiąc o tym, że rodzina nowych ogonów już nie chce.
Niech mnie ktoś przytuli... :(
Some men like the fishing
And some men like fowling
And some men like to hear
The cannonballs are roaring
Me - I like sleeping
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

PRZYTULAM PRZYTULAM PRZYTULAM..jezu jak ja sie boje smierci Teli....ja na sama mysl placze i boje sie co Ty czujesz.... TRZYMAJ SIE MOOOCNO!!
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: anka1136 »

ja tez mooooocno przytulam :)

a co do marudnika to NUDY NUDY I JESZCZE RAZ NUDY xDDD wakacje sie zaczely a ja sie tak nudze ze zygac sie chce :| nie chce mi sie wychodzic z ludzmi na miasto albo na ogolnie dwor... siedze caly dzien przy kompie-na tym forum i czekam na ten dzien kiedy przybedzie do mnie Worek (Majki) a pozniej Jozek i Franus xDD ostatnio straszniee wolno mija mi czas chyba dlatego ze nie moge sie doczekac ogonkow ;>
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: 'Asia »

Joanka, przytulam również... Wiem co czujesz... Ja po śmierci Loli długo się wzbraniałam nowych ogonków, choć czułam że bardzo tego potrzebuję i nie mogę już wytzrymać beż tych małych futrzastych serduszek... I przy Loli też myślałam że jak za wcześnie wezmę nowe szczurki to będzie nie w porządku wobec niej... Ale dopiero przy Majeczce zrozumiałam że tak nie jest... Majeczka była ze mną niestety tylko 5 miesięcy, ale potwornie ją pokochałam... Gdy nagle niespoziewanie opuściła mnie po bolesnej walce z zapaleniem macicy, nie mogłam myśleć o nowym szczurku... Ale ludzie na forum pomogli mi zrozumieć, że choć to było dla mnie wielkie nieszczęscie to mogę w nim odnaleźć szansę na pomoc innemu kochanemu ogonkowi, który jej mocno potrzebuje... I tak też zrobiłam. Do dziś wspomnienie o Maji jest jeszcze bardzo świeże (ledwie miesiąc minął), ale nie żałuję decyzji o wzięciu Marie. I Zuzia jest szczęśliwa bo Marie zaczęła jej w pewnym momencie zastępować utraconą siostrzyczkę, po której wyraźnie bardzo tęskniła. Tak mocno się zaprzyjaźniły :loverat: Czasem tylko myślę jak by się dogadały Maja i Marie... Tak bym chciała to zobaczyć... Ech...
Jeszcze raz przytulam i powtarzam to jak szybko weźmiesz ogonka nie może mieć żadnego związku z tym jak bardzo tęsknisz i jak mocno kochałaś Falkę...

I na koniec ja se marudne :P Dostałam od mojego kochanego Ellysiaka :* w prezencie z jej podrozy do Anglii przepiekny szczurkowy hamaczek, w moim ulubionym zielonym kolorze, wysadzany grubym sztucznym czarnym futerkiem w srodku, taki szczurkowy hamak z prawdziwego zdarzenia :D Tymczasem zawiesilam pannom juz 2 dni temu i nic...Czasem wejdą nań, ale żeby się zatrzymać - mowy nie ma... Nadal króluje durszlak z Samu za 2 zł, do którego pakują się w trojkę ledwo już mieszcząc te swoje grube tyłki... :P
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

[size=xx-small]Marud, marud...[/size] Boję się...w piątek mam wyniki z matury...:/ Boże, jak ja sie boję:// Spać nie mogę, jeść nie mogę, myśleć o niczym innym nie mogę...Brzuch mnie boli, łeb mi pęka, jestem blada jak bielona wapnem ściana:/ Nawet czytać nie mogę!:/ Łapki mi się trzęsą:( Masakra:/// A to wszystko z powodu matmy:/ Mam silne przeczucie, że oblałam:/ A jak tak, to ze wstydu się zakopię w ogródku:((
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”